Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nemôžem si pomôcť, ale všetky tie mužské postavy sa v tomto filme chovali ako úplní buzeranti !

Drákula: Neznámá legenda (2014)

POZOR! Tento spojler obsahuje koment! Popič! Táto neznáma legenda o najslávnejšom (t)upírovi ma dostala! Neskutočné, čo sa začalo diať v polke filmu. Sympatický hrdina, jeho čaja tieź (nesmierne sa podobá na kamarátku :D) a celý film sme s kamošma vkuse prirovnávali niektoré momenty k populárnej onlinovke WoW (hlavne keď Draky začal prvýkrát spelovať s tými netopiermi). Proste adrenalínový nárez, samozrejme, že sa tu nájde nejaká tá nelogickosť (mních dojde do stanu, vyhráža sa Drakovi, potom sekne, pričom pustí na neho slnečné lúče, ktoré ho začínajú páliť, a o chvílu je skoro tma) ale mrdať! U takýchto filmov treba vypiť trošku vínka, vypnúť mozog a užívať si snímok.

Powerpuff Girls (1998) (seriál)

Nechápem...v pradávnych časoch CN som to nemal rád, no teraz hltám jednu časť za druhou...som divný?

Ivetka a hora (2008)

ÚPLNE nezaujímavý dokument o tom, ako jedna žena videla vo vlastnej chalupe Pannu Máriu, ale z odpadu ju dokázala vytiahnuť výborná práca s kamerou. 1/5