mek.jan

mek.jan

okres Rakovník

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Creed II (2018)

  SPOILERY:Tenhle film mě ohromil, možná i více než obyčejného diváka. Je to možná protože já Box dělám, tak k němu mám blíž než ostatní. Scénu z pouště kde Creed trénuje, naprosto miluji a zafixovala se mi do hlavy. Jinak Stallone jako vždy skvělý výkon, ale jak můžeme vidět z poslední scény, tak to vypadá jako kdyby jsme se s ním, tímhle filmem měli rozloučit. Jinak jsem rád, že to Creed hned nevyhrál, ale že dostal na budku a musel se tzv, odrazit od dna a začít pořádně, jelikož to předtím podcenil. Proto mám radši druhou polovinu filmu. Jinak naprostá bomba!

 • poster

  Avengers: Infinity War (2018)

  Jedním slovem velkolepé. Naprostý klobouk dolů bratrům režisérům.

 • poster

  Avengers: Endgame (2019)

  9,5/10 - Takže právě jsem se vrátil po druhém promítání Avengers:Endgame. Po prvním promítání jak už je zvykem, jsem byl trochu zmatený a potřeboval jsem si to zopakovat, abych mohl napsat komentář a zadat hodnocení s čistou hlavou. A musím smeknout. Endgame je přesně to, co má být. Ačkoliv první půlka se trochu táhne (což vůbec nevadí), tak druhá půlka je naprosto fenomenální a tak nějak bych si představoval tečku za 11 lety a 22 filmy. Akce na konci je naprosto úžasná. Tento film opravdu dokáže vzbudit emoce a to bylo vidět i na obou promítání. Ve smutných chvilkách ticho a napětí a ve veselých smích napříč celým kinem. Je to jeden z nejlepších filmů o superhrdinech a nejočekávanější film roku a já musím říct, že se opravdu povedl a jsem spokojený. - I AM IRON MAN.

 • poster

  Conor McGregor: Notorious (2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace