TominoLa

Tomáš Kopeň

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 26.1.2020  23:30

Dokument určitě není tak dobrý jako ten s Jiřím Suchým. Přesto jsem šel s hodnocením dost vysoko. Tohle bylo citlivé téma. Karel Svoboda byl v tom co dělal jedinečný a já byl jeho velký fanoušek. Vlastně pořád jsem. Tvorbu poměrně dobře znám, ale jeho život jsem neznal. Bylo fajn se dozvědět jaká byla jeho první žena a nebo nějaké zajímavosti na přímo na pana Svobodu. Na Karlové Svobodu a Gotta nejde zapomenout. Velké díky za vše. 8/10

• 26.1.2020  23:19

Komentář obsahuje SPOILERY!!! Můj život je daleko, daleko lepší než Marty Ferencové pokud se vzhlédla v takové knize a takhle nám ji prezentuje na plátně. Nebylo mi u toho filmu moc dobře. Dívat se na postavu "Dyková", která se seznámí s nějakým primitivem, který si při souloži kouří cigárko a klepe ji popel na hlavu, tomu se smát opravdu nemůžu. Pokud to nějaký ženě nevadí, je mi ji líto, že si sebe více neváží. Co, ale po takové postavě chtít, když si neuloží ani telefon na svého syna a primitiv ji podezírá z nevěry. Pak tu máme postavu Petry Hřebíčkové, která si najde chlapa, kterému umřela před 2 lety manželka. Vypadá jako ideál. Pak stačí přijít kolegyně z práce, že má exekuci na 50 milionů a on začne pít. Smrt manželky zvládl bez alkoholu, tohle už bylo nad jeho síly. Pochopil bych to, kdyby o vše přišel. On, ale z posledních peněz zaplatí lidem, něco vyřídí v bance a v klidu chlastá a vozí malou dceru nalitej. Ještě, že náš stát je asi tak dobrej, že si žije ve velkém domě a tam exekuce nemá šance. Vlastně víme jen, že má exekuci, ale krom toho chlastu není vidět, že by se mu hroutil svět. Nakonec od něj postava Petry odejde a hlavní hrdina se asi z toho alkoholu poměrně rychle dostal. Děkuji za tenhle bolestivý a už třetí filmový zážitek, ale končím s Vámi Marto. Jedna hvězda je za tu holčičku. Jediná postava, který jsem to věřil a v takovém obsazení to je fakt smutné. 2/10

• 30.12.2019  23:03

Jezdci se neupínají k budoucnosti ani k minulosti. Ty nejlepší se soustředí jen na přítomnost. Tou bysme měli všichni žít nejvíce a ne jen ty nejlepší jezdci. Není to film na 4*, ale já je rád dám. Jedna je za Enza se skvělým hlasem Kevina Costnera a druhou má Denny. Frajer, který se vždy zachová skvěle, má velké srdce a umí odpouštět i tam kde by to málo kdo dokázal. A to je mi moc sympatické. Raději si vždy dám něco takového než nějakou českou komedii se záchodovým humorem. :)

• 24.10.2019  01:30

Antonio to nemá vůbec jednoduché a přesto skoro vše dokáže ustát s úsměvem ... Taková fajn festivalovka s hořkou příchutí. 7/10

• 24.10.2019  01:18

Jak říká Jiří Vejdělek, komedie je královský, nejtěžší žánr. Asi nezbývá než souhlasit. Lidi se do kina chodí převážně bavit. Jen v té záplavě českých komedií je zázrak natrefit na něco, co má alespoň nějakou úroveň. A ač trailer se mi vůbec nelíbil, tak Poslední aristokratka vše splňuje. Už po pár minutách jsem byl lapen a nějaké ty díry ve scénáři jsem neřešil. Dostal jsem krásný vánoční film kde nechybí humor. Hvězdou je určitě Eliška Balzerová. Snad každá scéna s ní je zábavná. Celkově to moc hezky šlape a všichni herci jsou fajn. Knihu jsem nečetl a nevím jak budou čtenáři reagovat, ale kdo nečetl, rád se zasměje, má rád zimu, sníh, Vánoce, neměla by Poslední aristokratka zklamat. 8/10

• 22.10.2019  23:50
    Zlatokopky (2019)

Zlatokopky měli slušný rozjezd a skvěle jsem se bavil. Pak přišla ve filmu krize a po chvíli jsem se začal nudit. Holky sice měli nové nápady jak vydělat, ale bylo to pořád to samé dokola, že nebylo těžké odhadnout jak to celé dopadne. Škoda. Možná by pomohlo být to alespoň o dvacet minut kratší a bez J. Lopez. To její hraní už delší dobu nemusím. 6/10

• 18.10.2019  18:41

Povedený dokument u kterého jsem si zavzpomínal na klasiky a dostal chuť si některé připomenout. A Akumulátora bych si měl co nejdříve doplnit. S Prvním akčním hrdinou krásně provázané. 8/10

• 18.10.2019  18:36

Blbost, nepředvídatelná, zábavná a ke konci už trošku nudná. :-) Celkově, ale příjemná změna od většiny českých filmů. 6/10

• 12.9.2019  10:21

Po delší době jsem se nechal nalákat na vcelku dobré hodnocení. Nevím zda více trpěla hlavní hrdinka, nebo já. Rozhodně jsem se nebavil a těch 96 minut bylo nekonečných. 2/10

• 18.8.2019  21:35
    Aladin (2019)

Podobně jako Král Artuš: Legenda o meči má i Aladin děsný trailer, který spíše odrazuje. Naštěstí to není důležité, protože opět je to moc fajn dobrodružná a zábavná podívaná. Aladin i princezna byla skvělá volba a vlastně jediný kdo byl vcelku otravný byl Will Smith a u něj to dost mrzí. 8/10

• 18.8.2019  18:52

Už po třetím zhlédnutí je Tenkrát v Hollywoodu FILMEM ROKU. Asi se mnou nebude moc fandů Quentina Tarantina souhlasit, ale je to i jeho nejzábavnější film. Po celou stopáž jsem se náramně bavil. Paráda. A Leo a Brad? To je takové herecké Nagano. Všem kdo se ještě chystají do kina a neví o tom příběhu vůbec nic, bych doporučil si něco přečíst na internetu. Potkal jsem se v kině s diváky kteří nevědí kdo byl Charles Manson, Roman Polanski, nebo Sharon Tate. 10/10

• 25.1.2019  22:49

Měl jsem možnost tuhle komedii vidět už koncem listopadu. Pokud mám být upřímný tak od jména Horský jsem toho moc neočekával. Rozhodně jeho režisérký debut příjemně překvapil a dopadl lépe než jeho scénáře. Herecké obsazení je fajn. Takhle dobře jsem se bavil naposled u Teorie tygra. Myslím si, že to není film jen pro ženy, ale pro všechny co chtějí vypnout a jen se bavit. Jako vždy vévodí Ondra Vetchý. 8/10

• 6.12.2018  16:58

Nejsem už moc velký fanoušek Avengers a vlastně i většina comicsů už mě poslední dobou nudí. Tohle, ale příjemně překvapilo. Slušný příběh a je neskutečné jak skvěle zvládli tolik postav. Toho jsem se docela obával. Černý Spider-Man a ještě není jediný ... dost záporných postav a přesto to skvěle šlape. Rozhodně je Miles lepší než jeho dva poslední kolegové. Zda bude dvojka tak se budu rozhodně více těšit než na tenhle. Kdo má rád comics tak by neměl vynechat. Takhle nějak by to mělo vypadat. Opět nechyběl Stan Lee. :) Jediné co mi kazilo dojem byl český dabing. Po druhé už jedině originál.

• 25.11.2018  20:42
    Creed II (2018)

Sérii Rockyho miluji a tak mi nechybí ve sbírce Blu-ray. První Creed to bylo ještě velké překvapení. Bohužel na druhý díl už jsem se těšil a přišlo zklamání. Bylo super vidět Rockyho, Ivana Draga, nebo Creeda ml. Bohužel Viktor Drago byl samej sval, ale jinak na tom klukovi nic není. Prázdno. Další nevýhoda je, že člověk může porovnávat a tak jsem si říkal nejen záporák, ale i ten trénink je slabota, box to taky není žádná sláva a nejvíce chyběl ten parádní soundtrack. Je to průměr, ale k lásce k Rockymu a hlavně Slyovi přimhouřím oči. 6/10

• 18.11.2018  19:15
    Indian Horse (2017)

Po pár minutách filmu jsem si říkal, tak tohle bude náročná podívaná. Pro indiánskou komunitu mám slabost a dívat se na to jaké zlo se na nich dopouštěli nejen křesťani mi ničí srdce. Naštěstí pak přijde na řadu hokej a Saulovi se fandí jak o život ..... Je jasné, že tak lehce vše nepůjde ... Líbí se mi slova Jaroslava Duška, že v touze pomoci se skrývá touha po MOCI. Dost, ale k filmu. Je smutné, že až v roce 2008 se Amerika indiánům za vše omluvila. Ještě se máme hodně co učit .... Jinak film velké překvapení ... 8/10

• 11.11.2018  19:38

Paul Feig je režisér, kterého opravdu nemám moc rád. 3 filmy a u všech jsem dost trpěl. Na čtvrtý pokus to vyšlo a z kina jsem odcházel dost spokojen. Co k tomu stačilo? Asi jen neobsadit Melissu McCarthy. :) Blake Lively to je prostě jiná liga. Z té ženské nejdou spustit oči. Moc baví. :) Nejen, že skvěle vypadá, ale ještě skvěle hraje. Ta první část s ní je zatraceně dobrá. Konec už to trošku ztrácí dech a je takový americký, ale no a co. Zkrátka jsem se bavil a i Anna Kendrick obstála. Takhle fajn byla naposled v Lítam v tom. 7/10

• 11.11.2018  19:20

Zdeněk Troška není jediný kdo zamrzl v době svého hitu Slunce, seno ... a nikam už se neposunul. I Marie Poledňáková také kdysi uměla lidi pobavit a vše už je pryč. Ač jsem knihu nečetl tak ten humor je podobný jako Líbáš jako Bůh jen je to celé ještě více hloupé. Možná jsem jen divný, ale za celý film jsem se usmál až někde na samém konci. Od Pachla jsem čekal mnohem více. Ne moc, ale tohle je velké dno. 2/10

• 20.9.2018  22:53

Nechápu to! Trailer vypadal jako další česká komediální hrůza s Polívkovou. Mám ji jako herečku rád, ale už těch trapných komedií bylo dost. Byl jsem tedy rozhodlej to nevidět. Má neteř chtěla jít a tak jsem nakonec šel. Dle hodnocení je jasné, že to nebylo špatné rozhodnutí. Opravdu jsem se bavil skvěle a ani nevzpomínám kdy jsem se tak smál. Velký podíl na tom má skvělá Polívková a Hádek. A já jsem moc rád, že Havlík nezklamal a po Pohádkách pro Emu další fajn podívaná. Pokud občas na český film zajdete tak bych dal šanci a nenechal se některými odpady ovlivnit. 7/10

• 16.9.2018  23:49
    Svědek na zabití (TV film) (1974)

Určitě bych našel nějakou výtku, ale i tak jsem si to zatraceně užil. 70 minut uteklo hodně rychle a napětím jsem snad ani nedýchal. Nečekaný, ale slušný závěr. Na více jak 40 let starý thriller paráda. Docela bych si to dal v novém kabátu. Přidal bych 30 minut, nějakou vraždu navíc, odstranil nějaké ty výtky .... závěr bych nechal stejný. 8/10

• 11.9.2018  18:23
    Miss Hanoi (2018)

Miss Hanoi určitě není špatné krimi. Měla rozhodně navíc. Takhle by jí více než plátno slušela domácí pohoda, nějaký podzimní večer a bylo by to fajn. :-) 6/10

• 11.9.2018  18:13
    Equalizer 2 (2018)

Denzel Washington je zatraceně výbornej a i v 63 letech mu to žeru. I přes méně akce jsem si to pokračování užil. 7/10

• 11.9.2018  18:05

Vůbec není lehké takový film hodnotit. Po skončení jsem si říkal zda jsem to chtěl vůbec vidět, když jsem viděl už dokument. Stalo se a ocitl jsem se na 90 minut v letním táboře a vůbec mi nebylo dobře. Je to dobře zahrané a působí to zatraceně opravdově. Tak 8/10, ale po druhé už opravdu NE!

• 11.9.2018  08:46
    Alfa (2018)

Nečekal jsem moc a přesto zklamání. Hlavní hrdina by přežil úplně vše. Kam se hrabe Leo v Revenantovi. Vypisovat co vše mě iritovalo by bylo na dlouho. I přátelství s vlkem nebylo nějak emoční. Vzpomněl jsem si u toho na Tanec s vlky a to je jiná síla. Tam mám i po letech slzy v očích. Pánové se měli rozhodnout zda chtějí dělat snímek pro děti nebo pro dospělé. Je to možná přísné, ale nemohu jinak. Vždyť už od začátku jsem si přál závěrečné titulky. Není scéna kterou bych si chtěl pustit znovu. 3/10

• 7.9.2018  12:17

Lady Gaga si pamatuji z pár starších písniček, které mě nějak nechytli za srdce. Uběhl, ale nějaký čas a objevil se nádherný trailer "Zrodila se hvězda". Jsem tak okouzlen tím trailerem, že jsem projížděl internet a sbíral informace až se mi tu objevil tenhle dokument. Můj pohled na Lady Gaga dost změnil. Ta baba zatraceně vyzrála, dospěla a její hudba se dost posunula a moc jsem si to užil. Tak teď už jen, aby už bylo 4.10. :-) 8/10

• 7.9.2018  12:07
    Upgrade (2018)

Upgrade je velká filmová paráda a něco takového mi už chybělo. Za málo peněz zatraceně hodně muziky. Skvělá akce, fajn soundtrack, hlavní postava Logan Marshall-Green mi neskutečně sednul. Obával jsem se hodně závěru, ale i ten moc potěšil. Těším se až si tuhle jízdu dám znovu. 8/10

• 1.9.2018  23:19

Amy Schumer je zkrátka neskutečně trapná jako ty její komedie. Druhá šance a pravděpodobně poslední. 2/10

• 13.7.2018  01:48
    120 BPM (2017)

Asi příliš tvrdé hodnocení, ale nemohu jinak. Moc jsem se na tenhle snímek těšil, ale bylo to utrpení. S tou komunitou lidí jsem se vůbec nedokázal ztotožnit. I kdyby mi nezbývalo moc času tak bych si ten zbytek života chtěl užít co nejlépe a ne bojovat tím, že vše budu jen vše ničit a kopat kolem sebe. Dle hodnocení asi můj problém. Rozhodně to, ale není problém filmu s gay tématikou. Taková Philadelphia, Dej mi své jméno, nebo Pride to je jiná emoční podívaná. Tahle chladná a neskutečně dlouhá podívaná je za 3/10.

• 8.7.2018  07:59

Docela jsem se těšil. Everest se mi moc líbil a Adrift měl fajn obsazení a slušný trailer. Výsledek už tak dobrý není. Rozjezd se mi líbil moc, ale flashbacky už tak zajímavé nebyli a celkově tohle všechno už jsem viděl iks krát a i lépe. Ač mám moc rád filmy na moři tak více jak 6/10 dát nemohu. Kormákur po Everestu vcelku zklamal.

• 29.6.2018  02:38

Taylora Sheridana beru jako výborného scenáristu a opravdu teda nemám ponětí zda je tak blbej scénář, nebo totálně selhal režisér. Více se přikláním k druhé verzi. V každém případě tohle bych nečekal ani v tom nejhorším snu. Jak moc jsem se těšil na Brolina a Del Tora. Bohužel ani oni tohle nemohli zachránit a tak herecky obstála snad jen Isabela Moner. Jednička je geniální podívaná a dvojka raději neměla přijít na svět. Jedna hvězda je možná přísná, ale já se opravdu děsně nudil a občas bavil kde bych neměl. Největší letošní zklamání. 3/10

• 20.5.2018  01:05
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool vtrhnul na plátna kin ve velkém stylu a já se bavil královsky. Opáčko před dvojkou už tolik nefungovalo. Přesto jsem se na dvojku těšil. Opět jsem se bavil, ale taky zatraceně nudil. Bylo vidět, že jednička vydělala a tak bylo na dvojku více peněz a tak jak už to bývá tak musí být všeho více. Jaký byl tedy humor a akce? V té záplavě už si toho moc nepamatuji. Co si ještě pamatuji, že to bylo natahované a, že jsem dostal pár slušných fórů a průměrný příběh. 5/10

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18