hunty

트링카 이반

kraj Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 29.11.2012  16:14

Kdybych nejezdil single speed, tak to snad ani ty 3 hvězdy nedostane.. moc srdceryvný předvídatelný příběh . ) Sardy, inspirovanej fixie filmy, se mohl víc vydovádět. Fixies nejspíš do hollywoodu nepatří, už tak je to moc rozmohlý i po Praze..

• 1.4.2011  23:17

Velké potěšení objevit tento film na programu FF11 a ještě větší ho pak sledovat na velkém plátně s neskutečně kawaii Hikari... možná tahle moje oblíbenkyně vynáší hodnocení trochu do oblak, ale co už.. nepřeberné množství vtipných a úsměvných momentů ho opodstatňuje dostatečně.

• 2.3.2011  16:01

Poměrně fajn film, který samozřejmě vyzvedával jen Edward, dokážou tak zhyzdit béčkovým koncem namačkaným do pár zbývajících minut. fuj

• 2.3.2011  00:59

Trošku protáhlejší remake, nebylo to ale vůbec na škodu.. šel jsem do toho filmu bezhlavě a už po prvních minutách jsem měl podezřelé dejavu a ano, Vincent Lindon v americké podobě.. první reakce "američani jsou prasata, zase remake .)" se pozvolna měnila v nadšení, příběh oproti originálu na ničem netratil a já ho napjatě prožíval znovu. No dobrá, na něčem přeci jo.. Crowe pana Lindona prostě nenahradí (ale neměl tak daleko). Jen poslední výtka: srdceryvná pusa na konci a hloupé znovushrnutí vraždy.) a teď už můžu spokojeně jít spát.

• 16.12.2010  23:40

A já byl spokojen, snad poprvé mi nevadilo 3D a dost jsem si to užil, narozdíl od vedle mě spících návštěvníků, možná mi k tomu přece jenom pomohl dostatečný příjem rumu. "Long live the users... death to users." Dík Pomo. (btw. chlapec, co se vysmrkal při nejdojemnějším momentu filmu tomu dal korunu:)

• 8.9.2010  17:24
    Knír (2005)

Jako první mě udeřil do uší Philip Glass, netušil jsem, že s tímto filmem měl co dočinění, a když už se něčemu propůjíčí Glass, tak to vždy stojí za to, jeho hudba krásně dotváří tu "psycho" atmosféru. Nevím, jak se to Carrèremu podařilo, ale během celého filmu do mě ládoval opravdu úzkostlivé pocity. Překvapivě za velké plus považuji i ty všechny a žádné výklady, jež Carrère nabízí... pro každého individuální lahůdka : )

• 8.7.2010  21:13
    Mr. 3000 (2004)

Potřeboval jsem něco s číslem 3000, potřeboval jsem po dlouhé době něco jednoduchýho, klidného, řadového a vyklubal se z toho příjemnej snímek, který mi asi zrovna sednul a jindy bych si ho tolik neužil, ale o tom to je. A mimochodem (asi to tu ještě nikdo nezmínil, protože to je odjakživa samozřejmost)... Angela Bassett je neuvěřitelná žena.

• 16.6.2010  14:21

Už ani nevím kolikrát jsem ten film viděl, zábavnost ale nikdy neklesá a vždycky jsem unešen.

• 3.6.2010  12:29

Bažanti na vysoký jsou lákáni do údajně obyčejného školního spolku, z kterého se ale časem vyvrbí staletí staré uskupení spojené s japonskými Oni - "démony". Docela potěšilo, že se ve filmu objevil i známý japonský komik Papaya Suzuki..

• 2.6.2010  00:20
    Yam yasothon (2005)

Ženský jak Fran z "Chůva k pohledání", jedna otravná postava vedle druhý (poraženě uznávám, že mě Yam sem tam i bavil), to zpracování mi taky po chvíli přišlo otřesný a nějak jsem nepochytil zábavnost příběhu, proto možná nechápu, že to všechno dávalo docela ucházející kombinaci.

• 23.5.2010  16:57

O životě Sachie (Miki), kterou od dětství provází neštěstí a jednou by chtěla být šťastná... tak nějak toho časem docílí, ale s tím jejím starým (Hiroshi) to vypadá spíš naopak. Začínalo to fakt skvěle, klasický Japonsko, jenže ten prostředek mi přišel moc úmornej a flashbacky taky trochu otravný.. škoda, potenciál to rozhodně mělo.

• 22.5.2010  21:25
    Mrazík (1964)

Ivánku, cink! Tento film provází snad každého od dětství a je to opravdový kult... myslím, že se ho české televize nikdy nezbaví a není to vůbec škoda : )

• 22.5.2010  14:12

Starší, zde náturou skvěle tvrdá, Kim Seon-a ten film držela neuvěřitelně nad vodou, klasické korejské výrazy v obličeji mě prostě nemohly nechat chladným a bavil jsem se znamenitě. Některé bojové scény možná moc přetáhnuté, zastával bych se tu spíš minimalismu, ale..

• 22.5.2010  14:06

Škola každoročně pořádá pěší maraton, kdy se sejde neuvěřitelné množství studentů a my máme možnost pozorovat příběh několika z nich. Jsou tam zastoupené různé skupiny, od začátku se rozplétá jednoduchá zápletka a celkově je to hodně pohodovej film. Chtělo to víc prostoru pro studentku s bujnou fantazií, ale jinak bez námitek..

• 22.5.2010  14:03

V Severní Koreji se zasnoubí, všechno do budoucna vypadá dobře, ale on brzy uteče do kapitalistickýho jihu a jsou od sebe odtrženi. Sever tu vypadal docela příjemně, snad jedna poznámka o nedostatku jídla se vymikala, jinak taková zapadlá pohodová země : ) každopádně pěkný film, kde bych v druhé půli bral i hlubší milostný trojúhelník...

• 18.5.2010  13:31
    Oishimaen (2008)

Oishii..

• 17.5.2010  23:01

Tyhle schizofrenický záležitosti miluju, to herecké obsazení bylo naprosto perfketní, o hudbě ani nemluvě, z počátku mě trochu trápil střih, ale po chvíli jsem nenamítal a seděl přikovanej k židli. I přes poměrně brzké tušení zápletky mě neustále v částech filmu dokázali přesvědčit, omotat si mě kolem prstů, a nakonec i neustále dokola překvapovat rozuzlováním. Připomenulo Machinistu, ale dostalo snad ještě více. | za dnešek jsem se setkal několikrát se slovem "kafkaesque"... damn, what's behind that..

• 16.5.2010  23:43
    Gaeullo (2006)

Kdysi jsem viděl dokument o zřícení obchodního centra v Seoulu a jakmile se objevily ve filmu poznámky o klimatizaci, tak jsem si ho začal vybavovat. Fakt, že se film odvíjel od skutečných událostí tak dodával určitou intenzitu. Opravdu krásný film se skvelými záběry a jemným, silným příběhem.

• 16.5.2010  19:21
    Aoi tori (2008)

Koktavý učitel Murauchi (Abe Hiroshi) supluje v nové škole a na žáky i učitelský sbor hned zapůsobí jako podivín. Ihned první den si nechá přinést starý stůl žáka Noguchiho, který přestoupil na jinou školu a každé ráno ho zdraví (prázdné místo - Noguchiho). Později se dozvídáme, co přesně bylo důvodem jeho přestupu a čeho se Murauchi snaží dosáhnout... Pomalejší drama, které se realisticky zabývá klasickým školním problémem.

• 11.5.2010  14:42

I přes jisté odhadnutí děje na samém začátku filmu jsem si ten film dokázal vychutnat a zápletka stejně ještě zaujmula svou originalitou. Skvělá hudba! Jay Chou se vytáhl... Taiwan/Hong Kong/Čína mě začínají bavit, dramata a romantika jim jdou snad jako jejich východním "sousedům".

• 10.5.2010  20:19
    Yeohaengja (2009)

Režisérka vypráví podobný příběh, jaký potkal v dětství jí... Jinhee je opuštěná otcem v sirotčinci, ale pořád věří, že se pro ní jednou vrátí, pomalu poznává ostatní děti a zažívá se. Chtěl bych více do hloubky poznat postavy, vidět život v tom sirotčinci, pocitově mi to přišlo trochu uzavřené.. možná se v tom odráží vzpomínky režisérky, které asi byly plné otázek, ale celkově je to vyvedená záležitost s bezchybným výkonem malé Kim Sae Ron. Pěkně se vyvedl ten barevný tón, který vytvářel určitou smutnou atmosféru.

• 9.5.2010  00:24

Synek se s matkou prakticky neviděl, takže neodmítá, když ho pozve na dovolenou do Taipeie, jenže ještě neví, že ona tam jede spíše za svým internetovým rádoby přítelem. Synek se mezitím potkává s místním a vytváří se lehká zápletka, bez které by se ten film i obešel. Divně, ale poměrně zajímavě, se po celou dobu omílá vztah matky a syna a připadal mi opravdu severský. Tak nějak prahnu spíše po nějakém "road tripu" evropanů (jak tomu už příběh a setkání s Didim napovídalo), ale i tohle drama je pěkná perlička. Propojení Evropy a Asie na mě většinou působí tak nějak depresivně a zde je ten pocit obdobný.

• 4.5.2010  23:02
    Divoká Čína (TV seriál) (2008)

Breathtaking...

• 2.5.2010  22:22
    Jeon Woo Chi (2009)

Zábavně podaná korejská verze wuxia v současnosti (spokojil bych se i s perfektní Koreou 16.století, ale originalitě se meze v Ásii nekladou) s mnoha tamními hvězdami a s příběhem, který se může jevit přeplácaně, ale nakonec vůbec neurazí. Kouzelníci si mě chytli za srdce a není to vůbec pohádka, jak by se mohlo na první pohled zdát. Velmi mile mě překvapila rozkvetlá větev zapíchlá v boku, detail, který tak nějak zajímavě působil...

• 28.4.2010  20:49

Další z úspěšných BBC4 asijských dokumentů. Ten malej obtloustlej vypočítavej rozmazlenec byl fakt krutej, něco mi říká, že z něj bude politik, při debatách připravená čočka do ostatních, trochu psychologický rozklad... maminka z něj udělala dobrý monstrum. Ten hubenej se alespoň snažil být samostatnej, ale úplatky od otce ho nakonec taky dostaly, a holka byla trošku nesmělá, ale vlastně nejpoctivější. Docela jsem žasnul nad oddanými asistenty a jak se dokázali ohánět výrazy, kterým ani nerozuměli. Nakonec to vše dopadlo jak u nás a "demokracie" vítězí: )

• 28.4.2010  17:38

Nečekejte nic bláznivého, spíše se dočkáte filmu i s prvky romantiky a hodně odlehčeného dramatu, a příjemné sestavy herců. Je to pohodová komedie o klukovi, který hledá svého pravého "tátu" a bude se muset spokojit s Lee Na-yeong s knírkem...

• 27.4.2010  22:07
    San geng 2 (2004)

1. povídka Box (Miike) byla naprosto dokonalá, horrorovým žánrům se většinou vyhýbám, ale tohle bylo něco neuvěřitelného, skvěle zpracované a zahrané. Moje reakce byly povětšinou typu "wtf" a atmosféra mě opravdu dostala - 5/5 ....... S Chanem jsem neměl doposud tu čest, a proto mě jeho Knedlíčky hodně mile překvapily, sice neměly takové tempo, ale zaujmutí, nápad a provedení byly stále precizní. Hodně černě zábavná morbidnost.. (jazýček a pohled s křupáním na konci: ) - 5/5 ....... Poslední Parkova Cut si mě chytla kupodivu nejméně, ale stále mi přišla hodně silná - 4/5 ...... Málokdy se povede poskládat povídkové filmy do slibného celku, ale zde to, možná díky režisérům, nebyl problém. Fakt, že se filmem míjela jedna krásnější herečka než druhá taky potěšil..

• 26.4.2010  21:20
    Nobuta. O purodjúsu (TV seriál) (2005)

Drželo si to podobnou úroveň po všech deset dílů a musím říct, že mě seriál dost překvapil. Bavil jsem se skvěle a vytýkat bych mohl opravdu jen minimálně. Nobuta power! Chunyuu!

• 24.4.2010  11:34
    Sinderella eonni (TV seriál) (2010)

První díl byl fakt zbrklý a vtipné byly snad jen chvíle, které měly být vážné. Moon Geun-Young to docela zachraňuje, ale stále mi to přišlo jako podprůměr... 1.díl tak 2* a dál už radši nepokračuju.

• 23.4.2010  22:03

"King Konga" potká na olympijských hrách zranění, získává "pouze" bronz a končí tím jak jeho sportovní život, tak i osobní, jelikož pro něj bylo vzpírání vše. Časem se ale naskytne možnost učit dívčí tým na škole, kde musí začínat úplně od mrtě. Poměrně vtipná záležitost, která ale moc nevybočuje z řady a za srdce si mě taky tolik nechytla.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6