mek.jan

mek.jan

Pavel Dankešen

okres Kutná Hora

• 9.8.2019  16:23
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

HIVMYM je přeceňovaný výplach pro slepé a hluché nadšence MILF porna.

• 9.8.2019  14:12

Diesel.Johnson a Statham zaručeně nejlepší herci. Nějaký gayovský Dicapriové a Eastwoodové si můžou jít vykouřit leda tak pérko.

• 4.8.2019  21:49

Příště chce George větší krabici

• 3.8.2019  00:11

Stathama miluju a The Rocka mám rád. A tahle dvojka v jednom filmu je proste legendární. Ano některý scény jsou dost nereálné ale strhává kvůli tomu hodnocení v 9 filmu série? To je trochu blbost. Šel jsem do kina s jistým očekáváním a to se i vyplnilo. 85%

• 24.7.2019  16:26

Krásné zakončení skvělého seriálu tak jak to má být (A konečně jsem si díky tomu vzpomněl na Buffy).

• 17.7.2019  19:49
    Skyfall (2012)

Daniel Craig je prostě jako zrozený na roli agenta 007. Tenhle film jsem viděl asi tak čtyřikrát a je to skvělá jízda. Jen mě mrzí, že ho vystřídá jakási dáma. Nejenže cpou ženský do MIB, taky podělaj GB ženskýma, ale i budoucího agenta 007 bude hrát ženská.. Nejsem žádnej rasista a ani by mi nevadil film se ženou v hlavní roli jako agentkou. Ale 007 prostě ne!

• 17.7.2019  19:44
    Gran Torino (2008)

Trošičku přecenovaný film. Jak už tu i pár lidí psalo.

• 17.7.2019  19:39

Nechápu, jak jsem se na to mohl koukat.

• 17.7.2019  12:18

Tenhle film jsem viděl asi stokrát a pořád neomrzí.

• 16.7.2019  07:52
    Rock of Ages (2012)

Úžasný muzikál. Jako fanouškovi rocku se mi to moc líbilo, ale souhlasím s názorem jednoho z uživatelů, že kdybych nebyl rocker, tak bych měl takové smíšené názory. A Tom Cruise se mi zde náramně hodí, potvrdilo se mi, že nemusí hrát ani v akčních filmech a i přesto bude super.

• 15.7.2019  20:02

10/10 - Tak co si budeme povídat, za mě nejlepší Spider-Man. Tom Holland je můj nejoblíbenější Spidey a miluji ho. Nechápu, co se Torenovi nelíbilo. Chemie mezi MJ a Peterem je skvělá, akce je epická a záporák? Mysterio mě překvapil tím, že to není obyčejný záporák, ale je neuvěřitelně chytrý a ta podtitulková scéna s ním, je famozní. Určitě bych to možná zařadil, do mých TOP 5 nejoblíbenějších marvelovek.

• 1.7.2019  19:42
    Annabelle 3 (2019)

Jelikož mi verbálek už mi začínal chybět a v soukromých zprávách si navzájem lichotíme, tak jsem se rozhodl, že se sem vrátím. Annabelle mi nepřijde lepší než dvojka ani horší jak jednička. Je to takový lepší průměr. Strašení je tam dost a hlavním tahákem, dle mého názoru byli hlavně Warrenovi a jejich dcerka která to celkem tahala. Jinak celkem zklamání a doufám že Conjuring 3, bude něco úplně jinýho než tohle. 6,5/10

• 28.4.2019  17:47

9,5/10 - Takže právě jsem se vrátil po druhém promítání Avengers:Endgame. Po prvním promítání jak už je zvykem, jsem byl trochu zmatený a potřeboval jsem si to zopakovat, abych mohl napsat komentář a zadat hodnocení s čistou hlavou. A musím smeknout. Endgame je přesně to, co má být. Ačkoliv první půlka se trochu táhne (což vůbec nevadí), tak druhá půlka je naprosto fenomenální a tak nějak bych si představoval tečku za 11 lety a 22 filmy. Akce na konci je naprosto úžasná. Tento film opravdu dokáže vzbudit emoce a to bylo vidět i na obou promítání. Ve smutných chvilkách ticho a napětí a ve veselých smích napříč celým kinem. Je to jeden z nejlepších filmů o superhrdinech a nejočekávanější film roku a já musím říct, že se opravdu povedl a jsem spokojený. - I AM IRON MAN.

• 24.4.2019  18:08

Jedním slovem velkolepé. Naprostý klobouk dolů bratrům režisérům.

• 8.3.2019  19:34

Opravdu netuším, jestli ostatní uživatelé čekávali film jako Infinity War. Ale já jsem spokojený, je to asi 10 minut co jsem se vrátil z kina a tudíž mé pocity jsou svěží. První polovina filmu se mi zdála, jako malinko nudná, ale nakonec se z toho vyklubal opravdu slušný snímek. Mrzí mě, že se zde nachází uživatelé, s tak malou kapacitou mozku že porovnávají velkolepé Infinity War s Captain Marvel. Každopádně Brie Larson mi jako CM sedí a tak se moc těším na její roli v Avengers. A vlastně dá se říci, že tohle je stejně jen taková "příprava" na Avengers aby jsme se seznámili s postavou, která dle mého hodně ovlivní dění. A proto jsem od toho moc nečekal. Akce byla překvapivě dobrá a u vtipů jsem se i zasmál. Už aby bylo v kinech Avengers: EndGame! 85%

• 5.3.2019  19:22
    8. míle (2002)

Em bude a vždycky byl můj nejoblíbenější interpret. A proto je tenhle film skvost.

• 4.3.2019  16:29
    Creed II (2018)

SPOILERY:Tenhle film mě ohromil, možná i více než obyčejného diváka. Je to možná protože já Box dělám, tak k němu mám blíž než ostatní. Scénu z pouště kde Creed trénuje, naprosto miluji a zafixovala se mi do hlavy. Jinak Stallone jako vždy skvělý výkon, ale jak můžeme vidět z poslední scény, tak to vypadá jako kdyby jsme se s ním, tímhle filmem měli rozloučit. Jinak jsem rád, že to Creed hned nevyhrál, ale že dostal na budku a musel se tzv, odrazit od dna a začít pořádně, jelikož to předtím podcenil. Proto mám radši druhou polovinu filmu. Jinak naprostá bomba!