curil

okres Ústí nad Labem

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 16.11.2019  13:39

Kožené kalhoty jsou opět zpátky! Známé tváře, známá nahá těla, pánská, dámská, račte si vybrat. Bavoráci se ocitnou na severovýchodě Německa v Ostfriesenu. Majitel mnichovského striptýzového klubu přemýšlí, jak zastavit úpadek svého klubu a přijde na "geniální" nápad. Chce to novou krev! Vydá se se svým věřitelem do Východního Fríska naverbovat mladé dívky. To je záminkou pro různé svlíkačky, souložení párů v různých pozicích, samostatně i ve skupině. Úroveň příběhu je stejná jako ostatní filmy erotického žánru od režiséra Waltera Boose nebo Ernesta Hofbauera, příp. Hanse Billiana.

• 14.11.2019  13:40

Soft erotika patří do brazilského filmového žánru "pornochanchada" oblíbeného v letech 1975 - 1985. Filmy znázorňovaly sexualitu v rámci měkké pornografie, ale nebály se zabývat tématy okolo incestu, znásilnění, bestiality, mladistvého sexu atd. xxx Mladá svobodná matka potřebuje nutně peníze na operaci svého syna, což jí přivede až k prostituci. Dostane se do vlivu madame Heleny, která vede nevěstinec společně se svým manželem malířem. Potřebná matka nejprve stojí modelem a pak se stane malířovou milenkou, což je začátek její "kariéry".

• 13.11.2019  15:51

Slabší průměr německé erotiky ze sedmdesátých let. Naštěstí jde o soft erotiku známého režiséra Hanse Billiana (zde jako Dieter Lohmann), i když ten umí také přitvrdit. Dvě odrostlá děvčata Gabby a Robby mají velký zájem o sex, ale rodiče Gabby dívku hlídají jakoby své panenství měla věnovat až o svatební noci manželovi. Ale také udělají chybu, když před odjezdem na dovolenou požádají sousedy manžele Bergerovi, aby dohlédli na Gabby. Netuší, že sousedé jsou častými návštěvníky swingers party.

• 12.11.2019  19:34

Pamětnická pecka nade vše. Jarda Štercl, měl jsem čest znát osobně, ideální představitel české parodie na westerny. Filmeček pamatuju jako patnáctiletý kluk, vždy se rád podívám na opakování grotesky.

• 9.11.2019  14:04
    Miss Trouduc (1984)

Francouzské tvrdé porno s oblíbenou zápletkou filmařů: film ve filmu. Venkovská hospoda je středem dění natáčení nového erotického filmu a štáb filmu je ubytován přímo v hospodě. Do erotických scén se zapojí nejen angažované herečky, ale i členové štábu jako režisér filmu ve zpodobnění známým hercem pornoprodukcí Jean-Pierrem Armandem, paní producentka, scénáristka atd. A tak je veselo před kamerou, za kamerou, prostě kdykoliv je příležitost k sexu. Zkrátka, jak se u nás dříve říkalo o podobných situacích na různých pracovištích: kámen šuká cihlu.

• 2.11.2019  13:35

Německá klasická erotika ze všeho nejvíce připomíná různé populární reporty, ale není divu, když film režíroval Ernst Hofbauer, který je podepsaný pod většinou pokračování nejpopulárnějšího z reportů "Schulmädchen-Report". I tady se jedná o několik samostatných epizod, ve kterých jde jen o to jedno. Jednotlivé příběhy jsou víceméně humorné a na stejné úrovni. Opět se objevují známé tváře z většiny "bavoráků" - Rosl Mayr, Josef Moosholzer (jako šílený zubař) nebo italský prcek Rinaldo Talamonti.

• 1.11.2019  19:17

Osobně nemám rád dechovku. Z toho vyjímám jihočeský a západočeský folklór. Písničky Karla Hašlera jsme si zpívali cestou z hospody v šedesátých letech a byl jsme vyznavači rocku a beatu. Když zaslechnu "Za vodou, za vodou, před Vejtoňskou hospodou" dodnes vzpomínky útočí. Staropražské písničky patří mezi nejlepší a ty "hašlerky" jsou nesmrtelné.

• 1.11.2019  18:02

Příběh mi připadá značně vykonstruovaný, váleční zločinci a odhalení, no, dejme tomu. Líbí se mi (jako vždy) Jiří Adamíra, jehož charisma působí v každém filmu nebo televizní inscenaci. Rád se jednou za pět let podívám na film znovu.

• 1.11.2019  15:05

Velice zajímavé. Další z nových dokumentů o "Štěchovickém pokladu", kde jsou zveřejněny dosud neznámé skutečnosti. I když jsem viděl většinu dokumentů natočených reportéry z různých TV, tady jsou i pro mě nové zprávy. Ve filmu jsou uvedená konkrétní jména, je vše natočeno velice věrohodně. Brát vše za bernou minci?

• 31.10.2019  14:59

Jakýsi předchůdce z konce šedesátých let budoucích západoněmeckých erotických komedií z "kožených kalhot". I ta bavorská řízná kutálka na začátku vyhrává, ale páni místo padacích mostů mají většinou "hadry" a místo ve stodolách a na polích se promenádují po zámku, kde je obsluhuje majordomus jako vystřižený z počátku dvacátého století. Erotika je velice krotká, odhalená ňadra, spodní prádlo, a když už dojde k sexuálnímu aktu, kamera zabírá třesoucí se postel, což mi připomíná i české filmy z doby mého mládí, kdy podobně čeští filmaři zásluhou cenzury točili podobné záběry (bez toho třesení). Jen na okraji: film režíroval Alexis Neve (není uveden v popisku) a mnou byl viděn v anglickém dabingu.

• 28.10.2019  13:05

Italské drama s lehkou a decentní erotikou. Příběh je tuctový, nepřináší nic originálního, plyne pomalu. Rebelantský postoj mladé dívky a její neustálé provokace vůči rodičům, to vše s příležitostným užíváním drog, přivede Silvii až do psychiatrické léčebny. Film režíroval Roberto Natale podle scénáře Adriana Astiho, kamera Mario Bortoluzzi. Objeví se i italská filmová hvězda poválečných let Massimo Girotti

• 25.10.2019  13:52

Německá ztřeštěná komedie založená na převlékacím efektu a ze všeho nejvíce se přibližuje dalším "bavorákům", už jenom svým hereckým obsazením. Tři nadržení chlápci dalekohledem pozorují ateliér v protějším domě, kde modelky pózují pro panské časopisy. Nechají se najmout od teplého fotografa jako pomocnice v ateliéru (asistentka, hospodyně, uklízečka) v převlečení za ženy. Vypukne řada situací vycházejících ze záměny mužů, kteří obtěžují modelky. Některé jsou vtipné, další trapné. Ve vedlejším plánu je trezor s diamantovým náhrdelníkem, který má být vyloupen.

• 24.10.2019  18:22

Dobrá komedie na vážnější téma. Milostné vzplanutí zralého muže čtyřicátníka k dceři svého nejlepšího kamaráda, kterou zná od dětství, hraničí málem incestem. Vášni se nedá odolat, zvláště když roli svůdce přebere mladá holka. Jean-Pierre Marielle je kouzelný ve svém váhání, posléze výčitkách a konečném přiznání. Francouzská Riviéra je ve filmu úžasná a v době sedmdesátých let plná módního opalování dívek nahoře "bez". Bylo mi až líto mého oblíbeného Jean-Pierra v ožehavých scénách, nahého s chlupatou hrudí, při svádění mladou dívkou. Lze připomenout, že v roce 1984 natočil americký režisér Stanley Donen na stejný námět film "Může za to Rio", kde dva přátele hráli Michael Caine a Joseph Bologna, jejich dcery začínající a pozdější hvězdy filmového plátna Demi Moore a Michelle Johnson.

• 24.10.2019  14:35
    Mnasidika (1969)

Erotické fantazie režisérského páru Roberty a Michaela Findlayových mě nijak neuchvátily. Film má jednoduchý děj odehrávající se na středomořském ostrově, kde se osamělý muž dostane k pětici lesbických žen.Erotické scény jsou natočeny na rozhraní soft a hardcore. Dívky, nebo spíše mladé ženy, pobíhají v lese a na loukách nejprve v bílých řízách a následně nahé. Vystavují se kameře a detailní snímání zrzavé číči potěší každého ctitele irské krve. Násilí nejprve utrpí jedna z žen od chlápka, který si to nakonec odskáče v přesile žen a jejich primitivních nástrojů.

• 23.10.2019  19:31
    Bedekr (TV pořad) (2014)

Miluju Francii a to nejen Paříž, ale i venkov, nejvíce Provence a Azurové pobřeží. Dovolenou jsem tam trávil už nejméně desetkrát to i zásluhou pozvání od vzdálených příbuzných. Právě nejvíce mě zajímal díly Bedekru z Francie, ale vše mi to pokazila paní Mauerová svým afektovaným vystupováním před kamerou. Není vůbec přirozená, její neustálé flirtování s kolegou Rajchertem hraničí s infantilním žvatláním, občas vystřídaným nacvičeným škorpením, je to jedna velká trapárna. Co jsou potom platné záběry krásné přírody a nádherných památek, když je vše pokažené jednou pihovatou "celebritou"?

• 22.10.2019  13:31

Akční drámo s notnou dávkou erotiky. Holky se řežou mezi sebou na středí škole se všemi krutostmi, tak jak to umí natočit jenom Japonci.Ve škole se schází především delikventní dívky, mezi něž patří i hlavní hrdinka, sirota po podezřelé smrti rodičů. Její opatrovník je zároveň učitelem na téže škole, kde dochází ke zločinům. Není to velká zábava, ale dívky jsou pěkné, i když věk hereček neodpovídá školačkám. Příběh je prvním ze čtyř ze série "Terrifying Girls ´High School".

• 21.10.2019  14:25

Slabý softcore film s předimenzovanými americkými blondýnkami, vyplněné rty, zadky, ňadra; na druhé straně muži trávicí svůj čas v posilovnách a krmící se bobulemi, o čemž svědčí jejich bicepsy. Jak už prozrazuje název, příběh se odehrává v nudistickém kempu a většina scén je natočená s nahými herci. Krátce k ději: Do kolonie přijíždí detektiv s krásnou manželkou, aby odhalil, co je pravdy na příšeře, která se pohybuje v blízkosti tábora a unáší ženy. Manželka Mary ztrácí brzo zábrany a věnuje se mužům i ženám a detektiv nezůstane pozadu. Směšný je ten malý King Kong, připomíná Menšíka v kůži medvěda v české pohádce "Jak se budí princezny".

• 21.10.2019  10:42

Jeden z nejlepších dílů celé série. Nečekal jsem, že se ve čtvrté části objeví epizoda, která se vyrovná pokračováním z počátku seriálu. Sice trošku pokulhává za logikou, ale je to především podívaná a pohádka. Poprvé jsem v některém dobrodružném "pirátském" filmu názorně viděl námořní trest protažení pod kýlem lodi, který většinou končil smrtí. To zvláště oceňuji.

• 19.10.2019  15:47

Brazilské erotické filmy jsou většinou takové "podivné" a ani tento není výjimkou. Navíc hodně špatná kopie stažená z nekvalitního videa. Dvě dívky kolem devíti deseti let se ocitnou osamoceny na tropickém ostrově po tragické smrti rodičů. Vyrostou do krásy a po letech (!) se ukáže, že ostrov zase není tak neobydlený, jak si myslely. Nastává jejich porobení vč. znásilnění, zajetí, útěk a to všechno pořád dokola. Nelogický děj je typickým znakem podprůměrného erotikonu.

• 15.10.2019  13:38

Krotká erotika v americké komedii o letuškách. Letušky Margie, Jane a Barbara při svém povolání křižují svět a zažívají různá dobrodružství. Na výběru mužů jim příliš nezáleží. Když se objeví nováček v branži, zajíček Debbie, která sdílí s ostatními dívkami nejen obydlí, je zprvu šokována způsobem života kolegyň a jejich promiskutou. Nicméně brzy se přizpůsobí nastavenému trendu. Při jednom letu se seznámí se sympatickým a bohatým Benem, který svou pohotovostí zachrání život spolucestujícímu na palubě letadla. Začnou se scházet. Debbie poznává fotografku Cal a nafotí s ní nahaté fotky. Cal žárlí na Bena a tak při party představí Debbie staršímu muži, producentovi pornofilmů. Snaží se zdiskreditovat svou konkurentku...

• 13.10.2019  12:19

Nové zákony v Dánsku legalizující koncem šedesátých let pornografii způsobí, že dva Němci v nejlepších letech (tentokrát ne Bavoráci) vyrazí na vzrušující "exkurzi". Navštěvují peep show a různé live show v různých podnicích, sami se zapojují do sexuálních hrátek a odhazují předsudky. Erotická komedie slabší úrovně těží z rozdílné fyziognomie obou hlavních hrdinů - jeden je extrémně hubený, druhý nepříliš sympatický cvalda. Některé scény mi připadaly trapné, např. když v převleku generála jeden z hrdinů sleduje a řídí za pomoci dalekohledu (ze tří metrů) "bitvu" tří nahatých párů na pohovce, které poslouchají jeho rozkazy. Naštěstí nahé dívky jsou celkem pěkné a jde o soft erotiku, která nikoho z diváků nemůže urazit. Film režírovala dvojice Benno Bellenbaum a Günther Vaessen.

• 11.10.2019  13:58

Klasika Erwin C. Dietricha, jednoho z nejznámějších režisérů erotických filmů ze sedmdesátých a začátku osmdesátých let. "Herečky" v rolích svádějících dívek jsou opravdu vnadné a docela i hezké, dokonce zarostlé i v podpaží, což už v té dávné době nebylo běžné. U chlapců a mužů výběr vypadá hůře, někde jsem četl, že vypadají jako neúspěšní účastníci konkurzu na nápoje do inzerce časopisu Playboy. Krátce o ději: Šéfredaktor časopisu při poradě sděluje novinářům, že jejich reportáže o sérii znásilnění dívek již nejsou aktuální a čtenáře přestávají zajímat. A tak se rozhodne psát o mladých dívkách, které v různých podobách a situacích svádějí muže. Rozeběhne se sled krátkých epizod, ve kterých hrají hlavní roli nahé slečny.

• 9.10.2019  14:29

Šest švédských dívek (nicméně já jich většinou napočítal sedm a to jsem skromný) tráví letní čas ve švýcarském pensiónu v Alpách. Kromě vyučování se hlavní zabývají sváděním svého kondičního trenéra, urostlého "servus blonďak", jízdou na upravených kolech pro sexuální potěšení, nahatým během po rozkvetlých a bzučících lučinách a také lesbickým mazlením ve společné ložnici. Samozřejmě nechybí ani společné sprchování a drandění. Nicméně film je z dílny producenta a režiséra Erwina C. Dietricha, který vždy dovedl obsadit do rolí rozjívených děvčat opravdu hezké typy dívek, zde výrazně ční Brigitte Lahaie, jinak to u ní nejde. Příběh je jinak naplněn slaboduchými dialogy, před čtyřiceti lety zřejmě normál, ale dnes to nebude o nic lepší. Film splňuje statut erotického filmu, určitě pobaví diváky tohoto žánru.

• 8.10.2019  17:15
    Cizinec ve mně (2016)

Podprůměrná záležitost, prý thriller. Tomu se musím smát, kolikrát už jsem viděl problémy manželských párů s otěhotněním, které se nakonec ukáže právě tím místem úrazu. Celý děj filmu je natolik průhledný, stačí zahlédnout doktorku s "inseminační" stříkačkou a zbytek příběhu se dá lehce odhadnout. Zvláště při zavilých pohledech Harlinové, nepříliš přesvědčivě ztělesněné Sofií Milos. Je to zkrátka blbina první třídy.

• 6.10.2019  14:08

Hlavní hrdinka filmu je známá zpěvačka, která žije se svým přítelem Carlem ve vile na mořském pobřeží. Je častým cílem fotografů z bulvárního tisku a jedním z paparazzi je i Ian. Když Carlo odjede do Říma, má fotograf šanci přiblížit se ke Catherine. Zachrání ji od utonutí v moři a naváže s ní milostný vztah. Carlo, který je tajným pašerákem drog, cítí ohrožení svého obchodu. Erotický film obsahuje mnoho nahých scén a kašírovaných souloží, ale většina se odehrává v pološeru. Možná jsem kápnul na špatnou kopii, ale spíše je to úmysl autorů. Za zmínku stojí herečka Berta Cabré, jedna z nejhezčích představitelek tohoto žánru.

• 5.10.2019  14:06

K erotickému filmu patří prostředí dívčího internátu jako prdel na hrnec. A tak je divák svědkem společného sprchování dívek s příslušnou ochmatykou, zde vyniká (konečně jako v celém filmu) vnadná černoška, která se v další scéně nechá vyšetřovat mladým senzibilem s kyvadélkem, jenž posléze vytasí jiné olůvko, aby dívenku "odháčkoval". Následuje několik lesbických scén ve společných ložnicích. Všechny dívky vystupují většinu filmu buď ve spodním prádle nebo úplně nahé. Naštěstí se vše odehrává v duchu odlehčeného soft porna. Některé herečky už svým věkem neodpovídají mládí internátních schovanek, ale s trochou tolerance se to dá přehlédnout.

• 4.10.2019  19:05
    Nowhere Boy (2009)

Já, jakožto zavilý fanda Beatles (už nejméně 55 let) a zejména Johna Lennona, tenhle film miluju. Je málo podobných příběhů, které se stylizují do životopisných faktů a se skutečností nemají nic společného. Kdoví, jak je to zde... Ale mně se to zamlouvá, je to zábavné a hlavně muzika je uchvancancující.

• 4.10.2019  14:13

Mexická erotická komedie, z níž jsou nejlepší poměrně hezké mexické "chicas", ať už ve spodním prádle nebo úplně nahé se vším, čím je příroda obdařila. Stokrát opakovaný příběh o vydržované dívce, tentokrát je jí Lina, která padne do oka bohatému muži. Vymíní si, že pokud mu má být po vůli, musí splnit její náročné požadavky na bydlení, nové auto a šperky. Aby chlápek na vše nebyl sám a nevzbudil podezření své manželky, zainteresuje své dva přátele, kteří se budou na vydržování finančně podílet. O dívku se budou dělit stejným dílem, každý dva dny v týdnu. V neděli se chodí do kostela a nehřeší se...

• 1.10.2019  13:33
    Bel Ami (1976)

Režisér Mac Ahlberg natočil hard erotiku rok před svým odchodem do Států, kde se stal poměrně renomovaným kameramanem. Hlavní hrdina, ztělesněný Harry Reemsem, jde z jednoho sexuálního dobrodružství do druhého. Jeho podoba je přesně taková, jak si dnes představujeme herce pornografických filmů ze sedmdesátých let, s mohutným knírem a úlisným vystupování zmámí ženské osazenstvo kdekoliv (zvláště v německých filmech). I když se jedná o hard erotiku, scény i na sedmdesátky jsou umírněné a shlédnutelné i pro normálního diváka. Co je hodno zaznamenání, dobrá muzika složená z mixu euromusic opět sedmdesátých let.

• 29.9.2019  13:11

Jeden z prvních filmů plodného švýcarského režiséra Erwina C. Dietricha, který točil převážně erotické filmy. Nutno dodat, že s velkým diváckým ohlasem. Konkuroval v sedmdesátých letech západoněmeckému filmovému erotickému boomu a také spolupracoval s další veličinou tohoto žánru Jesusem Francem v roli producenta nebo u režisérského stolku. Jednoduchý děj s policejním vyšetřováním, kdy inspektor Eckstein objeví, že kosmetický salon je pouze maskováním pro luxusní nevěstinec. Za vším stojí zločinec Caspari, který začne při postupujícím vyšetřování a svém ohrožení dívky postupně likvidovat.

<< předchozí 1 2 3