MJMilan

okres Svitavy
Odevšeho trochu :-)

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 22.4.2020  22:51

Le magnifique! Mnoho rozhovorů a záběrů, které jsem dosud neznal. Krásná práce.

• 21.3.2020  20:57

Kdybych tento film viděl jako náctiletý, pravděpodobně by z toho byla podobná modla jako American Pie. I na dnešní dobu ucházející kus ... sexem a intrikami neurazíte asi v žádné době.

• 18.1.2020  12:44

Zachovat Italský film s Enniem Morriconem, když se jedná o mafii, to už je snad samozřejmost. Prvky hudby sice občas připomněli Chobotnici, ale vzhledem k tématu jsme se o tolik dál zase nedostali. Jedna z nejhorších událostí v Itálii vůbec, která spustila další vlnu nespokojenosti a inspirovala mnoho dalších filmů.

• 20.10.2019  19:06
    Yesterday (2019)

Za ty písničky, tedy melodii, text, přihodím hvězdičku. Neskutečně kýčovité.

• 17.5.2019  10:52

Těžko říci, co jsou domněnky a co realita. Pěkný dokument, pěkné záběry.

• 21.4.2019  22:35
    André Rieu a přátelé (koncert) (2013)

Trošku to připomínalo německé estrádní vystoupení 90. let...

• 6.4.2019  21:24
    Amerika: Země statečných (TV film) (2014)

Krasné záběry americké přírody. Sem by člověk měl alespoň jednou za život zavítat.

• 30.1.2019  20:25

Více takovýchto filmů... A vyřadím jejich sledování ze svých koníčků. Herecké výkony přesvědčivé, ale já nejsem filmový kritik. Nelíbilo se mi to, bohužel... **

• 12.3.2018  20:05
    Bába z ledu (2017)

Herecké výkony celkem hodně dobré.... Ale příběh si mě celkově nezískal...

• 18.2.2018  21:13
    Učitelka (2016)

Taková "krásná" vzpomínka na školní léta ... podle toho co dělají rodiče hodnotím děti, chovám se k nim tak atd. Tento film Vám rozhodně pozitivní náladu nepřinese ... ale donutí Vás zamyslet se nad tím, že se možná nic nezměnilo. Jenže co s tím chcete dělat? :-(

• 12.11.2017  17:47
    Freddie Mercury: Living on My Own (hudební videoklip) (1985)

Super písnička a k tomu záběry jakoby z Freddieho extravagantních party. Nesmrtelná, jako všechny Queen písně.

• 10.7.2017  20:01
    Nevinnost (2011)

Trošku vidím podobnost s filmem Hon - Jagten. Nicméně se jedná o starší kusy. Co některé mladé ženy neudělají pro lásku...?

• 23.6.2017  16:20

Taková stará dobrá taškařice s klasickým FR humorem a nádechem amerického akčňáku. Jean a Christian ve formě ...

• 1.2.2017  22:20
    Vdova (1971)

Na to, že ve snímku hraje Alain Delon, je natočen ještě hezky, tím starým stylem, který mám rád. Simone Signoret v roli dámy v letech, která má ještě své choutky je naprosto skvělá.

• 31.1.2017  21:15
    Tony Arzenta (1973)

Jedna z těch rozhodně lepších Delonovek, která by zajisté zasloužila dabing a hlavní vysílací čas. Francouzi práci s podsvětím umí jako nikdo jiný, ten nádech bezmoci a zla je jim vlastní a proto jsem rád, že jsem tento snímek objevil, byť s velkým zpožděním.

• 28.1.2017  20:36
    Vrtěti psem (1997)

Dva skvělí herci, to nemůžu filmu upřít, ale já se opravdu nudil.

• 19.1.2017  22:11
    Mr. Church (2016)

Kapesníky slzami promáčené ... Eddie Murphy v roli člověka, kterého by každý rád potkal alespoň jednou za život. Pro citlivé povahy ne příliš vhodné.

• 11.1.2017  19:05

Mám rád gangsterky, mám rád Johnyho Deppa, ale tento film nebyl nic převratného. Klasický příběh asi jako Bonnie a Clyde, nicméně o nic neobohacený a ještě o pár informací ochuzený. Než udělat klasický romantický příběh kriminálníka, to raději příběh opředený legendami.

• 24.11.2016  21:54

Tohle je jeden z těch filmů, který vás nutí dívat se dál ... nemáte u něj potřebu dokreslovat, co bude dál, jen si možná přejete, aby bylo něco jinak. Ze zajímavého tématu nám nakonec autor popustil uzdu fantazii, ... naštěstí to vůbec nevadí...

• 17.11.2016  14:17
    Jumanji (1995)

Takto si představuju fantasy. Děti koukají s otevřenou pusou a ti chvilku dospělí vzpomínají na časy Nekonečného příběhu, kdy hltali každou minutu. Role jako stvořená pro Robina Williamse.

• 12.11.2016  22:48
    Edith Piaf (2007)

Trošku jsem se musel přemáhat, protože pohnutý osud této zpěvačky je tak na zkažení zbytku večera, ale k filmu. Obecně nemám rád prostřihy, skákání plus mínus dvacet let. Nejsem zase tak starý a přesto mi dělá problém se zorientovat v ději. Bohužel je to hold trend. Co se samotného děje týče, za sebe mohu říci, že byl dle dostupných informací o Edith zpracován vcelku kvalitně, co do informací. Bohužel mi tato zpěvačka nikdy nějak nepřirostla k srdci. Její hlas je geniální, to ano, ale pro mé uši ne příliš líbivý.

• 26.10.2016  23:08
    Zátopek (TV film) (2016)

Konečně to filmařům začíná docházet, že síla těch dokumentů není v oslavách názorů proti režimu, ale v oslavách hodnot člověka jako jsou fair play, kamarádství a lidskost. Pokud se na takový dokument pak dívají mladí atleti, či děti, určitě je pro ně daleko přínosnější, než se stále nimrat v něčem co bylo a co už odnesl čas. Ty hodnoty, které tento dokument vyznává jsou totiž věčné.

• 26.10.2016  21:28

Christopher Walken a Robert De Niro, hlavní dvě složky, které tento drsný příběh povýšily nad průměr. ...

• 26.10.2016  16:57
    Teorie tygra (2016)

Kdo ubírá ty procenta do sta? Patrně ublížené ženy a právě identifikující se muži, kterým žena hledí přes rameno. Jednou z tohohle filmu bude kult stejně jako z Pelíšků, vsadíme se? :-)

• 11.10.2016  23:43

Jak Thierry nepatří k mím extra oblíbeným hercům, tady je fajn. Nemám rád, když se dělají remaky a i když Pravdivé lži se mi jako film líbil, tak musím originál opět ocenit lépe. Podobnost obrovská :-)

• 10.10.2016  21:10

Ve výsledku krásný film, skvělý zážitek a přitom důvod k podívání se na něj byl pouze jediný - hudba Yanna Tiersena. I když bychom mohli zaznamenat určitou inspiraci třeba ve Funesovském Hibernatovi, Good Bye Lenin je o mnoho srdečnější. Zachycení doby perfektní, alespoň takhle ji vnímám teď. A co je ten mladý hlavní hrdina schopný udělat pro svoji maminku, to prostě nemá chybu.

• 28.9.2016  02:05

Opičáci a jejich móresy, které k agresivitě mají velice blízko. Děj je celkem o ničem. Poutavé, ale čekal bych větší rozvoj děje.

• 9.9.2016  21:51
    Zorro (1975)

Výborné! Určitě nejlepší zpracování jaké bylo natočeno. Sám Alain Delon je tu úplně jiný, než jsme zvyklí a dabing Pavla Trávníčka to umocňuje na druhou, když jako Diego je opravdu usměvavý a jako Zorro sympatický drsňák. I příběh je udělaný zase trochu jinak, než je moderní divák zvyklý. Skvěle zahrána je také role záporáka ztvárněná Stanleym Bakerem.

• 7.9.2016  23:22

Lina jako herce mám opravdu rád, byl to herec pair excelant. Má svůj styl, jenže nikdy to není třída A++. Ve filmu stále hledá, nechává se mlátit od borců, kterým by normálně dal naloženo .... ale i tak se na to dá koukat.

• 31.8.2016  23:36
    Věra 68 (2012)

Skvělý sportovec, ale jako člověk moc nezapůsobila... synáček od pohledu nevypadal jako andílek a na jeho místě by běžní lidé, kteří by si to zasluhovali, zůstali bručet v base.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36