xXx: Návrat Xandera Cage (2017) odpad!

Přes fotbal k cicmačce, od cicmačky k lyžování v pralese, pak jsem na krátko omdlel....a pak byl konec. Nejhůř strávených 20 minut letošního roku. Počkat, to má 105 minut????

Personal Shopper (2016)

K tomuto se časem vrátím třeba. Zatím 2x puštěno, 2x luxusně zaspáno....

Uteč (2017)

Skvělej film! Možná to není až tak moc horor, jak by si hororový fanoušek přál, přičemž já osobně, i když na sortu stejně sere pes, bych jej díky hutnému napětí a svazujícímu pocitu nejistoty zařadil spíš do thrilleru (mysteriózní beru bez řečí). Nejpozoruhodnějším na Get Out je fakt, že než se očekávalo, mnohem méně se točí okolo rasové nesnášenlivosti. Ano, součástí pointy je samé jádro problematiky sociálního darwinismu, vtipný je na tom ale to, že dnes si každej (včetně jistých prasečích hlav ve vrcholných funkcích našeho státu) pod pojmem "rasismus" představí pomalu genocidu, takže o to je tento filmek a jeho finální vývoj příjemnějším překvapením. Dovedu si živě představit, že v kontextu dnešní doby a ve spojení s hypem tohoto kusu v USA každej čekal parádní, zadostiučiňující polynčováníčko, takže pak může docházet k hořkému zklamání a vlažnějšímu hodnocení, ale krásně to ukazuje na sociálně darwinistický rozdíly v myšlení lidí. Parádním bonusem navrch je skutečnost, že v celým filmu je skryto toliko nerozlousknutých oříšků, že druhá projekce je nutná....teda alespoň pro ty, co maj sociálně darwinistický předpoklady ke škrábání se na hlavě nejen z důvodů opičího svrabu. TOPka letos zřejmě jistá. Doporučuju!

Kruhy (2017)

Od začátku do konce mě vůbec nezajímalo, co se tam děje. Člověk by brečel, když si představí kolik úsilí muselo dát to natočit. Táhnout se kvůli tom do kina, hodil bych sem Odpad!. 29%

Velká čínská zeď (2016)

A to už som vám povedal, ako som v Číně zadupol jaštěricu??? Pěkně udělaný to je, ale je to hrozná kokotina. 60%

Vzestup a pád NSDAP (2014) (seriál)

Označit látku na 490 minut za povrchní materiál může jen idiot. Pro běžného uživatele je tento seriál obsahově více než přínosný. 90%

Cesta bez návratu (2017)

Doukoukal jsem to, nutkání vypnout to jsem taky neměl, tak sem dvě dám, ale hovadina to je, to zas lhát sám sobě nebudu. Ten příběh po většinu času zaujmout dokáže, ale nejen že je ke konci čitelný, ona mu hlavně chybí jakákoliv pointa. V podstatě je to stejná sračka jako oscarové Místo u moře, akorát toto se aspoň nikomu necpe jako superúžasnej spektákl. 40%

Nicota (2016)

Ale hovno leda! Tady se zase sešel kinosál odborníků. The Void sice není uhlazenou hororovou podívanou, na jakou je divák zvyklý od Wana a těch dalších, ale sere na to pes, když se jedná o největší oplzlounskej ples příšer od Frankensteinovy armády. Letos zatím jeden z nejlepších kusů. Palec hore za na uzdě udrženej splatter. 75%

Peelers (2016)

Kombinace zombárny a striptýzu, netřeba víc dodávat. Béčkový horor se vším všudy, který když vypustíte, určitě se nenaserete. 40%