hajicek

hajicek

stan lada

okres Litoměřice

• 30.1.2020  14:23
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Pět hvězdiček za úžasnou atmosféru serialu

• 7.11.2019  08:47

Rozjíždělo se to pomaleji a nějaké věci mě tam vyloženě štvaly, přesto mě to minimálně od poloviny vtáhlo a fungovalo to.

• 9.5.2019  06:29
    Odhalení (TV seriál) (2019)

Mrazivá záležitost, úžasné herecké výkony.

• 9.2.2019  21:58

Tohle je fakt špatný. Bez děje a stokrát převařené hity, tomu už chyběl jen možný příchod kouzelníka.

• 11.12.2018  11:45

Pamatuji si tento film, viděl jsem ho kdysi na Štědrý den a uvízl mi v hlavě do dneška. Moc krásný a citlivý film s vynikajícím Vladimírem Javorským v hlavní roli. Škoda, že ho snad od té doby nebylo k vidění.

• 16.12.2017  00:19
    The Missing - Season 2 (série) (2016)

Za dlouho nejlepší co jsem viděl. A to jsem už viděl celkem dost.

• 11.3.2016  07:54
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Včera jsem dokoukal poslední díl páté série a nevím, co s tím budu dělat, bude to těžké bez Walta ...

• 24.8.2015  14:39
    Ptačí klec (1996)

Mohl bych podepsat pslední Golfistův koment, ohromně jsem se u toho bavil. Hlavně Nathan Lane s dabingem pana Olivy, to byl zážitek na hodně dlouho!

• 24.2.2015  22:24
    Vražda - Série 3 (série) (2012)

Prave dokoukano a totalni nadseni, nejlepsi cast teto vyborne temne serie.

• 16.1.2015  23:17

Tak tenhle film me uplne minul. Velke ocekavani vzhledem k hodnoceni, po shlednuti pro me nepochopitelnemu. Neuveritelne naivni pohled na problematiku, ktery me nicim nezasahl, coz je u teto latky snad ani nemozne.

• 26.11.2014  14:07
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Aktuálně běí na HBO již 4. řada a musím říct, že si seriál nadále udržuje neuvěřitelně dynamickou a strhující atmosféru, možná dokonce i lěpší než tomu bylo v předchozích řadách. Vynikající výkony bipolární Carrie, které zejména její manickou polohu totálně věřím.

• 11.11.2014  10:13
    Koleje osudu (2013)

Ano, bylo to takove predvidatelne, a dalo se s latkou mozna nalozit lepe, nic to ovsem nemeni na mem pocitu, ze to byl vyborny film s vybornymi hereckymi vykony, a samozrejme velice silny.

• 13.5.2014  14:42
    Poslední cyklista (TV film) (2014)

Z prvního dílu jsem byl nadšen, těžce jsem ale vystřízlivěl po shlédnutí dílu druhého. Z mého pohledu hodně povrchně zpracováno, bez patřičného vysvětlení, s malým komparsem, bez kterého prostředí ghetta v Terezíně nebylo možno věrohodně zobrazit. Hodně mi vadily i některé nelogičnosti, jako např. to nesmyslné chování matky hlavní hrdinky po příchodu do Osvětimi, kdy opustila svou dceru.

• 8.1.2014  09:22

Neuvěřitelně podivný film, který mě ale hrozně bavil. Jak píše Golfista, bylo dobré si počkat do druhé půlky, ta první mě, upřímně řečeno, pěkně vnitřně znepokojovala, hlavně během úvodních sond do Barryho psychického světa doprovázených hodně bizarním soundtrackem. Hodně originální film, trpělivým doporučuji.

• 5.7.2013  08:07

Musím dát plný počet hvězdiček, protože takhle originální a zábavný film jsem dlouho neviděl. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykl na ty trochu bizarní upovídané postavy a situace, pak jsem se ale do toho světa plně ponořil a byl jsem úžasně spokojený, film protekl jako voda. Bravo.

• 3.7.2013  08:57

Podle hodnocení bych řekl hodně nedoceněný film a doufám, že se to do budoucna změní. Výborná Charlize Theron a skvělý námět, do mládí na střední školu se v myšlenkách vrací hodně lidí a ona to jen chtěla dotáhnout do konce :-)

• 28.4.2013  13:23
    Hořící keř (TV film) (2013)

Bravurní seriál / film po všech stránkách, počínaje režií, scénářem i hereckými výkony skvělé T. Pauhofové, I. Trojana i např. V. Kotka. Zachycujíc takto významnou událost v našich dějinách je jen s podivem, že látku natočila soukromá televize a s polskou režisérkou.

• 13.2.2012  11:25
    96 hodin (2008)

Jak tu již zaznělo, tehnle film má něco z dynamiky a přímočarosti Bourneovy trilogie a to u mě vždycky funguje. Film nic nového nepřináší, přesti vynikající akční podívaná a zábava.

• 30.10.2011  09:29

Na tempo a obsah filmu jsem si musel nějakou dobu trochu zvykat, ale jako celek mě nazklamal. Klidný a vlastně příjemný film, jehož ticho a mlčení neruší.

• 31.8.2011  08:24

Taková trochu ve scifi hávu pohádka, která sice žádné nové otázky nepřinesla, přesto mě ale moc bavila. Navíc souhlas, Damon skvělý jako vždy a spolu s Blunt se na ně moc hezky koukalo! Jen jsem se těšil na podobu "šéfa", kterou mi ale tvůrci nakonec nedopřáli .. :))