Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krátkometrážní

Recenze (1 265)

Cherry 2000 (1987)

Pohodové akční sci-fi s romantickou zápletkou a s Melanie Griffith, které tahle drsnější poloha a rudé vlasy náramně sluší..))

Dante 01 (2008)

Hodnotím 1,5* hlavně za tu vcelku dobrou tísnivou atmosféru a speciální efekty, jinak se musím přiznat, že řadě věcí z toho filmu včetně pointy nerozumím.

V dobrém i zlém (1990)

Příjemně ztřeštěná romanticko-dobrodružná komedie s výbornou ústřední dvojicí Kim Cattrall, Robert Hays.

plakát

Paul McCartney: Spies Like Us (1985) (hudební videoklip)

Videoklip docela pobaví, ale jinak je tahle titulní píseň z komedie ŠPIÓNI JAKO MY nic moc.

Polda (2016) (TV seriál)

Vcelku slušný oddechový seriál, který staví zejména na "šarmu" Davida Matáska v titulní roli a jednoduchých krimi zápletkách. Za mě spokojenost a očekávám pokračování v podobě druhé řady.

plakát

Polda - Hvězda nad Prahou (2016) (epizoda)

Mohla to být docela povedená epizoda na závěr první řady, ale ten konec.. to celé podělal..))

Zločiny lásky (1992)

Docela napínavý thriller, který stojí zejména na hereckých výkonech ústřední dvojice (Sean Young vs. Patrick Bergin).

Zhasnutá světla (1994)

Zručně natočený thriller s tentokrát docela snesitelným Madsenem, ve kterém potěšily hlášky, akce a v roli záporáka debutující ex-boxer Gary Stretch. Hodnocení 2,5".

Živá pochodeň (1990)

Tak tohle je jednoznačně nejslabší počin Tobe Hoopera, který jsem zatím od něj viděl. Chybí tomu atmosféra, napětí, hlášky a celé to působí dost zmateně. Dvě hvězdy dávám hlavně za ty vcelku slušné speciální efekty.

Páter Thomas (1980)

Tenhle horror jsem viděl kdysi dávno v jednom zakouřeném pražském klubu, kde jednou za měsíc mimo jiné promítali kultovní filmy (např. OBCHOĎÁK SMRTI od Wynorskiho nebo Raimiho ARMÁDA TEMNOT) a dostalo se tak i na PÁTERA THOMASE. No a dnes po druhém zkouknutí stále platí, že tohle je poctivá italská horrorová práce.