Killjoys: Vesmírní lovci (2015) (seriál)

Po Pilote možno jednoznačne konštatovať, že sa nejedná o žiadne Sci-Fi ale o Krimi, možno Drámu - akurát vo vesmíre. Nedopozeral som síce ani jeden diel, ale myslím, že tam nebude ani žiaden zaujímavý príbeh.

Humans (2015) (seriál)

Po pilote dobré pocity a s nadšením sledujem ďalej...

Dark Matter (2015) (seriál)

Po pilote mám rozporuplné pocity. Spracovanie je jednoznačne amatérsky béčkové a príbeh sa javí detinský. Na druhej strane možno ďalšie diely ešte niečo prinesú. Otázne je, či sa mi bude ešte ďalšie chcieť pozerať...

Městečko Pines (2015) (seriál)

Po piatich dieloch sme sa už pozreli pod pokličku a dozvedeli sa čo sa tu vlastne deje. Takže sa upratala aspoň polovica príbehu - a zdá sa mi to až príliš skoro, tak dúfam, že producento majú ešte eso v rukáve o čom to vlastne teraz akože bude. Snáď sa to nezmrší, lebo má to vykročené na dobrú mystiku.

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Svoje pôvodné hodnotenie som ešte navýšil o jednu hviezdu na maximum. Postupne sim si Freda obľúbil a cestopisný dokument o národných zvyklostiach stravovania komplexne hodnotím nadpriemerne.

HiStory (2015) (pořad)

Prekvapivo dobré, pripomína internetové Kurzgesagt.

Trochu inak v SND s Adelou Banášovou (2013) (pořad)

Na úrovni Talk-Show veľa robí moderátor a keď je moderátor dobrý, väčšinou je skvelá. Dobré je, že táto je Adely Banášovej a tá je skvelá, k tomu má dobrý vkus na hostí. Dokonca ich dokonale tlmočí v Angličtine alebo Nemčine. Väčšina hostí je zaujímavých a celá Show sa vedie v kľudnom a príjemnom duchu.

John Wick (2014)

Kvalitná akcia a zaujímavý koncept "pravidiel", k tomu slušný výkon od Reevesa. Stále mu to ide.

Hledání Vivian Maier (2013)

Veľmi pozoruhodná osobnosť s množstvom dokonalých fotografií, ale ako dokumentárny film slabé.

Jedna za všechny (2014)

Nemyslím, že sa tu jedná o romantickú komédiu ale skôr o romantickú drámu. Asi ani raz som sa nezasmial, zato som sa tak na polhoďku prespal - od nudy. Pravdepodobne tu bol nejaký potenciál, ale bol zabitý bezúčelnými, nudnými a prehnane dlhými dialógmi o ničom. Chyba pozerať.