Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Rodinný
  • Animovaný

plakát

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Tenhle seriál mám strašně moc ráda. Určitě je škoda, že se nenatočilo víc dílů. Seriál na to tu kvalitu má. Také to je naprosto skvěle obsazeno a myslím si, že natáčení muselo být sice náročné ale zas si to všichni museli dost užít, protože je to i vidět na té kvalitě. Takový seriály se už teď netočí a když jo tak jsou divný. Zlatý časy to byly.

plakát

Čarodějné námluvy (1997) (TV film)

Poslední dobou koukám na pohádky o kterých jsem vůbec neměla tušení a tahle patří mezi ně. Je to velmi povedená pohádka, která zabijí svými hláškami. Hlavně od pana krále nebolí pana Petra Narožnýho ,,copak jsem slepice? “ no a pan Vetchý zas jako vždy skvělý. Se divím, že tak skvělá pohádka je zapomenuta.

plakát

Český Slavík 2022 (2022) (pořad)

Dávám hvězdičku za Moniku Absolonovou, protože to jak zazpívala písničku Hanky Zagorový… byl to doják a fakt se jí to povedlo. Každopádně to byla trapárna hlavně šíleně protahovaná. No a ten Dyk… vůbec jsem netušila, že on zpívá…

Hádkovi (2022)

Myslím, že každá rodina se v tom najde. Úžasná česká komedie, která je skvěle zahraná ale Sandra Nováková excelentní.

plakát

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Je to strašně protahováný stačilo by 20 minut a bylo by to skvělý. Nápad dobrý ale scénář je nudný, i když herci dělají co můžou.

Ovládací panel