Zemřít mladý (1991)

50%.. Julia Roberts fajn, ale stejně takový divný film, který neví co chce.

Zeptejte se Cindy (2001)

Příjemná romantická komedie, kterých nebude nikdy dost! Charlie Sheen v hlavní roli opět dokazuje, že se v daném žánru pohybuje jako ryba ve vodě a přidáme-li k němu hezkou partnerku (neokoukaná Angie Harmon), je úspěch prakticky zaručen.

Zhluboka dýchat! (2004)

Přes svoji lehce psychologickou rovinu, je tohle zevšeho nejvíc film na pohodu a dobrou náladu. Má v sobě spoustu pozitivní energie a je mým nejhezčím zážitkem z festivalu EIGASAI 2008. (hodnocení mamky 60%)

Zhubni! (1996)

70%.. Příjemný horrorový příběh s béčkovým nádechem, jako vystřižený ze seriálu "Příběhy ze záhrobí".

Zírej, holube! (1987) (TV film)

Docela zábavný mini-příběh o vojenské šikaně. Pokud vás tohle téma zajímá, vřele doporučuju televizní snímek ZOBANI.

Zítra na shledanou (1989)

Hezký příběh ze života. Jeho potkal rozvod, jí smrt milovaného manžela. Oba mají své děti a možná společnou budoucnost.. Zajímavé herecké příležitosti pro Jeffa Bridgese a Alici Krige.

Zkázonosná Eva (1991)

Koukatelné béčko o vraždící robotce. Za mě palec nahoru zejména za obsazení Renée Soutendijk do ústřední dvojrole.

Zkurvená noc (2003)

Černá krimi-komedie, něco na způsob ŘETĚZ BLÁZNŮ a řady dalších. Slušně pobaví a jak už to u těhle žánrovek bývá, herecké obsazení je tím největším lákadlem.

Zlatá horečka na Klondiku (1979)

Hezký dobrodružný příběh, ve kterém hlavní postavu Jacka Londna ztvárnil Jeff East. Režie Peter Carter (HAZARDNÍ HRA).

Zlaté oko (1995)

Už v DECHU ŽIVOTA a POVOLENÍ ZABÍJET předvedl 007 slušnou akci, nicméně tvůrci ZLATÉHO OKA (titulku "Goldeneye" zpívá Tina Turner) jdou ještě dál... No, mám přeci jen radši "starší Bondovky" ze 70. a 80. let... hodnocení 3,5*