dvd-L

dvd-L

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 21.7.2017  19:04

Mohu potvrdit, že filmová adaptace z roku 2016 působí jakoby předlohu psala Enid Blytonová a ne Arthur Ransome. Bohužel. Z celého filmu se mi nejvíc líbila první polovina traileru.

• 23.3.2017  21:30

Škoda toho vzkříšení.

• 15.2.2017  00:08

Chtěl jsem vědět jestli to nebude zábavné, ale nebylo.

• 14.2.2017  22:20

Honzíkova cesta 9000. Děsivé a skvělé.

• 10.2.2017  22:40
    The Battery (2012)

Možná jsou všichni mrtví, ale je léto. Za zásoby (cigarety, střelivo, tuňáky, palivo, baterky a lančmít) dík. Za krávy dík. Připomnělo hezké chvíle s Telltale a Klementýnou. Líbilo. Těším se na případný "The Orchard".

• 8.2.2017  23:22

Grešli za zmuchlanou matku.

• 6.2.2017  22:09

Jako pokračování zklamalo.

• 18.1.2017  20:29

Spoiler: Trosečník ubije obrovskou červenou želvu, která mu předtím bránila opustit ostrov. Mrtvá želva se promění v ženu. Trosečník a žena se sblíží a za nějaký čas se jim narodí chlapec. Když chlapec odroste, opustí ostrov a rodiče spolu s jinými želvami. Trosečník zestárne a zemře. Dívka se promění zpět v obrovskou červenou želvu a vrátí se do moře. V hlavní roli ostrov a počasí. Dále hrají: písečný krab, lachtan, mnohonožka, racek, zatopená jeskyně, tsunami a jiné želvy. Obrázky jsou krásné, ale i kdyby to bylo o polovinu kratší, stále by to bylo (pro mě) příliš dlouhé.

• 18.1.2017  03:02

Kombajn mě překvapil a potěšil. To málo potom bych klidně oželel. Kdybych věděl na co se jdu dívat, nebyla by to ani z desetiny taková zábava.

• 13.1.2017  22:30

Bezva džin ve tvaru močového měchýře.

• 16.11.2016  02:07

Pěkné.

• 15.10.2016  22:59

"If you don't know Jurassic Park, you don't know shit." Ještě horší než JP3 se Spinosaurem z papundeklu, třebaže pohled na fungující park potěšil. In nomine patris et filii et indominus rexi.

• 10.10.2016  23:50
    Švýcarák (2016)

Všechno na co jste se chtěli zeptat Holčičky která měla ráda Toma Gordona, ale báli jste se vědět. Líbilo.

• 23.1.2015  09:46
    Fotograf (2015)

Smluvená setkání v multiplexu. Trestuhodná chyba.

• 4.1.2015  20:15
    Chudobka (1976)

Narozdíl od kocouraMoura labilnějším povahám vřele doporučuji ve smyslu metody "vytlouct klín klínem.". 9 z 10 psychoterapeutů doporučuje shlédnout Chudobku pakliže trpíte pocitem, že vás rodiče (potažmo maminka) nemilovali tak jak si zasloužíte. Maďarský blíženec.

• 4.1.2015  20:01

Obsah mi uniknul. Filmový sandbox? Prasátka jsou roztomilá. Transfuzi si zaslouží.

• 6.12.2014  15:20
    Interstellar (2014)

Bavilo mě překvapivě až do momentu než jsem se podíval do vesmíru. Za těch prvních dvacet minut ale vstupné stálo.

• 6.1.2014  22:09
    Gravitace (2013)

Prima kolotoč. První 3D film který neotrávil.

• 24.1.2013  09:22
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Seriál mě začal zajímat díky stejnojmenné hře od společnosti Telltale, která už předtím vytvořila výbornou herní adaptaci na první díl Jurského parku, z níž by se mohli poučit mnozí současní filmoví tvůrci (neboť se jedná vpravdě o "interaktivní film" na způsob Kinoautomatu s dinosaury). Bohužel seriál svůj potenciál rychle spotřebuje, řekl bych už v průběhu první série. Pro úplnost dodávám, že jsem ze setrvačnosti "přetrpěl" i všech 13 dílů druhé série, během nichž jsem si vypěstoval dokonalou averzi vůči všem zúčastněným postavám. Moje hlavní výtky směřují k vypravěčské rozvláčnosti a k absurdní psychologii hlavních hrdinů - škoda. "Méně mohlo být více."

• 15.1.2013  00:09

Naturalismus? Spíš LARP ala normalizace. Skutečnost jsem nezažil. Retro? Možná - "artefaktů" tam bylo víc než dost. Celkový dojem podprůměrný.

• 14.1.2013  19:06

Žádné velké očekávání - žádné velké zklamání. Snad jen lehké napomenutí Jacksonovým trpaslíkům. Z Posledního domáckého domu se neutíká.

• 13.1.2013  15:31
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Torzo Rady Jediů prchá v hrůze z natáčení dalších epizod na ledovou planetu Hoth, zahodí světelné meče, ukradnou Gandalfovu hůl a rozdají si legrační krycí jména. Od té doby tam tak sedí, občas pomáhají domorodcům, nabourávají se do meteorologických družic a když už z toho všeho někomu z nich začne hrabat, pouští blesky do kolemjdoucích. "Vše čím si projdem se v nás střádá."

• 9.10.2012  23:20

Kniha je jednoznačně lepší. Film se mi nelíbil.

• 4.10.2012  00:09
    Tajemství (2006)

Rád bych se podělil o svou zkušenost s Tajemstvím: Od malička jsem si přál sestrojit fotonový pohon a vydat se na cestu ke vzdáleným slunečním soustavám. Po shlédnutí tohoto dokumentu jsem si usmyslel, že se to stane. O tři dny později (7. října 2012) mě navštívili Proktiliáni s Proktilonu Gamma a pozvali mě na svou domovskou planetu. Celé týdny jsme jezdili na raketových sáních a byla to veliká zábava. Motor jsem sice nevynalezl, ale Vesmír podstatu mého přání pochopil a vyslyšel. Přitáhnul jsem si Proktiliány a můj život se od základu změnil. Opravdu to funguje, stačí jenom uvěřit. Mír v duši přátelé.

• 18.8.2012  14:40
    Iron Sky (2012)

Skvělý a velice zábavný film s mnoha přesahy a Bradburyovským vyústěním. První vesmírná bitva v podání Iron Sky je tak praštěná, až by mohla být skutečná.

• 25.7.2012  18:17

"Nejhorší ze všeho je být bezdomovec. To nemusí bezpodmínečně znamenat, že člověk nemá střechu nad hlavou."

• 24.7.2012  15:31
    Terč (2011)

Palte dle uvážení, ale tak jednoduše to s tou červenou a modrou nevidím.

• 17.7.2012  15:22

Jako skalního fanouška a sběratele Ransomovek mě film neuspokojil. Nemohu říct zklamal, protože jsem si od něj nic zvláštního nesliboval. (Ať žijí Vlaštovky a Amazonky !!)

• 17.7.2012  15:06

Ačkoliv jsem tento snímek nemínil shlédnout, stačilo 15 "kosmických" vteřin ze samého začátku, abych u něj setrval až do konce. Pěkné! Óda na Ramu (Rama's Great ) se zařadila do čela mého soukromého žebříčku nejlepších písniček pro děti a to před takové hity jako je Plíhalova Vosa v Kofole a předvečerníčkový hit Mňam, mňam Bobík!

• 3.7.2012  14:57
    Pereval (1988)

Pěkné. Moc hezky použitá animace ilustrující jak cizí mimozemský svět plný neznámého a nepochopitelného, tak prostředí vesmírného korábu, jakési pohádkové země. Četl jsem od Bulyčova "Země je příliš daleko", jež na "Slyšel jsem Zemi" navazuje a tak nějak jsem si ten svět představoval. Kreslené obrazy z filmu nepřekryly mé vlastní (jak se mi mnohdy stává u hraných snímků) a za to jsem rád.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8