curil

curil

zdeněk bořil

okres Ústí nad Labem

2 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 18.5.2020
  Jaloux comme un tigre (1964)

  Henri (Darry Cowl) a Sophie (Rolande Kalis) tvoří mladý manželský pár, který se miluje, ale zároveň se často hádají. Na vině je Henriho chorobná žárlivost, která Sophii ani nedovolí udržet si stálé zaměstnání. Muž jí všude sleduje a doma ji navíc čekají další žárlivé scény. Vše se změní, když se jednoho dne setká Sophie s panem Lurotem (Michel Serrault), který je zároveň Henriho šéfem. Lurot, známý sukničkář, zaměstná Sophii jako náborovou pracovnici, která je mu stále po ruce. Henri opět žárlí, ale nemůže nic dělat, nyní mu jde o vlastní kariéru.

  • 6.5.2020
  Livreurs, Les (1961)

  Édouard (Darry Cowl) a Félix (Francis Blanche) jsou dobří přátelé a společně pracují jako doručovatelé zásilek v jednom pařížském obchodím domě. Do své práce jsou zapáleni, ale přemírou snahy se jim občas stane, že popletou adresu nebo identitu zákazníka. Vždy se jim ale podaří včas chybu napravit. Jednoho dne se rozhodnou pomoc mladému manželskému páru v jeho nesnázích a málem na svou dobrotu sami doplatí.

  • 28.1.2020
  T'es heureuse? Moi, toujours... (1983)

  Osamělá žena objíždí ve svém starém autě městečka po celé Francii a ve školních aulách a sportovních halách koná improvizovaná filmová představení. Při nich promítá filmy svého muže, který spáchal před šesti lety sebevraždu. Sama považuje tyto filmy za geniální, ale u diváků se nesetkávají s velkým zájmem, a tak se často stává, že opouštějí sál ještě před koncem filmu. Často se mezi dvěma projekcemi setkává se lidmi, kteří projevili zájem o její nadšení. Tak potkává začínajícího tanečníka v letech, klauna bez iluzí, výstředního vesničana nebo frustrovaného učitele.

  • 28.1.2020
  Vnější znaky bohatství (1983)

  Jean-Jacques Lestrade (Claude Brasseur) je úspěšný pařížský veterinář v nejlepších letech, který si opravdu užívá "vnějších znaků bohatství", což je pro něho velký dům, luxusní vozidlo a v neposlední řadě přízeň dívek i zazobaných paniček, které vyhledávají jeho péči pro své domácí mazlíčky. Jean-Jacques, přezdívaný Gigi, vytížený svými "záležitostmi", přenechává finanční záležitosti svému účetnímu Jerome Bouvierovi (Jean-Pierre Marielle). Jednoho dne přichází kontrola z finančního úřadu v podobě nepříliš atraktivní Béatrice Flamand (Josiane Balasko). Ukáže se, že účetní Bouvier je více podvodník než poctivý zaměstnanec, který má dbát o účty svého šéfa. Naštěstí daňová inspektorka není až tak chladná, jak se tváří, a navíc i ona chová domácího mazlíčka.

  • 8.12.2019
  Guêpier, Le (1976)

  Vášnivý sázkař a návštěvník heren Renaud (Claude Brasseur) se zaplete s pařížským podsvětím. Aby mohl splatit své dluhy, přijme od gangstera Gasparda (Gabriele Ferzetti) úkol ukrást v expresu Lausanne - Dijon kufr napěchovaný 500 milióny starých franků. Renauda láká představa nepředat peníze Gaspardovi, ale s lupem zmizet. Stejnou myšlenku má i Melba (Marthe Keller), švýcarská kabaretní zpěvačka, která se o chystané krádeži dozvěděla a chce se už konečně zbavit úmorné noční práce. Renaud a Melba se setkají nad kufrem plným peněz, ale nemají ani zdání, že jsou jenom loutkami v rukou nebezpečné zločinecké organizace.

  • 7.12.2019
  Gli eroi (1973)

  Válečný příběh z doby druhé světové války se odehrává v severní Africe v roce 1943. Spojenecká kolona padne do německé pasti a skupina pěti osob různých národností se ocitne na útěku do pouště v britské sanitce. Je mezi nimi americký důstojník Bob Robson (Rod Taylor), pařížský podvodníček Raphael (Claude Brasseur), neapolský mafián Amoroso, prostitutka Katrin z Řecka (Rosanna Schiaffino) a také německý kapitán Günter von Lutz (Rod Steiger), bývalý slavný automobilový závodník. Každému jde nejprve o holý život, ale když zjistí, že jedna krabice se zdravotnickým materiálem ukrývá dva milióny liber, jejich motivace se změní. Každý chce poklad pro sebe a snaží se ostatní oklamat.

  • 30.11.2019
  Portrét Mariany (1971)

  Mladý malíř Octave (Claude Brasseur) ráno zjistí, že jeho manželka Marianne (Karen Blanguernon) odešla z bytu a zřejmě ho nadobro opustila. Vydá se za svým nejlepším přítelem Alfredem (Bernard Fresson) a společně začnou hledat Marianne po Paříži. Navštěvují místa, kde žena často pobývala a kam se ráda vracela. Přitom neustále debatují o důvodech, které vedly Mariannu k takovému jednání. Alfred se domnívá, že Octave věnoval manželce málo pozornosti. Po náročném dni se Octave vrací večer domů, kde nalezne Mariannu v družné zábavě s přáteli.

  • 12.11.2019
  Pierrot la tendresse (1960)

  Pierrot Tendresse (Michel Simon) je známý svým zájmem o pěstování růží, romantickou hudbu a také nevyžene žádného toulavého psa. Zároveň ale také patří k nejlepším pařížským nájemným zabijákům. Léta nečekají a tak Pierrot stojí před jedním ze svých posledních úkolů. Mladý lupič Tony (Claude Brasseur) se vrací z tříletého vězení, přičemž dva roky mu byly odpuštěny za dobré chování. Na svobodě se o něho zpočátku postará Pierrot a jeho mladá schovanka Marie la Crèpe (Dany Saval), ze které chce vychovat svého nástupce. Oběma jde ale jen o jedno, dozvědět se místo úkrytu loupeže, jde o několik miliónů franků. To samé zajímá i policii, která lupiče tajně sleduje. Pierrot doufá, že se Tony do krásné Marie zamiluje a cesta k miliónům bude snadná.

  • 12.11.2019
  Rencontre à Paris (1956)

  Mladá americká dědička velkého jmění Nancy Blanding (Betsy Blair) si užívá peněz svého otce v pařížském hotelu Ritz. To trvá pouze do chvíle, než papá zastaví přísun financí a dívka je nucena přestěhovat se do skromnějšího hotýlku v Latinské čtvrti a zkoušet si sehnat práci. Získá pozornost markýze Arnauda de Cernay (Jacques Castelot), který si najme nezaměstnaného průvodce a začínajícího spisovatele Maurice Legranda (Robert Lamoureux) jako soukromého detektiva. Za úkol má sledovat dívku a podávat informace. Zatímco markýz má zájem jen o dědictví Nancy, Maurice se do dívky beznadějně zamiluje.

  • 9.11.2019
  Bouche cousue (1960)

  Na pařížskou kliniku je dopraven těžce zraněný muž (Sacha Pitoëff). Je v bezvědomí a má zranění na hlavě. Ošetřuje ho Martin (Darry Cowl), zdravotní bratr, a vyslechne nesouvislé blábolení muže, který je napůl v bezvědomí. Martin se dozvídá o jakési loupeži diamantů a jejich úkrytu. Do nemocnice dorazí policisté, ve skutečnosti gangsteři, a z maroda se vyklube notoricky známý lupič Jo. Bohužel po zranění trpí amnézií a pamatuje si pouze na to, jak ho Martin ošetřoval, když se probíral z bezvědomí. Zločinci Martina unesou a snaží se z něho dostat místo úkrytu diamantů. Ten však ví, že pokud bude mlčet, je jeho život cenný.

  • 1.11.2019
  Sale destin (1987)

  Hlavním hrdinou filmu je padesátiletý řezník Francois Marboni (Victor Lanoux), který žije již řadu let v nespokojeném manželství se ženou Marthe (Marie Laforêt). Na rodinném soužití mu nepřidá dcera Estelle (Aurelle Doazan), která chodí s mladým delikventem Alexandrem (Jacques Penot). Není divu, že se ve své duševní rozervanosti zaplete s mladou prostitutkou Rachel (Pauline Lafont), což má neblahé následky. Francois se stane obětí vydírání, když se objeví fotografie a na nich velice choulostivé scény s Rachel. Řezník si uvědomí, že vydírání se nikdy nezbaví a rozhodne se pro nájemného vraha, který má jeho situaci vyřešit. Ale následné dění se mu vymkne z rukou...

  • 29.10.2019
  Un dimanche de flic (1983)

  Dva policejní inspektoři Franck (Victor Lanoux) a Rupert (Jean Rochefort) se vydají zatknout nebezpečného zločince Makovskiho (Benoît Régent). Při přestřelce je Franck zraněn a gangster zabit. Při šetření v bytě lupiče objeví Rupert kontakt na jejich bývalého kolegu Freda (Maurice Biraud), nyní policistu ve výslužbě. Ten ani po ukončení aktivní služby neztratil spojení s podsvětím. Fred informuje oba inspektory o velké akci, při které má dojít na jednom pařížském heliportu k předání většího množství drog za značnou částku peněz. Policisté společně s Fredem nachystají past a tajná operace jim vynese velký zisk, který se rozhodnou rozdělit mezi sebe. Mafie se začne mstít a její první obětí je Fred. Na řadě je nyní Rupert, Franck a jeho přítelkyně Patricie (Barbara Sukowa).

  • 28.10.2019
  Mio corpo con rabbia, Il (1972)

  Silvia (Antonia Santilli) je mladá dívka z bohaté rodiny, která opovrhuje svými rodiči a vzdaluje se jim za pomocí drog. Se svými problémy se ocitne na psychiatrické klinice, ale přes veškerou péči lékařů nepřestává své rodiče nenávidět. I po propuštění jim neustálé předvádí provokativní výstupy plné výsměchu a vzdoru. Silvia potkává Paola (Peter Lee Lawrence), který už má také za sebou podobné trable a léčení. Dívka nechá Paola bydlet u sebe v bytě a nechá se mladým rebelem ovlivňovat.

  • 8.9.2019
  Jungen Tiger von Hongkong, Die (1969)

  Rodney Anderson (Robert Woods) je americkým veteránem z Vietnamu. Začne pátrat po své zmizelé manželce modelce, která se ztratila po jedné z přehlídek v Hongkongu. Po příjezdu do tehdejší britské enklávy v Číně ho poslední stopa jeho ženy zavede k soukromému nočnímu "Shocking Clubu", jehož členové ze rekrutují z místních bohatých rodin a svojí nudu zahání v klubu nebezpečnými hrami, např. ruskou ruletou, a zábavou s děvčaty. Rodney zjistí, že s klubem souvisí zločinecká organizace vedená konzulem van Dreegenem (Jochen Busse), která obchoduje s mladými děvčaty a drogami. Anderson se pod falešnou identitou seznámí s Ann (Véronique Vendell), tanečnicí v klubu. Netuší, že dívka hraje dvojí hru, a tak se sám dostává do vážných problémů.

  • 8.9.2019
  Capitaine Singrid (1967)

  Singrid Karaman (Elga Andersen) je ředitelkou PR agentury SERP, která je pouze zástěrkou pro tajnou informační síť. Nový úkol zavede Singrid do Afriky, kde má zabránit převratu ve státě Mayssaland, který plánuje skupina žoldnéřů pod vedením velitele Saint-Roberta (Robert Woods) a kapitána Tarquiera (Jean-Claude Bercq). Žoldáci se zmocnili velké zásoby diamantů, jejichž pomocí chtějí financovat násilné převzetí moci v zemi. Singrid cestuje do Afriky pod záminkou propagační turistické kampaně a má za úkol získat zpět diamanty a překazit plány záškodníků. Svoji asistentku Carol (Giorgia Moll) pošle Singrid za Saint-Robertem s výhodnou nabídkou na odkup diamantů a zároveň pověří spolupracovníka Erica, bývalého nacistu, sestavením přepadového komanda. Sigrid čekají ještě další překážky a souboje, než dojde úspěchu.

  • 7.9.2019
  Agente Logan - missione Ypotron (1966)

  Zmizení významného vědce z NASA profesora Morrowa způsobí aktivitu zpravodajských služeb. Pátráním je pověřen agent Lemmy Logan, bývalý vězeň koncentračního tábora, kde byly prováděny tajné experimenty. Agent zjistí, že za únosem stojí neonacistická organizace vedená dr. Leikmanem. Bývalý nacistický vědec plánuje s pomocí vynálezu prof.  Morrowa útok na světové velmoci jako odplatu za druhou světovou válku. Prostředkem pomsty má být "Ypotron", ničivý paprsek, který vedený z tajných satelitů na oběžné dráze Země zaútočí destruktivní silou na důležité objekty nepřátel. Logan nakonec odhalí spiknutí a pravou identitu dr. Leikmana.

  • 7.9.2019
  Baccanti, Le (1961)

  Bohové se rozhněvali na Théby a způsobili vyschnutím studní velké sucho ve městě a okolí. Slepý věštec Tiresias soudí, že je to vina krále Penthea, který nepřinesl oběti Bohům. Král se rozhodně obětovat nevinnou dívku Manto, dceru věštce Tiresiase. Bůh Dionýsos se smiluje a dívku před smrtí zachrání. Mezitím se Pentheos dozví, že proroctví přináší nárok na trůn Lacdamovi, který žije jako otrok v ústraní, ale jeho nárok v přímé linii je nezpochybnitelný. Král nechá Lacdama zatknout. Manto, která otroka miluje, přivede na horu Cytheron skupinu bakchantek, aby společně prosily Bohy o odpuštění.

  • 3.9.2019
  Autostop-Lustreport (1974)

  Majitel malé dopravní firmy Oskar má velký problém. V jeho skladu pochcípalo 5000 kuřat a on se jich potřebuje zbavit. Pověří své dva povedené řidiče Klause a Carusa novou zakázkou, ale vše před nimi zatají. I když je dříve nutil vše vyřídit co nejrychleji, nyní jim zdůrazňuje, ať nikam nespěchají a klidně si dělají delší zastávky. Přitom doufá, že někdo auto s nežádoucím nákladem ukradne. Po cestě italský milovník Caruso vypráví Klausovi své sexuální příhody. I proto se řidiči zastaví v baru s dámskou obsluhou "Laila", kde Klaus nabídne barmanovi k prodeji zlatý náramek. To vyslechne pár týpků, kteří se domnívají, že v kamionu je cenný náklad. Vše zpovzdálí sleduje Oskar, který kontroluje situaci.

  • 1.9.2019
  Cameriera senza... malizia (1980)

  Řidič kamionu Antonio by rád se svým kolegu Giovannim začal podnikat jako majitel malého motelu nebo restaurace. V poslední době ubývají zakázky, a protože nemá peněz nazbyt, tak osloví svou známou, představenou místního kláštera. Ta je ochotná k půjčce, ale Antonio musí ručit svým kamionem a navíc pojmout za manželku jednu z jejích svěřenkyň Olivii. Zbožná a tichá Olivie se ukáže jako velice obratná ve vedení restaurace. Navíc po odchodu z kláštera se začne zajímat také o tělesné potěšení, a tak se zakrátko restaurace a hotýlek stane místem, kde je o hosta postaráno po všech stránkách.

  • 4.8.2019
  I figli del leopardo (1965)

  Baron Fifi Tulico, přezdívaný "Leopard", je amatérský vynálezce horkovzdušných balonů. Jeho koníček ho přivede doslova na mizinu, a tak se rozhodne opustit svou dlouholetou družku Marii Rosu. Má v úmyslu uzavřít finančně výhodný sňatek s bohatou nevěstou. Maria Rosa zavolá na pomoc své dva syny Franca a Ciccia, kteří mají barona vyhledat a donutit k návratu domů. Tulico se stane obětí únosu gangu banditů vedených náčelníkem Babalonem, když ale baron odmítá zaplatit výkupné, lupiči se ho chtějí zbavit. Zachrání ho Margherita, pravá ruka náčelníka, která mu umožní útěk. Před bratry Babalone předstírá, že je jejich otec, kterého nepoznali, ale lest se nezdaří a z výkupného sejde. Následují další dobrodružství, humorné situace, než se všichni vrátí domů.

  • 3.8.2019
  Un plus une (2015)

  Antoine (Jean Dujardin) je úspěšný skladatel filmové hudby a často se chová jako romantičtí hrdinové filmů, pro které skládá hudbu. Žije ve šťastném vztahu s mladší a atraktivní Alicí (Alice Pol). Jeho nová smlouva na hudbu k nové verzi známého dramatu Romeo a Julie ho zavede do Indie, kde je film realizován. Francouzský velvyslanec v Bombaji Samuel Hamon (Christopher Lambert) pozve Antoina na slavnostní recepci uspořádanou u příležitosti jeho návštěvy.  Skladateli je představena velvyslancova manželka Anna (Elsa Zylberstein), kterou je Antoine od počátku fascinován. Jejich vztah zůstává platonický, nábožensky založená Anna se rozhodne vykonat pouť po Indii s vírou, že po vykonání duchovní cesty konečně počne dítě, což se jí doposud nepodařilo. Antoine se vydá na dobrodružnou odyseu s Annou.

  • 27.7.2019
  Papa Lumière (2014)

  Jacques (Niels Arestrup) se vrací v dubnu 2011 po mnoha letech do Francie. Do té doby žil jako majitel velkého hotelu v africkém Abidjanu, ale po násilném převratu v prosinci 2010 byl jeho hotel vypálen a vypleněn. Na letišti přistane s poloprázdným kufrem a s čtrnáctiletou dcerou Safi (Julia Coma). Dceru zplodil s domorodou manželkou, která ho již před lety opustila a dívku vychovávala sama. Matka Gloria (Jennifer Tie Lou) zůstala zadržena v Abidjanu a není dostupná ani po telefonu. Jacques se Safi putují do centra péče o děti v Nice, kde je čeká náročné hledání ztracených rodinných vztahů.

  • 27.7.2019
  Confessions of a Young American Housewife (1974)

  Mladá Newyorčanka Carole (Mary Mendum) žije ve spokojeném manželství s Eddiem (David Hausman). Svůj otevřený sexuální život si zpestřují s manželským párem ze sousedství, Petem a Annou (Eric Edwards a Chris Jordan). Na návštěvu přijíždí ovdovělá matka Carole Jennifer (Jennifer Welles), která je stále velmi přitažlivou ženou. Konzervativní Jennifer brzy vytuší vztahy a stane se svědkem jedné jejich swingers party. Je šokována, ale postupně mění svůj názor a je jen otázkou času, kdy potlačí své zábrany a přizpůsobí se životnímu stylu své dcery.

  • 27.7.2019
  Livraison à domicile (2003)

  Ludo (Bruno Solo) se svými přáteli Fredem (Thierry Frémont) a Thomasem (Jean-Baptiste Iera) provádějí rozvoz pizzy a sní o tom, jak jednou zbohatnou. Přijdou na geniální myšlenku, dle jejich mínění, doručovat zboží jakéhokoliv druhu. Zrenovují svůj vozový park (zastaralé mopedy) a na pomyslný štít nové firmy dají své motto: "Doručíme vše odkudkoliv a v rekordním čase". Zpočátku jde všechno dobře, ale časem přátelé zjišťují, že na drobných zakázkách pro drobné zemědělce na severu Francie nezbohatnou. To trvá do chvíle, než jim náhoda přihraje opravdu dobrou zakázku; doručit na Korsiku do čtyř dnů luxusní automobil vyrobený v padesátých letech - Ford AC Cobra. Dodávku komplikuje to, že auto nesmí najet více než 100 metrů.

  • 27.7.2019
  The King's Whore (1990)

  Příběh se odehrává koncem sedmnáctého století ve Francii a Itálii. Jeanne (Valeria Golino) je nejmladší dcerou vévody de Luynes (Robin Renucci) a stejně jako její dvě starší sestry má skončit v klášteře. Půvabnou sedmnáctiletou dívku si ale vezme za ženu hrabě Verua (Stéphane Freiss). Ten slouží jako komoří králi Piemontu Vittorio Amadeovi (Timothy Dalton), který sídlí se svým dvorem v Turíně. Hrabě Verua představí Jeanne králi, který se do ní zamiluje. Mladá žena krále odmítá i přes naléhání své rodiny a dokonce i duchovenstva. Manžel Jeanne přemlouvá, aby se podvolila králi, je to její povinnost sloužit i v této roli. Jeanne králi nakonec v loži vyhoví, ale odevzdá mu jenom své tělo bez lásky, bez duše. Králova touha získat ženu celou se stupňuje, což má za následek tragický dopad pro celé království.

  • 20.7.2019
  Déchaînement pervers de Manuela, Le (1983)

  Známý italský filmmaker Joe D'Amato sestavil příběh z několika svých předcházejících filmů Eva nera (1976), Emanuelle nera Orient reportage (1976), Emanuelle e gli ultimi cannibali (1977), La Via della prostituzione (1978) a dalších, ve kterých hrála Černá Emanuelle - Laura Gemser vesměs se svým manželem Gabrielem Tintim. Do sestřihu klipů z již natočených filmů zařadil režisér, jak je jeho zvykem, i několik dodatečně natočených hard porno scén.
  Laura Gemser hraje opět sexy reportérku, tentokrát spolupracující s vládou Spojených států (CIA), která pátrá po mezinárodním obchodu s bílým masem a organizované prostituci. Cestuje mj. i do jihovýchodní Asie, do centra mezinárodních gangů, Hongkongu. Vydává se za tanečnici, pracuje ve striptýzovém baru, kde přijde na stopu celosvětové rozsáhlé sítě obchodu s drogami.

  • 20.7.2019
  Mondo dei sensi di Emy Wong, Il (1977)

  Pilot dopravního letadla George Taylor po přistání v Hongkongu navštíví se dvěma kolegy několik striptýzových barů. Po odchodu z jednoho z nich je napaden několika muži a skončí v bezvědomí v nemocnici. Ošetřuje ho lékařka Emy Wong, do které se George zamiluje. Emy není pilot lhostejný, ale upozorní ho, že je podle starého asijského zvyku zaslíbená jinému muži, kterého dosud neviděla.
  George je odvolán do Londýna, kde je mu pozastavena pilotní licence a nabídnuta práce v kanceláři. Dr. Emy čeká v Hongkongu na zprávy, které zadrží Georgova žárlivá kolegyně Helen, jež zároveň namluví Emy, že se pilot zamiloval v Londýně do jiné ženy a bude se ženit. Zoufalá Emy se dostane na šikmou plochu a stane se z ní prostitutka. Po nějakém čase přiletí do Hongkongu Taylor a hledá svou lásku. To se mu podaří a šťastní milenci připravují svatbu. Zasáhne ale vyšší moc...

  • 20.7.2019
  Amore libero - Free Love (1974)

  Mladý milánský inženýr Francesco Ferrero je vyslán těžařskou společností na ostrov Isla Esmeralda, aby pokračoval v geologickém průzkumu při přípravě na otevření dolu na těžbu stříbra. Zároveň má zjistit, co se stalo s jeho předchůdcem Maestrellim, který beze stopy zmizel. Od počátku se mu staví do cesty nečekané překážky. Najatí dělníci sabotují práce a dávají přednost sklizni cukrové třtiny ve vrcholící sezóně, většina obyvatel ostrova je proti rozvoji těžby a pomáhají si kouzly voodoo. Francesco se seznámí s francouzským dobrodruhem a znalcem místních poměrů Chavadem, který pomoc geologovi pouze předstírá. Po většinu pobytu na ostrově doprovází Francesca krásná domorodka Janine, do které se inženýr zamiluje. Jejich láska je druhým motivem dobrodružného romantického filmu a zároveň klíčem k objasnění událostí na ostrově.

  • 20.7.2019
  Oedipus Orca (1976)

  Příběh bezprostředně navazuje na děj filmu stejného režiséra Eripranda Viscontiho La Orca natočeného v roce 1976. V tomto filmu zažívá mladá dívka Alice Valerio, dcera bohatého podnikatele z Padovy, únos a vězení s krutým zacházením. Vyvázne jen díky své chytrosti, když svede jednoho z únosců.
  Pokračování začíná příjezdem Alice v policejním voze domů, kde ji vítá matka Irene a otec. Dívka se potýká s posttraumatickým stresovým jevem, v mysli má stále únosce a vzpomínky na věznění. Z hovorů věznitelů, které zaslechla přes zeď, vyrozuměla, že její otec nebyl ochoten vyplatit výkupné. Alici se snaží pomoci přítel Humberto, kterému jde pod záminkou pečovatelské pozornosti pouze o sex, a také matka Irene. Spolu s matkou prohlížejí staré fotografie, dopisy, vzpomínky na Irenina milence, slavného fotografa a spisovatele Lucia Garbiho. Alice začíná mít podezření, že jejím pravým otcem by mohl být právě Garbi.

  • 18.7.2019
  Suor Emanuelle (1977)

  Emanuelle se snaží zapomenout na svou minulost a stává se jeptiškou. Při cestě do kláštera ji doprovází Monika, která je přes své mládí zhýralá a vzpurná a do kláštera ji posílá její otec baron Catsabriaga. Obě dívky sdílí ve vlaku společné lůžkové kupé. Po příjezdu do kláštera Emanuelle plní pokyny jeptišek, ale Monika svede svou spolunocležnici a zaplete se s mladým uprchlým vězněm Renem, který se ukrývá ve věži kláštera. Emanuelle vše sleduje, ale pomlčí o tom. Sama začne pociťovat touhu, vyhledá Reneho v úkrytu a vyspí se s ním. Děj se vrací na začátek a dívka se probouzí na lůžku ve vlaku. Po příjezdu do kláštera Emanuelle změní své původní rozhodnutí...

<< předchozí 1 2