pa3kes

Patrik Nemec

okres Nové Zámky
Parzo

• 4.3.2017  22:52

Hugh Jackman, ďakujem ...

• 9.12.2015  12:09

RIPAZHA.

• 21.9.2015  22:30

Nemôžem si pomôcť, ale všetky tie mužské postavy sa v tomto filme chovali ako úplní buzeranti !

• 15.9.2015  13:13

70% Mohlo sa trochu viac pritvrdiť v násilí, avšak herci a soundtrack to utiahnu parádne.

• 6.2.2015  21:37

POZOR! Tento spojler obsahuje koment! Popič! Táto neznáma legenda o najslávnejšom (t)upírovi ma dostala! Neskutočné, čo sa začalo diať v polke filmu. Sympatický hrdina, jeho čaja tieź (nesmierne sa podobá na kamarátku :D) a celý film sme s kamošma vkuse prirovnávali niektoré momenty k populárnej onlinovke WoW (hlavne keď Draky začal prvýkrát spelovať s tými netopiermi). Proste adrenalínový nárez, samozrejme, že sa tu nájde nejaká tá nelogickosť (mních dojde do stanu, vyhráža sa Drakovi, potom sekne, pričom pustí na neho slnečné lúče, ktoré ho začínajú páliť, a o chvílu je skoro tma) ale mrdať! U takýchto filmov treba vypiť trošku vínka, vypnúť mozog a užívať si snímok.

• 18.12.2014  13:07
    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998)

Nechápem...v pradávnych časoch CN som to nemal rád, no teraz hltám jednu časť za druhou...som divný?

• 12.6.2014  17:48
    Ed, Edd n' Eddy (TV seriál) (1999)

BUTTER TOAST !

• 6.12.2012  11:27

FUCK YOU CHELIOS !

• 6.12.2012  10:55

FUJ ! Absolútna hovadina !

• 1.6.2009  16:07

ÚPLNE nezaujímavý dokument o tom, ako jedna žena videla vo vlastnej chalupe Pannu Máriu, ale z odpadu ju dokázala vytiahnuť výborná práca s kamerou. 1/5

• 17.3.2009  09:03
    Far Cry (2008)

Brutale odpad! Tento projekt patrí na dno žumpy! Garantujem, že pozeranie na to ako niekto hrá hernú predlohu je oveľa zábavnejšie a ochráni vás pred tuposťou dialógov postáv, réžie a mega akčných naháňačiek...Tfuj Uwe!!!

• 25.12.2008  16:33

Určite lepšie než mastné fľaky od Uweho Bolla ! Trochu ako Far Cry ale z lepšou výpravou.