Zevláci vs. Zombíci (2012)

Většina filmů o ZOMBIE byla kvalitativně jinde, ale mně nudila. Britové si na nic nehráli a rozjeli to pořádně od podlahy a já se parádně bavil. Kdo chce vidět pár primitivů a důchodců v akci tak tuhle krvavou zábavu doporučuji. Nic světového od toho, ale nečekejte. 7/10

Velmistr (2013)

Začátek byl ve Velkém sále výborný zážitek, pak už to bylo jako na houpačce a kdybych měl volit raději bych znovu viděl IP Mana. 6/10

Pozice dítěte (2013)

Druhá polovina byla zatraceně silná, ale na 4* to nestačí. 7/10

Odpad město smrt (2012)

Filmy Jana Hřebejka mám rád. Tohle je, ale první film, s kterým šlápl hodně vedle. Zklamání. 3/10

Chvíle setkání (2013)

Byrne a Devos jsou fajn, ale jinak tohle setkání není ničím výjímečné.

Tore tančí (2013)

Jak by řekl šéf, silné jako noha u prdele!!! Na tenhle zážitek jen tak nezapomenu. Mělo by tam být UPOZORNĚNÍ: JEN PRO SILNÉ POVAHY!!! Jsem rád, že jsem vydržel do konce a mohl se díky hlavnímu představiteli (Julius Feldmeier, velký sympaťák) dozvědět o filmu více. 9/10

Revival (2013)

Pan Troška se vždy brání, že dělá filmy pro lidi. S tím bohužel nemohu souhlasit. Po Vratných láhvích se to celkem podařilo Ženám v pokušení a Okresnímu přeboru. A až teď natočila film pro lidi Alice Nellis!!! Ač mám její filmy rád tak tohle bych do ní NIKDY neřekl. A budu ji DRŽET PĚSTI, aby s Revivalem trumfla v návštěvnosti Babovřesky. Proto všem tuhle fajn komedii doporučuji! Sám jsem s kamarádem ve Varech čekal celé 4 hodiny, abych se na tuhle předpremiéru dostal a ty hodiny stály za to. A na závěr byli všichni protagonisti odměněni potleskem ve stoje. Už v srpnu vím, že si to z opakuji u nás v kině.

Prince Avalanche (2013)

NENECHTE SE ODRADIT TRAILEREM!!! TAHLE PODÍVANÁ STOJÍ OPRAVDU ZA TO!!! Mám rád komedie D. G. Greena, ale tohle bych od něho nečekal. Tak jako většina lidí nebude čekat a bude příjemně šokována jak tady hraje můj oblíbenec a hlavně sympaťák Paul Ruud. Emile Hirsch i s několika kily navíc skvěle sekunduje. Tahle dvojka chlapíků mi prostě přirostla k srdci a skvěle mě bavila. Stále vzpomínám jak Emile vypráví o svém víkendu a nejen o něm. Rozhodně největší filmový zážitek v Karlových Varech. 10/10

Red Rock West (1993)

Tahle jízda od Johna Dahla bylao dost lepší než ta s Paulem Walkerem do pekel. Bylo skvělé si po čase připomenout, že Nicolas Cage byl i gut herec. Za to vděčím mému oblíbenému uživateli gogo76. Velké díky. 8/10

Adam (2009)

Moc příjemné překvapení s okouzlující Rose Byrne.