Severní pobřeží (1987)

Pokud se Vám tahle oddechovka ze surfařského prostředí líbila, vřele doporučuji málo známý snímek podobného ražení od protinožců NESEN VĚTREM s mladičkou Nicole Kidman.

Sex instruktor (2001)

Zklamání od režiséra NEBEZPEČNÝCH HER. Ani řada známých herců, to nevytrhne. hodnocení 1,5*

Sex noci svatojánské (1982)

malinko zábavné.. malinko únavné.. každopádně docela rád jsem zase viděl svoji oblíbenou Mary Steenburgen (ROMANTICKÁ KOMEDIE)..

Sexy amatérky Playboye (2011) (seriál)

Pěkné dívky, dobrá hudba, slušné hlášky.. to se pak těžko přepíná na jiný program..))

Seznam mrtvých (1998) (TV film)

Tahle krimi komedie si neklade za cíl nic jiného, než malinko pobavit a to se jí docela daří...

Sežráni zaživa (1976)

Tak tady pozor, tohle je hodně bizarní horror. Podobný žánrový porod jsem zatím neviděl. Vřele doporučuju, pobavíte se. // Festival Otrlého diváka 2009

Shaolin fotbal (2001)

S fotbalem to nemá moc společného, ale nakonec to docela pobaví. Potěší jistě i známá píseň "Kung Fu Fighting"..))

Shen jing xia lu (2005)

Milé překvapení na Filmasii 2007. Komedie s pohodovou atmosférou a sympatickými herci, která funguje naprosto dokonale jako protipól všem Hong Kongským akčním filmům a thrillerům. Vřele doporučuju jako lék na špatnou náladu.

Shoppen (2006)

Po celých 90 minut neskutečně zábavný film, sympatičtí herci, jedna hláška za druhou, prostě bylo to nádherný. // Der Film 2007

Shortbus (2006)

50%.. Tohle mi připomělo KEN PARK a přestože to má přeci jen lepší myšlenku, jsem zklamanej.