MJMilan

Odevšeho trochu :-)

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 11.3.2021  19:53
    Submarino (2010)

Tohle byla hodne negativni syrová seveřina. Dobré, sle jednou stačí.

• 10.3.2021  22:09
    V síti (2020)

Obrovský potenciál, kterého se ostatně chytají i jiné státy, protože to téma je velmi aktuální. Dokument má skvělý nápad, ale také kromě šokujících zjištění (o kterých se bohužel ví nějaký ten pátek) měl dokument pasáže, kdy stál na místě. Celé to provázel pocit na zvracení ... bohužel internet je jako oheň - velice užitečná, ale také nebezpečná věc.

• 17.2.2021  22:14

Jedná se o šestý díl seriálu. Díly na sebe nenavazují, takže to až tak moc nevadí.

• 9.2.2021  21:02
    Dealer 2 (2004)

Druhý díl, který měl táhnout Mads... bohužel ani ten to nezachránil.

• 22.1.2021  12:13
    Bajo la Rosa (2017)

Jakou cenu má pro rodiče vlastní dcera, pro bratra sestra? Co všechno na sebe člověk dokáže vyklopit, když jde do tuhého? Tímto motivem se inspiroval Josué Ramos a zvládl to na výbornou.

• 20.1.2021  12:35
    Ptačí klec (1996)

Proč? Proč remaky, když máme natočeno něco tak dokonalého jako je Klec Bláznů s úžasnými herci, kteří neměli potřebu přehrávat... krásné, přirozené...

• 17.1.2021  19:58
    U-Turn (1997)

Tohle je věru divný film... vybráno dle kvalitního obsazení, ale kvalitního zážitku se mi nedostalo.

• 4.1.2021  22:41

Chcete Oscara? Zahrajte perfektně slaboduchého. Pokud dostal pět hvězd Rainman, tak tohle musí mít též pět. Věřím, že kdyby bylo natočeno před Dustinovým počinem, sošku by získal levou zadní. I tak skvělý výkon Sean i Michelle.

• 2.1.2021  21:41
    Vlastníci (2019)

Tak tohle se povedlo... věrohodné až hanba. Přes prezenčku vlak nejede, důchodce pádným argumentem nezlomíte... amen.

• 25.12.2020  22:05

Tohle bylo ale velice milé překvapení! Dokážu ocenit nápad a těch tu nebylo málo! Znázornění smrti, zakomponování klasických věcí, židovství, krásné rozlišení dobra a zla, napínavý příběh... i když pro malé děti asi složitější látka, mě se to líbilo velice.

• 24.12.2020  20:31
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

Tady se kradlo ve velkém ve Hvězdném prachu, v Potterovi...

• 9.12.2020  22:36
    John Lennon & hosté (koncert) (1972)

Představím si situaci, že v té době už jsem na světě a mám možnost jít na koncert, kde bude hrát John, no kdo z vás by nešel? Ovšem po písni Yoko Ono bych asi chtěl vrátit vstupné. John se ani na koncert dobře nevyspal, ostatní se snažili, ale nebylo to moc platné.

• 9.12.2020  22:00

Dokument, který se snaží ukázat Yoko v lepším světle, jen se mu daří spíš opak. Alias když srdce zavelí, rozum je v pr... a pokud v předvánočním čase ještě hledáte dárek pro svého největšího nepřítele, doporučuji Grapefruit sbírku poezie od paní Yoko, určitě potěší.

• 30.11.2020  19:46

Tak a teď k dokumentu. Tempo je totiž doslova vražedné, ale... občas si nejsem úplně jistý, že daná vyjádření se týkají zrovna probírané pasáže, jak moc je vše sestříhané. Každopádně zajímavé pojednání o ne úplně chválihodné etapě ekonomického rozmachu Floridy.

• 15.11.2020  21:49
    Dravec (1968)

Hudba, která hodně připomíná Vladimira Cosmu. Dějově námět, který neomrzí, ale než se začne něco dít...

• 11.11.2020  18:54

Za mě zdařilá konkurence filmů zlatých akčních osmdesátek.

• 10.11.2020  13:34
    Sowon (2013)

Jasných pět, ale k filmu už se určitě nikdy nevrátím, protože to téma asi není nic, z čeho by se měl člověk radovat. Herecké výkony famózní, především dětské role. Solidarita lidí z okolí, když je nejhůř vykreslená mimořádně, stejně tak to, co je schopen rodič udělat pro své dítě.

• 8.11.2020  18:14

Herecké výkony byly dle očekávání, ale děj trošku zaostával jako u mnohých FR filmů této doby.

• 7.11.2020  19:16

Věřím, že pro pubertálního amerického teenagera to musí být absolutní pecka....

• 4.11.2020  19:54

Nevíš co je uran? Tak to jsi pěkný buran... zajímavá zápletka. Nikolaj mohl dostat větší prostor.

• 2.11.2020  22:41

Tohle bylo natočené s takovou lehkostí a citem, že nemohu dát horší hodnocení.*****

• 2.11.2020  21:48
    Kočka (1971)

Brilantni a neskutečně reálné vykreslení důchodového věku mnoha starších párů. Je vidět, že oba herci zráli jako víno.

• 1.11.2020  19:22

Pohodová komedie na nedělní odpoledne, která sice nedosahuje kvalit Růžového pantera, ale to vůbec nevadí. Peter Sellers byl herec s velkým H.

• 1.11.2020  19:20

Stejně jako u všech filmů, platí i u této Bondovky, že Mads Mikkelsen povyšuje film na druhou a vůbec nevadí, že hraje zrovna druhé housle. Dobrý tah, obsazovat to nákladných filmů americké produkce vynikající evropské herce.

• 30.10.2020  12:55
    Včelař (1986)

Přijde mi, že v tomto tématu si Italové libují... starší muž, mladičká žena a žhnoucí touha překonat ten věkový rozdíl.

• 30.10.2020  10:45

Co jsem si z tohoto filmu odnesl? ... že se určitě nikdy nenechám hospitalizovat v nemocnici v Jersey 😀

• 30.10.2020  10:04

Víra je nástroj....bohužel.

• 28.9.2020  15:52

Film jsem viděl jako malý kluk. S odstupem času musím uznat, že stále poutavá detektivka s neskutečně působivým záporákem, která nemá daleko do Bondovek.

• 9.9.2020  18:11
    Žena na konci světa (TV seriál) (2009)

Tak tohle je hodně velký bizár.... díl s Japonskými panenkami nahrazujicích vztah. Kamtens vět spěje?

• 29.5.2020  21:55
    Volyň (2016)

Je nutné rozlišovat autentičnost a vyžívání se v nechutnostech. Troufám si říci, že po sadě Dánských filmů mě něco jen tak nerozhází. Tady si filmaři spletli masakr s dokumentem Tváře smrti.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37