TominoLa

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 20.5.2018  01:05
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool vtrhnul na plátna kin ve velkém stylu a já se bavil královsky. Opáčko před dvojkou už tolik nefungovalo. Přesto jsem se na dvojku těšil. Opět jsem se bavil, ale taky zatraceně nudil. Bylo vidět, že jednička vydělala a tak bylo na dvojku více peněz a tak jak už to bývá tak musí být všeho více. Jaký byl tedy humor a akce? V té záplavě už si toho moc nepamatuji. Co si ještě pamatuji, že to bylo natahované a, že jsem dostal pár slušných fórů a průměrný příběh. 5/10

• 2.4.2018  00:08
    Bez kormidla (2014)

Tenhle snímek si zaslouží mnohem větší pozornost. Ač malý tak velký obsahem. Billy Crudup se musí vyrovnat se smrtí svého syna. Jak už to bývá tak nejlepší společník je alkohol. Po dvou letech se k němu dostanou nějaké jeho věci včetně demo nahrávek. Rozhodne se jednu zahrát v místním baru a tím se mu začne měnit život. To by, ale bylo lehké. Život bývá komplikovanější a jak už to bývá tak mi lidi víme přesně co je správné a co ne. Prostě kecat někomu do života místo se ho snažit nějak pochopit je jednodušší. Herecky hodně slušné, moc potěšil Laurence Fishburne. Ač malá rolička tak on z ní udělal velkou. Více takových lidí jako hrál. Nádherné písničky. Není nad čím přemýšlet, tohle je za jasných 10/10. Díky Williame za tenhle silný zážitek.

• 21.3.2018  23:06

Jednou budem dál, já vím ..... Jen víru mít, doufat a jít ... Rizvana Khana víra neopouštěla ani v těch nejtěžších životních situacích v kterých se ocitl. Jako autista vidí skoro vše jinak a lépe. V životě autisty není totiž místo na lži a přetvářky. Proto jsem si ho hned oblíbil a prožíval s ním celou jeho cestu životem a moc mu fandil. S vírou je každá cesta o něco lehčí ať je jakkoliv dlouhá. A taky máme něco společného. Díváme se na lidi stejně. Nějak si ten Bollywood získal mé srdce. Za to jak umí vyprávět příběhy plné emocí. Vůbec mi nevadí ani ta jejich stopáž. Ba naopak si to užívám. Shahrukh Khan smekám, úžasný výkon. I další herce byla radost sledovat. Hlavně krásnou Kajol. Tohle určitě nevidím naposledy. 10/10

• 21.3.2018  21:41

Dát na začátek dle skutečné události se opravdu povedlo. Já dal zase více gólů v NHL než Jarda Jágr s Waynem Gretzkym dohromady (sice na playstationu, ale to jen mezi námi :-)) Někteří jedinci mají iks životů, ale jedno mají společné, mozek by propadl i uchem jehly. :) Ať, ale jen nekritizuji. :) Napětí vcelku funguje a parádní 80. soundtrack i těch 90 minut vcelku uteklo. 4/10

• 10.3.2018  16:44

Tondo i těch 90 minut už bylo docela moc. Těch 6/10 proč ne. :)

• 10.3.2018  16:28

Woody už nějaký čas jede skoro to samé. Není to průser, ale ani žádný jásot. Jen o něco více se mi líbil Iracionální muž. Že by za to mohla vražda? :) Když nad tím přemýšlím tak se mi líbil Kasandřin sen a velká pecka byl Match Point. Něco takového bych si dal Woody. ;) 6/10

• 10.3.2018  16:09
    Noční hra (2018)

Bohužel to nebylo ani z poloviny tak chytrý jako Fincherova "Hra" a ani to není nějak extra zábavné. Občas jsem se zasmál a nejvíce zaujala Rachel. :) Toť vše. Znova už bych do toho nešel. 6/10

• 10.3.2018  09:33

Po iks letech jsem dostal chuť si připomenout tenhle krásný snímek z drsné aljašské přírody. Nadšení stále trvá. Sledovat to napětí mezi Hopkinsem a Baldwinem a do toho útoky obrovského a krásného medvěda Barta to je něco. Tak jako poslední slova Hopkinse. 8/10

• 10.3.2018  08:34

Očekával jsem něco jako (K)lamač srdcí. Dostal jsem, ale příběh s fajn nápadem, ale laciným humorem Adama Sandlera u kterého jsem se bavil před 20 lety. Dnes už bohužel ne. 4/10

• 8.3.2018  22:08

Jiří Vejdělek vcelku umí. Zklamání jsem zažil jen jednou a tak ač trailer vyloženě nelákal tak jiskřička naděje tam nějaká byla. Ono vsadit na Elišku Balzerovou a Tatianu Vilhelmovou tak divácky už máte vlastně skoro vyhráno. A jaký byl samotný film? Určitě není špatný, ale ubrat na humoru a přidat na dramatičnosti tak bych šel určitě o * více. Za druhou půli, která se mi líbila o dost více má tahle fajn road movie 7/10.

• 16.2.2018  18:52

Nemohu říci, že jsem její nějaký velký fanoušek. Rozhodně, když ji slyším tak si ji rád poslechnu. V čem si mě však tahle krásná a citlivá dívka získává to je tím jak se prezentuje. Jak mluví o rodině, bohu, víře, kariéře, ..... Na své roky neuvěřitelně silná a pracovitá. A 10 let není rozhodně málo a já ji přeji ať ji to takhle skvěle šlape dokud ji to bude bavit. Kvalitou dokumentu to je tak na 3*, ale tady rád přidám. Za 7/10.

• 15.2.2018  23:46
    Bokovka (2004)

Alexander Payne je velký borec. Mám jeho filmy moc rád a Bokovka je NEJ. Zraje jako víno a tak je to i s divákem. Na poprvé jsem ho tolik nedocenil. Možná za to kdysi mohl hrozný dabing, nebo prostě jen nebyl ten můj čas. V originále už to šlape jak perfektně namazaný stroj. Prostě geniálně napsané a zahrané a za 10/10.

• 15.2.2018  23:39
    The Ritual (2017)

Více jak polovinu filmu jsem si užíval napětí a bylo to na 8/10. Čím více se blížil konec tím to šlo dolů a samotný závěr velký průser. To jsem nevěděl zda se mám i smát, ale spíše mi bylo smutno jak to šlo tím koncem do kopru. Je to škoda, ale i tak za 6/10.

• 13.2.2018  23:07

Tak tohle jen tak nevydýchám. Žijme poctivě s pokorou a láskou k lidem jinak pravda si Vás vždy najde a někdy může být dost krutá a bolestná. Nádherná Manon od pramene by mohla vyprávět. Teď, když mám za sebou oba díly nemohu jinak než za plný počet. Doporučuji, sám si to moc rád dám brzy znovu. Na malou vesničku v Provence nejde totiž jen tak rychle zapomenout. 9/10

• 13.2.2018  01:20

Silný příběh o tom jak dokážeme myslet jen na svůj prospěch a kam až dokážeme zajít. Přitom by stačilo si jen pomoci a nejen, že si splníme sen, ale získáme i mnohem více a to přátelství. Takhle jsem se skoro celý film modlil za déšť a držel Jeanovi pěsti. Gérard tu hraje jednu z Top rolí, pracovitý sympaťák, kterému by byla radost pomoci. Daniel svou roli hraje taky zatraceně dobře a nejen on. K tomu moc krásná hudba a už teď se těším na druhé pokračování. 9/10

• 5.2.2018  00:18
    Wonder (2017)

Charlieho malá tajemství mám moc rád a tak jsem byl zvědav jaký příběh nám bude Stephen Chbosky vyprávět teď a jaký bude. Je opět výjimečný!!! A čím byl pro mně výjimečný? Tím, že nám ukazuje, že to nejdůležitější v životě co máme není kariéra ani peníze, ale vztahy. Když má člověk vedle sebe rodinu co ho má ráda, pár přátel kolem sebe tak to je tím největším štěstím. Štěstím, které je trvalé. To nějaká koupená věc nikdy být nemůže. A právě děti jako August Pullman nám můžou pomoci vidět svět lépe. Stephene děkuji. 10/10

• 28.1.2018  23:17

No, K...A SÍLA!!! 9/10

• 26.1.2018  16:15
    Most (TV seriál) (2011)

1. série 10/10 2. série 10/10 3. série 9/10

• 25.1.2018  19:13

Collet-Serra má řemeslo zmáknuté. Jeho největší problém je, že mi přijde jako 15 letý kluk co si užívá přepálenou akci a hraní si na hrdiny. Pátrání po neznámém ve vlaku bylo fajn i když jsem po 20 minutách jasně věděl kdo v tom celém bude mít prsty. I tak jsem byl v napětí kdo to nakonec bude ten neznámý ve vlaku. Jen bylo zapotřebí trochu té akce a to byla zoufalá nuda. Je to asi můj problém, že bych rád viděl více reality. Tohle je důvod proč už mě nebaví ty comicsové pohádky. Za Liama dám, ale rád 3*. Pořád je to frajer.

• 20.1.2018  21:12
    Coco (2017)

Na Coco jsem se moc těšil. Dle trailerů jsem čekal fajn zábavu. Ač jsem se občas náramně bavil tak jsem dostal zatraceně chytrý a silný příběh. Tohle musí dostat každého kdo má srdce na správném místě a uznává ty největší hodnoty jako jsou rodina. Tenhle animák boduje parádním scénářem, animací, nápady, ale i ty písničky stojí za to. Nepamatuji si kdy jsem viděl lepší animák a to jsem si i moc užil Zootropolis. Kdyby byla Top 5 za nej animáky tak Coco by tam nechyběl. Velká srdcovka! 10/10

• 20.1.2018  21:01

Krásná animace, ale jinak nuda a ukňourané písničky. Tohle mělo přijít před Vánoci, ale teď? 4/10

• 16.1.2018  22:41
    Silnější (2017)

Život nám píše inspirativní příběhy. Ten Jeffa Baumana rozhodně je a stojí za to. Ať už se nám v životě cokoliv přihodí, když nekopeme jen kolem sebe, nasloucháme, tak zjistíme, že v tom nejsme sami. Lehčeji se to píše, ale je lepší bojovat než se litovat. Život za to stojí!!! Jake Gyllenhaal se opět do své role vložil a byl jako vždy excelentní. 8/10

• 16.1.2018  01:58

Viděl jsem v roce 2017 takové srajdy jako Padesát odstinů temnoty, Všechno nebo nic, ale žádný nenávidím jako Thor: Ragnarok!!! 2/10

• 16.1.2018  01:38

Většina mých oblíbených uživatelů hodnotilo 3* a možná proto jsem šel do kina bez nějakého očekávání. Patří jim velké díky. :-) Film jsem si náramně užil. Je to jednoduchý příběh i předvídatelný, ale má spousty krásných písniček i nějaké to poslání a moc dobře se na to dívá na velkém plátně. Nevím zda byl Phineas Taylor Barnum největši showman, ale rozhodně jim je Hugh Jackman. 9/10

• 30.11.2017  00:21
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Jasný důvod proč mám Davida Finchera v Topce. Každý díl jsem si užíval více a více. Jedním slovem DOKONALOST!!! Ale co ten konec???!!! To je kudla do zad! Nepamatuji se u jakého seriálu jsem se více těšil na druhou sérii. Sem s ní co nejdříve. :) 10/10

• 3.10.2017  10:21
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Bude to znít asi hodně divně. Měl jsem tu možnost být přímo v O2 aréně a užívat si ten koncert živě. Užil jsem si ho, ale kdybych měl hodnotit byl bych někde mezi 7 až 8/10. Celkově jsem byl maličko zklamán, protože jsem měl pár přáních kterých jsem se nedočkal. Včera jsem měl možnost si ten koncert užít v kině. Věděl jsem co mě čeká. Chtěl jsem si vychutnat pecky jako Gladiator, Šifra mistra Leonarda, Lví král a pár dalších, ale dostal jsem jiný koncert a od začátku do konce jsem byl pohlcen. Parádně sestříhané, geniálně ozvučené, vše přeloženo a velké díky Pannonia Entertainment. Určitě to stojí za to vyrazit do kina. Já mám jasno. Druhý koncert jsem vynechachal, příště chybět nebudu. 10/10

• 12.9.2017  02:01

Tady moc mrzí kritika. :( Každý má, ale právo svůj názor vyjádřit. Já měl možnost vidět film prvně už 3 měsíce před premiérou a byl jsem nadšen a těšil se až si ten zážitek budu moci z opakovat. A užil jsem si to i znovu. Já prostě práci těhle dvou pánů mám moc rád. Možná je nejslabší, ale pořád je to na krásných 8/10, ale díky tomu hodnocení jdu výš. Tyhle filmy mi budou chybět a těžko hledat u nás něco krásnějšího. Kaiser ač menší role tak zase nezapomenutelný. U scény u vody jsem musel zamačkávat slzy. 9/10

• 11.9.2017  23:39

Tahle parta už nějaký čas nudí a ani tady to není výjimkou. Vždy si říkám proč na to ještě koukám. Tady lákal alespoň Michael Keaton což byl konečně fajn zaporák. Jen dostal zatraceně málo prostoru. :(

• 11.9.2017  23:11
    Dunkerk (2017)

Tady je zbytečné cokoliv psát. Tohle se musí vidět a to na plátně. Viděno 4 krát a asi jsem zatím neviděl lepší válečný film. Někdo vyčítá absence emocí. Na každého to působí jinak. Já od poloviny filmu měl slzy v očích až do konce. 10/10

• 11.9.2017  22:24

Netrvalo to dlouho a po hodně slabé Mumii měl Tom možnost reparátu. Spolupráce Cruise a Liman už jednou zafungovala a tady to dopadlo jen o něco hůře, ale pořád k mé velké spokojenosti. Skutečný Barry Seal vypadal o pěkných pár kg jinak než Tom, ale to ničemu nevadí. Bylo vidět jak si to užívá a já se skvěle bavil. A už teď se těším na třetí spolupráci. 8/10

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17