MJMilan

Yahoo: MJMilan

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 10.7.2017  20:01
    Nevinnost (2011)

Trošku vidím podobnost s filmem Hon - Jagten. Nicméně se jedná o starší kusy. Co některé mladé ženy neudělají pro lásku...?

• 23.6.2017  16:20

Taková stará dobrá taškařice s klasickým FR humorem a nádechem amerického akčňáku. Jean a Christian ve formě ...

• 1.2.2017  22:20
    Vdova (1971)

Na to, že ve snímku hraje Alain Delon, je natočen ještě hezky, tím starým stylem, který mám rád. Simone Signoret v roli dámy v letech, která má ještě své choutky je naprosto skvělá.

• 31.1.2017  21:15
    Tony Arzenta (1973)

Jedna z těch rozhodně lepších Delonovek, která by zajisté zasloužila dabing a hlavní vysílací čas. Francouzi práci s podsvětím umí jako nikdo jiný, ten nádech bezmoci a zla je jim vlastní a proto jsem rád, že jsem tento snímek objevil, byť s velkým zpožděním.

• 28.1.2017  20:36
    Vrtěti psem (1997)

Dva skvělí herci, to nemůžu filmu upřít, ale já se opravdu nudil.

• 19.1.2017  22:11
    Mr. Church (2016)

Kapesníky slzami promáčené ... Eddie Murphy v roli člověka, kterého by každý rád potkal alespoň jednou za život. Pro citlivé povahy ne příliš vhodné.

• 11.1.2017  19:05

Mám rád gangsterky, mám rád Johnyho Deppa, ale tento film nebyl nic převratného. Klasický příběh asi jako Bonnie a Clyde, nicméně o nic neobohacený a ještě o pár informací ochuzený. Než udělat klasický romantický příběh kriminálníka, to raději příběh opředený legendami.

• 24.11.2016  21:54

Tohle je jeden z těch filmů, který vás nutí dívat se dál ... nemáte u něj potřebu dokreslovat, co bude dál, jen si možná přejete, aby bylo něco jinak. Ze zajímavého tématu nám nakonec autor popustil uzdu fantazii, ... naštěstí to vůbec nevadí...

• 17.11.2016  14:17
    Jumanji (1995)

Takto si představuju fantasy. Děti koukají s otevřenou pusou a ti chvilku dospělí vzpomínají na časy Nekonečného příběhu, kdy hltali každou minutu. Role jako stvořená pro Robina Williamse.

• 12.11.2016  22:48
    Edith Piaf (2007)

Trošku jsem se musel přemáhat, protože pohnutý osud této zpěvačky je tak na zkažení zbytku večera, ale k filmu. Obecně nemám rád prostřihy, skákání plus mínus dvacet let. Nejsem zase tak starý a přesto mi dělá problém se zorientovat v ději. Bohužel je to hold trend. Co se samotného děje týče, za sebe mohu říci, že byl dle dostupných informací o Edith zpracován vcelku kvalitně, co do informací. Bohužel mi tato zpěvačka nikdy nějak nepřirostla k srdci. Její hlas je geniální, to ano, ale pro mé uši ne příliš líbivý.

• 26.10.2016  23:08
    Zátopek (TV film) (2016)

Konečně to filmařům začíná docházet, že síla těch dokumentů není v oslavách názorů proti režimu, ale v oslavách hodnot člověka jako jsou fair play, kamarádství a lidskost. Pokud se na takový dokument pak dívají mladí atleti, či děti, určitě je pro ně daleko přínosnější, než se stále nimrat v něčem co bylo a co už odnesl čas. Ty hodnoty, které tento dokument vyznává jsou totiž věčné.

• 26.10.2016  21:28

Christopher Walken a Robert De Niro, hlavní dvě složky, které tento drsný příběh povýšily nad průměr. ...

• 26.10.2016  16:57
    Teorie tygra (2016)

Kdo ubírá ty procenta do sta? Patrně ublížené ženy a právě identifikující se muži, kterým žena hledí přes rameno. Jednou z tohohle filmu bude kult stejně jako z Pelíšků, vsadíme se? :-)

• 11.10.2016  23:43

Jak Thierry nepatří k mím extra oblíbeným hercům, tady je fajn. Nemám rád, když se dělají remaky a i když Pravdivé lži se mi jako film líbil, tak musím originál opět ocenit lépe. Podobnost obrovská :-)

• 10.10.2016  21:10

Ve výsledku krásný film, skvělý zážitek a přitom důvod k podívání se na něj byl pouze jediný - hudba Yanna Tiersena. I když bychom mohli zaznamenat určitou inspiraci třeba ve Funesovském Hibernatovi, Good Bye Lenin je o mnoho srdečnější. Zachycení doby perfektní, alespoň takhle ji vnímám teď. A co je ten mladý hlavní hrdina schopný udělat pro svoji maminku, to prostě nemá chybu.

• 28.9.2016  02:05

Opičáci a jejich móresy, které k agresivitě mají velice blízko. Děj je celkem o ničem. Poutavé, ale čekal bych větší rozvoj děje.

• 9.9.2016  21:51
    Zorro (1975)

Výborné! Určitě nejlepší zpracování jaké bylo natočeno. Sám Alain Delon je tu úplně jiný, než jsme zvyklí a dabing Pavla Trávníčka to umocňuje na druhou, když jako Diego je opravdu usměvavý a jako Zorro sympatický drsňák. I příběh je udělaný zase trochu jinak, než je moderní divák zvyklý. Skvěle zahrána je také role záporáka ztvárněná Stanleym Bakerem.

• 7.9.2016  23:22

Lina jako herce mám opravdu rád, byl to herec pair excelant. Má svůj styl, jenže nikdy to není třída A++. Ve filmu stále hledá, nechává se mlátit od borců, kterým by normálně dal naloženo .... ale i tak se na to dá koukat.

• 31.8.2016  23:36
    Věra 68 (2012)

Úžasná žena nejen českého, ale světového sportu ve skvělém dokumentu. Včera jsem si film nachystal a dnes ráno zpráva o jejím odchodu. Do mysli minimálně českého lidu se však dostala navěky. Více takových. Za sebe skvělá postava filmu byla správkyně tělocvičny :-)

• 31.8.2016  00:34
    Belmondo (TV film) (2015)

Jestli jsem se v poslední době na něco těšil, tak to byl právě tento dokument. Jean - Paul byl pro mě vždy hercem číslo jedna, vynikající herec, krásný člověk. Dokument sestříhaný z těch nejlepších kousků jeho hvězdné kariéry, ale i těch méně známých momentů, doplněný o názory jeho samotného a přátel, kolegů ... doprovázený jedním z nejbližších lidí v jeho životě. Opravdu krásná podívaná.

• 27.5.2016  20:15

Detektivka, které něco chybí - je to šťáva a nějaké lepší podbarvení hudbou. Divatelná ...

• 27.5.2016  12:11

Kdo je vlastně blázen? Není to náhodou především ten, který má touhu válčit? Nádherně poetické, uvolňující ... vynikající Alan Bates a především okouzlující Geneviéve Bujold ve snímku, ve kterém si mj. uvědomíte, jak obtěžkávajícím orgánem lidského těla je MOZEK! :-)

• 26.5.2016  21:08
    Mlčenlivý (1973)

Celkem zajímavé, avšak bez šťávy, spádu ...

• 26.5.2016  11:39

I když hrají v komedii dva mí oblíbenci, nic to bohužel nezachraňuje. Když jsem se přesvědčil na čsfd, že se jedná o filmové zpracování divadelní hry, bylo mi vše jasné. Málokdy se něco takového v minulosti povedlo a tak ani tady jsem se moc nezasmál, tak jak jsem očekával.

• 25.5.2016  23:17

Bažantíci tentokrát vyjeli do Španěl a to byl asi nejlepší impulz, pro každého z nich, zkusit to na nějakou slečnu. Gagy jsou tak nějak typické, takže určitě neurazí...

• 25.5.2016  15:57

Film rozhodně nebyl špatný. Především Serrault v roli zlého policisty byl naprosto senzační. Celý snímek je na FR celkem drsný, Delon je tu o něco méně chladný a vypadá, že mu i na ostatních výjimečně záleží.

• 24.5.2016  22:49
    Barbarella (1968)

Film, o kterém se snad píší i legendy. Tak asi každý, kdo film viděl ví, proč to má vlastně "tolik" procent, takže postavu hlavní hrdinky asi netřeba rozebírat. Nutno také ocenit nápad. Já bych třeba na takový námět v životě nepřišel :-) A jak už napsal oficiální distributor, je to neuvěřitelně legrační. S tím do tohoto filmu také musíte jít, jinak je to děsná slátanina.

• 23.5.2016  10:51

Věčná škoda, že Hong Kongská produkce se zaměřila tak na napodobeniny, bráchové z Číny jsou tím, jak všichni víme, též pověstní. Porovnávání stylů bojového umění se stalo několikrát zárukou B+ kvality, tady to není výjimka. Je lepší karate nebo kung fu? Hrušky nebo jabka? :-) Pro obdivovatele těchto snímků je to stále neproprané téma, na které se dobře dívá a je jedno, jestli tam hraje Franta nebo Loisa Wong. Za mě 4 hvězdičky, tu jednu strhávám za originalitu a tu druhou na zbytečné létání. Samotný děj rozhodně neurazí.

• 24.4.2016  21:37
    Geriho hra (1997)

Možná to někoho urazí, ale takhle podobně už hrála želva v seriálu o Buggsy Bunnym a jeho přátelích .... takže scénář nic moc :-)

• 17.2.2016  10:00
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

Více takových! Dokážu ocenit filmy podle skutečných událostí a Zločin v Polné tedy není výjimkou. Skvělé obsazení jen umocňuje zážitek. Viděl někdo dosud lépe vypadajícího TGM? Já tedy ne, i když si možná Karel Roden měl více pohrát s dikcí, stačilo by možná pomaleji mluvit. Jedna hvězda dolů za tu roztahanost do dvou dílů, avšak je možné, že to ještě změním. Uznávám, že u rekonstrukce by se nemělo nic opomenout.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36