Iveta - Knoflíky lásky (2022) (epizoda)

Iveta dojela do matičky Prahy za svým snem, který se málem hned na začátku bortí. Bydlí u rodičů Sepešiho, ale je to otrava, Sepeši pořád v trapu, naštěstí práce se daří a bombové Knoflíky lásky jsou na světě. Trochu té lásky Iveta taky dostane, ale je tam pořád cítit ze strany Péti zpátečka. Nakonec se jakási pravidla ve vztahu určí a Iveta žije s pocitem, že Péťa bude sekat latinu. Lepší díl než první, přesto stále těžkotonážní pohádkový průměr.

Iveta - Série 1 (2022) (série)

Rozjezd velmi rozvážný. Nejdříve Iveta na klíně chlípného dědka, pak nechutný uvaděč soutěže v Jihlavě, pak Mercedes před barákem a rozjásaný Sepeši u Ivety doma a nakonec odjezd do Prahy. Nemělo to očekávanou šťávu, je to zatím taková pohádka o princezně. Tak uvidíme, jak dál.

Polda - Konec (2024) (epizoda)

Na závěr všechno dobré a čtyři hvězdy spíše z nostalgie, jinak je to spíše zcela průměrný díl. Krimi případ slušný, pachatel spíše nečekaný, vyšetřeno dobře. Ale zásadní během celého dílu je, zda Matásek jako polda skončí a odjede do USA za svou láskou Bezákovou, která v celém dílu je bohužel až na úplném konci. Ale konec milý, divák to Matáskovi přeje a vtipná scéna s kovidem na závěr je absolutní třešničkou. Prostě takové hezké pohlazení na závěr seriálu.

Polda - Série 6 (2024) (série)

Příjemná připomínka, že Polda ještě nepatří do starého železa. Matásek s Polívkou dobří, skvělý Vyorálek, zcela podprůměrný Orozovič, k ničemu Kolesárová, osvěžením je milá a příjemná Bezáková. Krimi případy průměrné, občas lepší, občas průměrný díl. Celkově ale rozhodně spokojenost. Retro jak má být.

Boží mlýny (2021) (seriál)

Povedený a hlavně osvěžující seriál. Nečekaně mně Hřebejk potěšil, i když technicky to bylo zase tak, jak to v jeho seriálech bývá - hercům občas není rozumět a hudba je moc nahlas. Ale obsazení se povedlo, Myšička a Nebřenský skvělí. Pět příběhů zajímavých, Boží mlýny slušně naznačeny. Já jsem spokojen.

Boží mlýny - Asijská růže - zlomená květina (2021) (epizoda)

Tady už to bylo oproti předchozímu dílu daleko vtipnější, zábavnější a závěr je téměř pln dojetí. Ano, poslední díl série velmi slušně ukončil předchozí případ, uzavřel vztahy hlavních hrdinů a ukázal, že i postava Martina Myšičky se může zdravě naštvat. Příjemný konec seriálu.

Boží mlýny - Asijská růže (2021) (epizoda)

Překombinovaný a hlavně nezáživný díl. Dacan je od začátku pořádným dacanem, jeho pomocník pořádným magorem, děj kolem prostitutek nevtipný. Nejslabší díl seriálu.

Vytoč mého agenta - Epizoda 3 (2024) (epizoda)

Janžurka s Remundovou super, ale zbytek nuda, nuda, nuda. Je to šíleně ukecané, nezáživné, neobjevné. Vydržet do konce fakt problém. Nevím, jak seriál uchopit a tento díl mi moc nepomohl.

Boží mlýny - Sekta (2021) (epizoda)

Hodně povedený díl. Atmosféra kolem guru houstne, jedna z jeho svěřených duší magoří, Křenková vypadá, že blbne taky, Myšička je tráven a guru si jezdí v namakaném červeném sporťáku. Závěr taky velmi slušný, neoriginálně spadla past. Jo jo, nadstandardní díl.

Boží mlýny - Splacený dluh (2021) (epizoda)

Trošku slabší díl začal brutální sebevraždou, pak už je to spíše chození kolem horké kaše, konec je taky takový nemastný neslaný. Ale zase Navrátil s Křenkovou si užijí hezkou společnou chvíli. Spíše průměr.