Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Je to o parník lepší než Godzilla vs Kong. Přesto těch 114 minut mě připadalo jako nekonečných. Nudil jsem se i ve většině akčních scén. Hlavně scény s Godzillou. Asi před 20 lety bych si to užil. Dnes už chci více. Nějaký příběh, emoce ... 4/10

Neviditelné zlo (2024)

Tohle bych si nechal v kině ujít ač to mám gratis. Přítelkyně měla chuť přijít do kina ... A nakonec jsem moc netrpěl. Čekal jsem to daleko horší. Když nebudu brát závěr celkem se to dalo vydržet. 5/10

Gump - jsme dvojka (2024)

Přijde mi, že Filip Rožek vůbec nevěděl jak pojmout druhý díl při psaní scénáře. Nakonec se vydal tím nejlacinějším možným způsobem. A vůbec se tedy nedivím, že mu stačilo na napsání knihy 18 dní. Ač jsem jí nečetl věřím, že film dopadl o fous lépe. I, když i na těch 90 minut mi přišel celkem dlouhý. Přesto si jsem přesvědčen, že si to najde diváky co se dojmou a budou odcházet z kina spokojeni. Za mě hodně odřených 6/10.

Železní bratři (2023)

Kdykoliv jsem sledoval přenos NHL a v pauze se objevilo cokoliv z wrestlingu okamžitě jsem přepnul. Wrestling nemám prostě rád! Tady mě nezaujali jen herci, ale i parádní trailer. Mám rád příběhy co píše život. A tohle by se vymyslet nedalo. Nevidím slabiny a vše šlape od začátku až do samého závěru skvěle. Velké nadšení a 10/10. Jak je možné, že to nemá nominace na Oscary???

Tajemství a smysl života (2023)

Takový film tu ještě nebyl. Diváky bude rozdělovat. Budou ho milovat nebo nenávidět. Pokud, ale máte otevřené srdce dostanete něco co se nedá popsat slovy. Nádhera. 10/10

Bod obnovy (2023)

Robert Hloz je velký sympaťák a člověk by mu moc ten úspěch přál ... A Bod obnovy nezačíná a hlavně nevypadá vůbec špatně. To, ale jen úvod. Celé to jinak působí jako nablýskané Ferrari kde nezbylo v rozpočtu už moc na vylepšení motoru. Ano, do cíle to nějak dojede, ale jak ta cesta je náročná a na 111 minut dlouhá a bylo mi vlastně jedno co se s postavami stane. A vůbec mi nesedla hlavní postava. Nic jsem jí nevěřil. Ani ztrátu .... Moc rád bych to pochválil, ale je to průměrná podívaná až spíše podprůměrná kde jde vidět jak moc chyběl větší rozpočet pro lepší akci, který by alespoň trochu zakryl slabý scénář. 4/10

Kde zpívají raci (2022)

Předlohu jsem nečetl, ale díky jak je to natočené, tak to vypadá jako kdyby autorka byla fanynka Danielle Steel. Průměrná podívaná, kterou zachraňuje krásná příroda. 5/10

Spolu (2022)

Tohle je velké překvapení. Vůbec nic jsem nečekal a byl jsem pouze zvědav jak se zhostí Štěpán Kozub role autisty. Největším překvapením pro mě však byla Veronika Žilková, kterou jsem nikdy neviděl takhle hrát. Nemohu zapomenout ani na Kamilu Janovičovou, která ukázala, že umí hrát a po chvilce už jsem ji viděl jako Terinu a ne princeznu z Bambitky. Herecky velká spokojenost. A závěr mě celkem emočně rozsekal a ne jednou. 7/10

Hodně štěstí, pane Veliký (2022)

Wow. Výborná konverzačka. Skvěle jsem se bavil a byl jsem zvědav kam se to dostane, když Nancy udělala co dle dohody neměla. V tu chvíli jsem se obával zda to celý nepůjde do kopru. Naštěstí jsem se obával zbytečně. Ba naopak to šlo nahoru. Schůzka u kávy byla něco. Po všech stránkách fakt moc hezký film. 8/10

Nene (2022) odpad!

Asi jsem v hodnocení až moc přísný. :) Rozjezd mě celkem bavil. Po nějakém čase jsem čekal nějaký posun a ono nic. Začal jsem se celkem nudit. Šel jsem na horor a napětí moc nefungovalo a rozhodně ani žádný pocit, že by se měl divák bát. Absolutně nechápu, že ten film je mládeži do 15 let nepřístupný? A samotný závěr jsem nevěděl zda se mám smát. Samozřejmě jsem se nesmál. Je to jen můj pohled, ale byl směšný až trapný.  Jordan Peele má řemeslo v malíku. Jen krom svého debutu mě jako diváka ztrácí.