Focus (2015)

Díky trailerům jsem se vůbec netěšil a vrhl jsem se na to nakonec jen díky obsazení. Nelitoval jsem. Od samého začátku jsem se fajnově bavil a příjemně mi to i uteklo.

Špión (2015)

Ani jeden z filmů Paula Feiga mě nenadchl a Špión není výjimkou. I, když tentokráte jsem si na začátku říkal, že by přece? Jenže z plátna zmizel Jude Law a vše šlo do kopru. Melissa jako špiónka nudila. Tenhle humor je mi cizí a tak snad jen menší plus za Stathama.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Komu se líbil Hercules s Rockem je pravděpodobné, že se nebude nudit ani tady. Pro mě v obou případech nuda, kterou nezachránil ani sympaťák Luke Ewans.

Výchozí bod (2014)

Do poslední chvíle jsem přemýšlel zda vyrazit. Nakonec jsem se rozhodl, že ano a bylo to skvělé rozhodnutí. :-) Nic jsem od toho neočekával a od první minuty jsem seděl v kině jak přibitej a hltal každou sekundu a nějaké ty menší nelogické situace s radostí přehlížel. Zatím největší překvapení roku. 9/10

Andělé všedního dne (2014)

Po Hřebejkově Zakázaném uvolnění je tu další rána pod pás. Něco takového bych od Alice nellis nečekal. Těžko hledat nějaké pozitiva. Hudba mě otravovala od začátku, herci jako Polívka, Javorský, Labuda .... mají prostě navíc. Nevím jaká je knížka, ale ve filmu to vypadá, že ty andělé tam jsou vlastně na h..... Celé to působí směšně. 3/10

Equalizer (2014)

Nechtějte naštvat Roberta McCalla! Nějaké výtky jsou a to hlavně za závěr. Přesto v rámci žánru jsem od 96 hodin neviděl asi nic lepšího. Nemohu si pomoci a musím si opět rýpnout :), ale je paráda vidět akčňák kde hlavní hrdina umí i hrát. A není to jako Jason Statham, kterému poslední dobou nemohu moc přijít nějak na jméno. Vzpomínám si jak jsem kdysi byl rozladěný, když Denzel vyhrál Oscara. Teď už vím, že si ho zasloužil a v té době jsem hold nedokázal docenit jakým filmem Training Day byl. A moc se těším na další spolupráci Fuqua, Washington. 8/10

Lepší teď než nikdy (2014)

Poslední dva filmy od Roba byli moc fajn a tak jsem si i přes nízké hodnocení nemohl nechat ujít tohle. Nebylo to špatné, ale rozhodně jsem očekával více. Diane Keaton kterou mám docela v oblibě a v Lepší pozdě nežli později jsem ji věřil, že by dokázala pobláznit i někoho jako je Keanu Reeves tak tady mě moc nenadchla. Hlavně to její zpívání. :) Jednoznačně největším tahounem je měnící se Michael Douglas za, kterého to jsou příjemné 3*.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Jednoznačně nejlepší Favreau!!! Tahle jízda otce se synem a parťákem "Leguizamo", do toho spousty jídla co bych hned ochutnal, prostě stojí za to vidět! 9/10

Probudím se včera (2012)

Po prvním shlédnutí jsem byl zklamán pač se z toho dalo vytěžit mnohem více. A na tom trvám pořád. Jen po každém shlédnutí je tahle podívaná lepší a zábavnější. Ty scény z kterých mě boleli oči např. králík už asi umím lépe přehlížet. Asi za to můžou i fajn herci a hlavně dvojka Mádl s Josefíkovou, kterým to opravdu sluší. A to mé hodnocení začalo na 5/10 a teď už to je na 7/10.