Pani Dokonalá (2018) (TV film)

Miška bohužiaľ nie je dobrá herečka. Neutiahne ani nízkorozpočtový TV film. Keď sa k tomu pridá scenár plný stokrát videných klišé, bolo naozaj najväčším umením toto dielo dopozerať.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Ešte pár ročníkov a v našich republikách nebude mať kto pracovať, lebo tu budeme všetci "superstar".

Hon na čarodějnice (2011)

So zaťatými zubami na tri hviezdy. Nicolas v roli drsného križiackeho veterána je však neodpustiteľný. To už tento svet nemá vhodnejších hercov, ako toto čudo s vybieleným chrupom, ktorému by som túto postavu neuveril, ani keby si tie plavé kučierky dal nastreliť trebárs aj po celom chrbte? Ostatné dajme tomu pozerateľné - na mňa hlavne zabralo situovanie deja do obdobia stredoveku a s tým spojená zdravotnícka propaganda o výhodách povinných očkovaní v dnešnej dobe.

Chutíš mi (2011) (pořad) odpad!

Martinka je značka, ktorá proste momentálne "sype", takže ak to takto pôjde ďalej, tak bude zrejme pre TV JOJ moderovať aj silvestrovskú reláciu. Časti s ňou by boli za 5, to je bezpochyby, ale keďže po nej prišli časti s akousi silikónovou playmate a trošku jednoduchšími thai boxermi, ktoých viac ako varenie zaujímalo, to ako tejto oblude vliezť do nohavičiek, tak to už bolo na mňa moc. To, že za vrchol kulinárskej zdatnosti sa v tejto relácii považujú recepty typu losos na pomarančoch, tak to je už vlastne vedľajšie...

Návrat kráľov (2011) (pořad)

Ja proste milujem, keď si niekto strká prsty do konečníka a potom k nim ešte dlho privoniava. Naše komerčné televízie sú v tom majstri. Vytiahnuť na svetlo sveta tých najväčšíh postihov, ktorí sa im postavili pred kamery za posledných cca 10 rokov a s láskou si na nich zaspomínať. Hlavne, že zase bola sledovanosť!

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Svet sa na kravskú riť obracia! Účtovníčka so správaním a slovníkom baču z Očovej, navyše podozrivá a vyšetrovaná z daňových podvodov ide vyberať top manažéra! Tak to ma teda poser, na to fakt netreba komentár.

Bastardi (2010)

Pán učiteľ Majer si dosť neštandardne vyrieši jeden osobný problém a popritom ešte zvládne aj raketový kariérny rast. To všetko za asistencie silene dementných žiakov v triedach (v počte kusov šesť v každej). Ak je film založený na "real" základe a bez "klišé", tak pre mňa je uveriteľný asi ako adidasy od číňana. Mr. Magnu(m)sek sa hodí skôr do reklamy na mäsové konzervy, ako do celovečerného filmu. BTW je ešte niekto zvedavý aj na dvojku?

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Ja len nerozumiem, prečo sa celá takáto konfrontácia tak diametrálne odlišných osobností musí odohrávať pri jedle? To im štáb proste nemôže prásknuť na stôl tri flašky slivovice a igelitku čipsov a následne ich celý večer snímať kamerou? To by len potom diváci videli tie pravé "perly".

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Ak som sa pri niektorých reality show našich komerčných televízií vyjadril, že siahli až na dno dobrého vkusu diváka, tak potom sorry páni a dámy - beriem späť. Tv JOJ prišla s megahnusom, ktorý ale z mne nepochopiteľných dôvodov priniesol megasledovanosť. A ja sa pýtam - ide tu ešte o to diváka pobaviť, alebo len o to, ľudí šokovať tým že dáme v najsledovanejšiu dobu na obrazovkách televízie priestor bande psychicky nevyrovnaných indivíduí, častokrát s IQ blížiacim sa k mentálnej subnorme, hlásiacim sa do show z rôznych iných pohnútok, len nie kvôli hľadaniu lásky? (nebudem menovať). Veľmi sa už teším na reality show "Dlaždič hľadá ženu", alebo !Kaderník hľadá muža", to by mohla byť skvelá zábava, ale ja radšej idem pohľadať po svete roztrúsené zvyšky zdravého rozumu a sľubujem, že na svojom tv už budem odteraz pozerať len dokumentárne stanice a filmy. Takže buď odpad, alebo za plný, v podstate je to jedno...