Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Komedie
  • Dobrodružný

plakát

Kimecu no jaiba - Hašira geiko hen (2024) (série)

Celkově slabší sezóna. Celý Hashira trénink se dal dát do tří dílů a vůbec nic by se nestalo. Každopádně ta poslední epizoda? Naprosto úžasná a teď opět nekonečné čekání.

plakát

Já jsem: Céline Dion (2024)

Krásný a velmi silný dokument excelentní zpěvačky, která to v životě nemá vůbec lehké. Překvapila mě lidskost, jakou se nebála ukázat.

plakát

HAIKYU!! The Dumpster Battle (2024)

Má to přesně to, co od sportovního anime čekáte. Je tam trochu pomalejší rozjezd, ale postupně to graduje a dočkáme se opět skvělých momentů, na které jsme z Haikyuu zvyklí.

plakát

Mashle - Season 1 (2023) (série)

Aneb jak se Saitama (One punch man) stal studentem v Bradavicích. Mashle má opravdu primitivní zápletku a celkový průběh, ale i tak mě to bavilo. Díly hezky plynou a člověk se u toho baví, takže ideální na relax. K tomu pěkná animace a dobrý hudební podklad.

plakát

Zdraví prochází žaludkem (2024)

Hezky zpracovaný dokument, který je svým formátem vhodný pro děti i dospělé. Jediné, co mi tam chybělo, byl nějaký závěr, jak to s účastníky dopadlo, jelikož na konci pouze začali s novým režimem, ale nedozvíme se, zda splnili své cíle.

plakát

The 8 Show (2024) (seriál)

Velmi poutavá podívaná na pár večerů. Postavy jsou zajímavé a i přes celkem očekávanou zápletku ani jeden z dílů nenudí. Moc se mi nelíbila konečná fáze, kde už to bylo přímo absurdní, ale asi se to dá vzhledem k povaze seriálu chápat. Mimo jiné musím pochválit český dabing, který se překvapivě povedl.

plakát

Ninja Kamui (2024) (seriál)

Na začátku jsem si říkal jen "WOW", výborné zasazení s přemírou šílené akce se zajímavým (a skvěle dabovaným) hlavním hrdinou. Bohužel, úžasný začátek s ninja tématikou se změnil v průměrnou adaptaci Power Rangers, do které jsem se musel nutit. Ke konci mi přišlo, že i animace šla dolů oproti začátku. Škoda, dalo se z toho vytřískat víc.