Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

"Nebudeme sterilizovat každého žida a čekat až umře. To by byla fraška. Mrtví muži nedělají děti, mrtvé ženy neotěhotní. Smrt je tedy nejspolehlivější forma sterilizace." Trailer - www.youtube.com/watch?v=b-hNro_toec

Láska plná omylů (2001)

Courteney Cox si zde ukrála příliš velký krajíc, ale protože mám romantické komedie rád, má tolerance je tomu odpovídající. Škoda jen, že k ní nepřihodili lepšího hereckého partnera, než šedivou myšku Davida Arquetta.

Láska, život, lži (2001)

Zajímavý filmeček, kterému k ještě lepšímu hodnocení přeci jen schází trochu té nadsázky a více originality. I tak to není špatné! stopáž pouze 90 min.

Let 534 v ohrožení (2001) (TV film)

Další béčko s Ericem Robertsem, které není vůbec špatné! Příběh je sice plný žánrových klišé (to připouštím), ale díky svižnému tempu se na něj tak fajn koukalo a pobavil jsem se.

Listopadová romance (2001)

Charlize Theron má zde naprosto dokonalý účes a moc jí to sluší. Ona je tou hlavní hybatelkou děje, tou která dokáže okuzlit nejen Keanu Reevese.

Malý svědek (2001)

Tenhle film neměl určitě nijak velký rozpočet, ale jak je vidět, i tak se dá natočit slušný thriller. Oceňuji zejména herecké obsazení včetně dětského herce a také Johna Travolty, který v daném žánru odvádí své. Navíc stopáž je sympaticky krátká, takže nuda nemá prostor.

Moszkva tér (2001)

podobné filmy o mládeži, která moc neřeší budoucnost a užívá si, mám hodně rád a málokdy mě zklamou.. bohužel, tentokrát se stalo.. Febiofest 2008

Noc diamantů (2001)

David Hasselhoff nikdy nebyl a zřejmě už nebude bůhvíjaký herec, ale má celkem jméno, takže v takovýchto filmech najde uplatnění vždycky. Moc se mi však líbil výkon Gregga Henryho, který padoucha zahrál skvěle a některé jeho hlášky byly top kvalita. Hlavně díky němu se NOC DIAMANTŮ dala koukat, ale škoda toho vykonstruovaného konce.

Noční podnik (2001)

Již přes třicet let točí Claude Zidi komedie a jestliže NOČNÍ PODNIK na ty jeho úplně nejlepší nemá, tak stále ještě velice dobře pobaví a s přehledem obstojí..))

Novokain (2001)

Docela zábavná krimi s netradičně obsazeným Steve Martinem v hlavní roli. Bohužel, díky nepříliš originálnímu scénáři zůstane jen u toho. Kouzelná je však cameo role Kevina Bacona, která jako by patřila do úplně jiného filmu.