Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Pohádka

Recenze (5 304)

plakát

Pod hladinou - Závod s časem (2023) (epizoda) 

Konečně pořádný krimi případ, kdy skupinka chlapců se vydala v noci z tábora a z nich pouze 1 se vrátil zpět. Ostatní dva jsou nezvěstní a říční policisté i z kriminálky se je vydávají hledat. Jednoho brzy naleznou, ale druhý, syn jedné ze záchranářek, je stále nezvěstný. Pak tu máme bezďáka, který toho kluka sto pro viděl, ale je to takový retard, že z něj nic kloudného nedostanou. Ale Hádek má pod čepicí a spolu s Krausovou tomu přijdou na kloub. Vztah Hádek - Nováková hrůza, Hádek neví, co vlastně chce, raději se jde se svým problémem s potápěním svěřit Krausové. No vztahový guláš, o který divák jako já nestojí. Naštěstí pátrání bylo docela napínavé a dobře natočené. Zatím nejlepší díl série.

plakát

Pod hladinou - Voda (2023) (epizoda) 

Slaboučký díl. Krimi příběh v podstatě žádný, takové mladické nerozumy obou dvou podezřelých, jinak vůbec nic. Osobní život hlavního hrdiny zcela o ničem, Adamczyk skoro není vůbec na obrazovce, Krausová zase snad až moc. Tohle se nepovedlo.

plakát

Černobyl na kolečkách (2022) 

Velmi hezký dokument s překvapivě hezkými obrázky, příjemný hlas vypravěče, pan Dušek taky dobrý, celkově podařený dokument, který stojí za to vidět. Super je, že se člověk hodně dozví i o havárii v Černobylu. Není to jen cestopis, ale i dějepis. A to je fajn.

plakát

Ranč U Zelené sedmy - Jak jsme neváhali a točili (2000) (epizoda) 

Babička se vdává, ale ještě před svatbou se muselo do nemocnice s pochroumanou babičkou. Pak je svatba a babička odchází bydlet k dědovi Jeřábkovi. Další děj je kolem koček - kam udat koťata. Vrcholem dílu je, že kočka adoptovala Kudrnovy ponožky. Co touto zbytečností chtěl scénárista říct, to fakt netuším. Lepší než podprůměrný díl, ale pořád totální průměr.

plakát

Ranč U Zelené sedmy - Jak jsme zažili mezinárodní ostudu (2000) (epizoda) 

Ostuda žádná, prostě jen někdo schoval spacák s hodinkama do psí boudy. Američan to bere s nadhledem, ovšem Kudrnovi z toho dělají mezinárodní případ. Jinak něco málo s koťaty a to je tak asi vše. Stále podprůměr.

plakát

Ranč U Zelené sedmy - Jak vypukla česko-americká válka (2000) (epizoda) 

Mladá Elis odjíždí na kurz anglického jazyka a pak za ní domů přijede americký lektor, do kterého se Elis zamiluje. Zároveň babička plánuje s dědou Jeřábkem svatbu. Pak tam půl dílu mňoukají koťata a ... to je tak asi vše. Díly začínají být celkem o ničem.

plakát

Ranč U Zelené sedmy - Jak jsme znovu našli ztracený ráj (2000) (epizoda) 

Sice další z průměrných dílů, ale aspoň se tu už cosi děje. Závěrečný babiččin dar 30 000 Kč zabalených v krabici s chlebem byl aspoň originální. Ušlo to, ale absolutně to nemá žádné tempo.

plakát

Ranč U Zelené sedmy - Černý pátek na Ranči (2000) (epizoda) 

Kurdnovi zjišťují, že kolem jejich statku povede dálnice, proto shání nový dům. Jedou navštívit druhý statek. A to je asi tak vše. Nic zajímavého, velká bída, žádný humor.

plakát

Ranč U Zelené sedmy - Jak jsme dostali všichni klaustrofobii (1998) (epizoda) 

Strašně slabý díl, v podstatě se tu nic neděje. Je velká kosa, Kudrnovi mrznou, a tak se rozhodnou statek prodat a odstěhovat se do paneláku. Takže ho navštíví a tam poznají, jaké to je zaseknout se ve výtahu. Babička zaúřaduje s možnými kupci, rodina tedy zůstává dál na statku. Nuda.