Druhá strana naděje (2017)

Jsi moudřejší, ale já jsem starší. :-) Ty dialogy to je něco. Skvěle jsem se bavil a příprava sushi .... to se budu ještě dlouho bavit. 8/10

Mumie (2017)

Nuda, kterou nezachránil ani Tom Cruise. 4/10

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Nejsem moc velký příznivec téhle série.Jestli byl nějaký důvod proč vidět další díl tak jen snad díky duu z Norska. Jejich Kon-Tiki mám moc rád. Nakonec velké překvapení a bavil jsem se stejně jako u prvního dílu. Možná i o něco více. Kupodivu mi nevadil ani Jack Sparow. Jeho úvod a krádež trezoru bude pro mě jednou z nejzábavnějších scén roku. 8/10

John Wick 2 (2017)

Jednička fajn. Dvojka to samé jen mnohem více akce. Rvačka v metru, střílení na ulici a lidi tam jsou jen jako kulisa. Zklamání. Při pohledu na hodnocení asi jen můj problém. Raději než Wicka, Jason Bourne. 4/10

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Na 5* to bude až přijde KarelR. :-)

Příběh Alvina Straighta (1999)

Když jsem slyšel na YouTube jak o tomhle příběhu vypráví Jarda Dušek, měl jsem jasno. To musím vidět. Nedostal jsem jeden z nejkrásnějších road-movie, dostal jsem jeden z nejkrásnějších filmů co jsem viděl. Výkon Richarda Farnswortha byl excelentní a Oscar by mu slušel. Já s ním jeho cestu prožíval, držel pěsti a utíral si slzy. Jo, byla to síla a rád si to brzy připomenu. David Lynch určitě není můj oblíbenec, ale ty skutečné příběhy jako třeba i Sloního muže umí vyprávět jako málo kdo. 10/10

Spojenci (2016)

Po Muži na laně jsem byl namlsanej. Herecké obsazení a trailer byla jistota, že to bude stát za to. Omyl. Dostal jsem průměrnou podívanou, kde mi bylo vše ukradené. Nic jsem necítil a ač mám Brada a Marion rád tak byli největší slabinou. Žádná chemie mezi nimi a ani ten překvapivý konec tohle nemohl zachránit. Velké zklamání. 5/10

Lion (2016)

Rozjezd se mi moc líbil. Kamera, malý Saroo byl sympatický, přirozený, nešlo mu nepřát. Bohužel pak skočí po 20 letech a vše jde do kopru. Příchodem Deva Patela mé city ochladli a zda jsem ještě něco cítil tak až na samém závěru kde je možné vidět skutečné záběry. Nějak moc nechápu tu jeho nominaci a jediný kdo herecky vyčníval byla Nicol Kidman. Tak trošku zklamání. 6/10

Sezn@mka (2016) odpad!

To jsem si zase jednou dal. Měl jsem chuť si pustit něco lehčího a bez titulků. Dostal jsem 90 minut bolesti. Ani jsem nemusel být věštec a bylo mi jasné, že tohle nemohl natočit chlap. Něco tak špatného ano, ale tohle? To určitě NE! Paní scénaristka, režisérka je asi moc zoufalá a asi po všech těch seznamkách má i hodně špatnou zkušenost. Tak se rozhodla, že o tom udělá film (zda to byla komedie tak jsem se opravdu nezasmál ani jednou). Role byla od začátku jasná pro Jiřího Langmajera, kterého jako zbožňovala v "Copak je to za vojáka?". Pak zbývalo obsadit Adélu Gondíkovou, aby přišlo alespoň pár lidí co se zajímá o bulvár. Ještě, že mě to stálo jen čas a ne peníze.

Zmizení (2013)

Po druhém zkouknutí jdu výše a nechápu jak jsem mohl dát 4*. Zmizení není jen thriller, ale taky zatraceně silný lidský příběh, kde herci jedou na 110%. Poté co se ztratí děti vidíte jak z energické Marii Bello se stává troska. V Hugh Jackmanovi se probouzí zlo a za chvíli se citově zhroutí, Leo a Dano dělají z malých rolí velký. Jake jemuž věříte a fandíte i, když jde někdy vidět, že je bezradný. A všemu tomu tady velí geniální Villeneuve, který je absolutně nepředvídatelný. Můžete tipovat co bude dál, kdo za únosem stojí, jak to celé dopadne, ale vždy budete vedle. 10/10