Tajné životy (2014) (seriál)

Nejlepší seriál posledních let.

Korunní princ (2015) (TV film)

Moje nová Popelka a nová klasika! Díkybohu za skvělou pohádku! Pakosta je pak skvělým kořením!

Až po uši (2014) (seriál)

Jaguáre? Mustangu?

Rapl (2016) (seriál)

Tenhle seriál mě naprosto dostal! Drsnější než šmirgl!

Kapitán Phillips (2013)

V rámci korektního vyjadřování nejde tenhle film komentovat!

Černobílý svět (2011)

Těžko pochopit, že něco takového někdy existovalo...

Lucy (2014)

Chtěl bych vědet jaké to je...otevřít to - třeba 15%? Pro začátek!;-)

Bahno z Mississippi (2012)

Cigáro mezi zubama a ještě do toho cedí moudra. To je Mud! Pro dva čtrnáctiletý kluky je vzor chlapa jako blázen. A taky jo Rikitan od bobřích hochů by mohl závidět! Celou tu dobu jen a jen přípravy jak tu zatracenou loď dostat z toho stromu! Sakra Ellis má fakt koule a nebojí se! Nesnáší ale, když Rikitan - Mud hodí jen tak před palubu svou Juniper a využije k tomu Ellise. Robít na kusy modlu...byly to fakt jen kecy co Mud říkal? Nebo je to fakt chlap, za kteryho se stojí postavit a stát se třeba i zlodějem?

Jump street 21 (2012)

Tihle dva trotlové (jeden nezná práva zadrženého a druhý zas neumí pomalu ani vystřelit) mě prostě okamžitě chytli za srdce! Poserou co můžou (včetně prvního zatčení), dělaj zásadně co nemaj a jak je někde jen sebemenší možnost narazit na průser, můžete si být jistí, že se budou motat kolem. "Jestli ještě jednou praštíš malého, černého gaye tak se nervově zhroutím!"

Zpátky do ringu (2013)

Filmy o boxu moc rád nemám. Představa jak dva 70tníci shoděj trička a jdou boxovat je asi tak sexy jako žvýkačka ve vlasech. Jenže tenhle film není o tom jak jeden stoletej dědek spráská toho druhyho do krychle! Je to taky o tom jak stará láska nezrezne, jak touha napráskat nepřestane ani po třiceti letech! Jo a mimochodem taky se dozvíte co to je iPad;-)