TominoLa

Tomáš Kopeň

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 20.9.2018  22:53

Nechápu to! Trailer vypadal jako další česká komediální hrůza s Polívkovou. Mám ji jako herečku rád, ale už těch trapných komedií bylo dost. Byl jsem tedy rozhodlej to nevidět. Má neteř chtěla jít a tak jsem nakonec šel. Dle hodnocení je jasné, že to nebylo špatné rozhodnutí. Opravdu jsem se bavil skvěle a ani nevzpomínám kdy jsem se tak smál. Velký podíl na tom má skvělá Polívková a Hádek. A já jsem moc rád, že Havlík nezklamal a po Pohádkách pro Emu další fajn podívaná. Pokud občas na český film zajdete tak bych dal šanci a nenechal se některými odpady ovlivnit. 7/10

• 16.9.2018  23:49
    Svědek na zabití (TV film) (1974)

Určitě bych našel nějakou výtku, ale i tak jsem si to zatraceně užil. 70 minut uteklo hodně rychle a napětím jsem snad ani nedýchal. Nečekaný, ale slušný závěr. Na více jak 40 let starý thriller paráda. Docela bych si to dal v novém kabátu. Přidal bych 30 minut, nějakou vraždu navíc, odstranil nějaké ty výtky .... závěr bych nechal stejný. 8/10

• 11.9.2018  18:23
    Miss Hanoi (2018)

Miss Hanoi určitě není špatné krimi. Měla rozhodně navíc. Takhle by jí více než plátno slušela domácí pohoda, nějaký podzimní večer a bylo by to fajn. :-) 6/10

• 11.9.2018  18:13
    Equalizer 2 (2018)

Denzel Washington je zatraceně výbornej a i v 63 letech mu to žeru. I přes méně akce jsem si to pokračování užil. 7/10

• 11.9.2018  18:05

Vůbec není lehké takový film hodnotit. Po skončení jsem si říkal zda jsem to chtěl vůbec vidět, když jsem viděl už dokument. Stalo se a ocitl jsem se na 90 minut v letním táboře a vůbec mi nebylo dobře. Je to dobře zahrané a působí to zatraceně opravdově. Tak 8/10, ale po druhé už opravdu NE!

• 11.9.2018  08:46
    Alfa (2018)

Nečekal jsem moc a přesto zklamání. Hlavní hrdina by přežil úplně vše. Kam se hrabe Leo v Revenantovi. Vypisovat co vše mě iritovalo by bylo na dlouho. I přátelství s vlkem nebylo nějak emoční. Vzpomněl jsem si u toho na Tanec s vlky a to je jiná síla. Tam mám i po letech slzy v očích. Pánové se měli rozhodnout zda chtějí dělat snímek pro děti nebo pro dospělé. Je to možná přísné, ale nemohu jinak. Vždyť už od začátku jsem si přál závěrečné titulky. Není scéna kterou bych si chtěl pustit znovu. 3/10

• 7.9.2018  12:17

Lady Gaga si pamatuji z pár starších písniček, které mě nějak nechytli za srdce. Uběhl, ale nějaký čas a objevil se nádherný trailer "Zrodila se hvězda". Jsem tak okouzlen tím trailerem, že jsem projížděl internet a sbíral informace až se mi tu objevil tenhle dokument. Můj pohled na Lady Gaga dost změnil. Ta baba zatraceně vyzrála, dospěla a její hudba se dost posunula a moc jsem si to užil. Tak teď už jen, aby už bylo 4.10. :-) 8/10

• 7.9.2018  12:07
    Upgrade (2018)

Upgrade je velká filmová paráda a něco takového mi už chybělo. Za málo peněz zatraceně hodně muziky. Skvělá akce, fajn soundtrack, hlavní postava Logan Marshall-Green mi neskutečně sednul. Obával jsem se hodně závěru, ale i ten moc potěšil. Těším se až si tuhle jízdu dám znovu. 8/10

• 1.9.2018  23:19

Amy Schumer je zkrátka neskutečně trapná jako ty její komedie. Druhá šance a pravděpodobně poslední. 2/10

• 13.7.2018  01:48
    120 BPM (2017)

Asi příliš tvrdé hodnocení, ale nemohu jinak. Moc jsem se na tenhle snímek těšil, ale bylo to utrpení. S tou komunitou lidí jsem se vůbec nedokázal ztotožnit. I kdyby mi nezbývalo moc času tak bych si ten zbytek života chtěl užít co nejlépe a ne bojovat tím, že vše budu jen vše ničit a kopat kolem sebe. Dle hodnocení asi můj problém. Rozhodně to není, ale není problém filmů s gay tématikou. Taková Philadelphia a Pride to je jiná emoční podívaná. Tahle chladná a neskutečně dlouhá podívaná je za 3/10.

• 8.7.2018  07:59

Docela jsem se těšil. Everest se mi moc líbil a Adrift měl fajn obsazení a slušný trailer. Výsledek už tak dobrý není. Rozjezd se mi líbil moc, ale flashbacky už tak zajímavé nebyli a celkově tohle všechno už jsem viděl iks krát a i lépe. Ač mám moc rád filmy na moři tak více jak 6/10 dát nemohu. Kormákur po Everestu vcelku zklamal.

• 29.6.2018  02:38

Taylora Sheridana beru jako výborného scenáristu a opravdu teda nemám ponětí zda je tak blbej scénář, nebo totálně selhal režisér. Více se přikláním k druhé verzi. V každém případě tohle bych nečekal ani v tom nejhorším snu. Jak moc jsem se těšil na Brolina a Del Tora. Bohužel ani oni tohle nemohli zachránit a tak herecky obstála snad jen Isabela Moner. Jednička je geniální podívaná a dvojka raději neměla přijít na svět. Jedna hvězda je možná přísná, ale já se opravdu děsně nudil a občas bavil kde bych neměl. Největší letošní zklamání. 3/10

• 20.5.2018  01:05
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool vtrhnul na plátna kin ve velkém stylu a já se bavil královsky. Opáčko před dvojkou už tolik nefungovalo. Přesto jsem se na dvojku těšil. Opět jsem se bavil, ale taky zatraceně nudil. Bylo vidět, že jednička vydělala a tak bylo na dvojku více peněz a tak jak už to bývá tak musí být všeho více. Jaký byl tedy humor a akce? V té záplavě už si toho moc nepamatuji. Co si ještě pamatuji, že to bylo natahované a, že jsem dostal pár slušných fórů a průměrný příběh. 5/10

• 2.4.2018  00:08
    Bez kormidla (2014)

Tenhle snímek si zaslouží mnohem větší pozornost. Ač malý tak velký obsahem. Billy Crudup se musí vyrovnat se smrtí svého syna. Jak už to bývá tak nejlepší společník je alkohol. Po dvou letech se k němu dostanou nějaké jeho věci včetně demo nahrávek. Rozhodne se jednu zahrát v místním baru a tím se mu začne měnit život. To by, ale bylo lehké. Život bývá komplikovanější a jak už to bývá tak mi lidi víme přesně co je správné a co ne. Prostě kecat někomu do života místo se ho snažit nějak pochopit je jednodušší. Herecky hodně slušné, moc potěšil Laurence Fishburne. Ač malá rolička tak on z ní udělal velkou. Více takových lidí jako hrál. Nádherné písničky. Není nad čím přemýšlet, tohle je za jasných 10/10. Díky Williame za tenhle silný zážitek.

• 21.3.2018  23:06

Jednou budem dál, já vím ..... Jen víru mít, doufat a jít ... Rizvana Khana víra neopouštěla ani v těch nejtěžších životních situacích v kterých se ocitl. Jako autista vidí skoro vše jinak a lépe. V životě autisty není totiž místo na lži a přetvářky. Proto jsem si ho hned oblíbil a prožíval s ním celou jeho cestu životem a moc mu fandil. S vírou je každá cesta o něco lehčí ať je jakkoliv dlouhá. A taky máme něco společného. Díváme se na lidi stejně. Nějak si ten Bollywood získal mé srdce. Za to jak umí vyprávět příběhy plné emocí. Vůbec mi nevadí ani ta jejich stopáž. Ba naopak si to užívám. Shahrukh Khan smekám, úžasný výkon. I další herce byla radost sledovat. Hlavně krásnou Kajol. Tohle určitě nevidím naposledy. 10/10

• 21.3.2018  21:41

Dát na začátek dle skutečné události se opravdu povedlo. Já dal zase více gólů v NHL než Jarda Jágr s Waynem Gretzkym dohromady (sice na playstationu, ale to jen mezi námi :-)) Někteří jedinci mají iks životů, ale jedno mají společné, mozek by propadl i uchem jehly. :) Ať, ale jen nekritizuji. :) Napětí vcelku funguje a parádní 80. soundtrack i těch 90 minut vcelku uteklo. 4/10

• 10.3.2018  16:44

Tondo i těch 90 minut už bylo docela moc. Těch 6/10 proč ne. :)

• 10.3.2018  16:28

Woody už nějaký čas jede skoro to samé. Není to průser, ale ani žádný jásot. Jen o něco více se mi líbil Iracionální muž. Že by za to mohla vražda? :) Když nad tím přemýšlím tak se mi líbil Kasandřin sen a velká pecka byl Match Point. Něco takového bych si dal Woody. ;) 6/10

• 10.3.2018  16:09
    Noční hra (2018)

Bohužel to nebylo ani z poloviny tak chytrý jako Fincherova "Hra" a ani to není nějak extra zábavné. Občas jsem se zasmál a nejvíce zaujala Rachel. :) Toť vše. Znova už bych do toho nešel. 6/10

• 10.3.2018  09:33

Po iks letech jsem dostal chuť si připomenout tenhle krásný snímek z drsné aljašské přírody. Nadšení stále trvá. Sledovat to napětí mezi Hopkinsem a Baldwinem a do toho útoky obrovského a krásného medvěda Barta to je něco. Tak jako poslední slova Hopkinse. 8/10

• 10.3.2018  08:34

Očekával jsem něco jako (K)lamač srdcí. Dostal jsem, ale příběh s fajn nápadem, ale laciným humorem Adama Sandlera u kterého jsem se bavil před 20 lety. Dnes už bohužel ne. 4/10

• 8.3.2018  22:08

Jiří Vejdělek vcelku umí. Zklamání jsem zažil jen jednou a tak ač trailer vyloženě nelákal tak jiskřička naděje tam nějaká byla. Ono vsadit na Elišku Balzerovou a Tatianu Vilhelmovou tak divácky už máte vlastně skoro vyhráno. A jaký byl samotný film? Určitě není špatný, ale ubrat na humoru a přidat na dramatičnosti tak bych šel určitě o * více. Za druhou půli, která se mi líbila o dost více má tahle fajn road movie 7/10.

• 16.2.2018  18:52

Nemohu říci, že jsem její nějaký velký fanoušek. Rozhodně, když ji slyším tak si ji rád poslechnu. V čem si mě však tahle krásná a citlivá dívka získává to je tím jak se prezentuje. Jak mluví o rodině, bohu, víře, kariéře, ..... Na své roky neuvěřitelně silná a pracovitá. A 10 let není rozhodně málo a já ji přeji ať ji to takhle skvěle šlape dokud ji to bude bavit. Kvalitou dokumentu to je tak na 3*, ale tady rád přidám. Za 7/10.

• 15.2.2018  23:46
    Bokovka (2004)

Alexander Payne je velký borec. Mám jeho filmy moc rád a Bokovka je NEJ. Zraje jako víno a tak je to i s divákem. Na poprvé jsem ho tolik nedocenil. Možná za to kdysi mohl hrozný dabing, nebo prostě jen nebyl ten můj čas. V originále už to šlape jak perfektně namazaný stroj. Prostě geniálně napsané a zahrané a za 10/10.

• 15.2.2018  23:39
    The Ritual (2017)

Více jak polovinu filmu jsem si užíval napětí a bylo to na 8/10. Čím více se blížil konec tím to šlo dolů a samotný závěr velký průser. To jsem nevěděl zda se mám i smát, ale spíše mi bylo smutno jak to šlo tím koncem do kopru. Je to škoda, ale i tak za 6/10.

• 13.2.2018  23:07

Tak tohle jen tak nevydýchám. Žijme poctivě s pokorou a láskou k lidem jinak pravda si Vás vždy najde a někdy může být dost krutá a bolestná. Nádherná Manon od pramene by mohla vyprávět. Teď, když mám za sebou oba díly nemohu jinak než za plný počet. Doporučuji, sám si to moc rád dám brzy znovu. Na malou vesničku v Provence nejde totiž jen tak rychle zapomenout. 9/10

• 13.2.2018  01:20

Silný příběh o tom jak dokážeme myslet jen na svůj prospěch a kam až dokážeme zajít. Přitom by stačilo si jen pomoci a nejen, že si splníme sen, ale získáme i mnohem více a to přátelství. Takhle jsem se skoro celý film modlil za déšť a držel Jeanovi pěsti. Gérard tu hraje jednu z Top rolí, pracovitý sympaťák, kterému by byla radost pomoci. Daniel svou roli hraje taky zatraceně dobře a nejen on. K tomu moc krásná hudba a už teď se těším na druhé pokračování. 9/10

• 5.2.2018  00:18

Charlieho malá tajemství mám moc rád a tak jsem byl zvědav jaký příběh nám bude Stephen Chbosky vyprávět teď a jaký bude. Je opět výjimečný!!! A čím byl pro mně výjimečný? Tím, že nám ukazuje, že to nejdůležitější v životě co máme není kariéra ani peníze, ale vztahy. Když má člověk vedle sebe rodinu co ho má ráda, pár přátel kolem sebe tak to je tím největším štěstím. Štěstím, které je trvalé. To nějaká koupená věc nikdy být nemůže. A právě děti jako August Pullman nám můžou pomoci vidět svět lépe. Stephene děkuji. 10/10

• 28.1.2018  23:17

No, K...A SÍLA!!! 9/10