moikki

Monika Vichrová

okres okres Praha

• 15.2.2017  21:03
    Pomsta (2015)

Krasne zabery krajiny, za to ty dve hvezdicky. Pribeh byl zdlouhavy a konec byl zklamanim. Je to skoda, napad byl zajimavy a urcite se dal pojmout lepe.

• 3.2.2016  10:23
    Mrzout (2014)

Na tento film jsem šla jako na komedii a komedie to rozhodně není. Ač jsme se u filmu hodně nasmála, tak po skončení jsem si uvědomila, že tohle není příběh, který by byl vytržený z kontextu, tohle byla srážka s realitou. Ač jsou situace vedené do extrémů, tak se zde ukazuje střed dvou tvrdohlavých generací a představa člověka, že jeho názor je nejlepší a nad něj není. Je to správná severská komedie. Plusem rozhodně bylo, že jsem byla na promítání ve finštině.

• 21.1.2014  02:15
    Bitten (TV seriál) (2014)

Nejsou to sice další upíři, ale jsou to další vlkodlaci. Když jsem uviděla pilot, tak jsem se ze zvědavosti podívala. Překvapilo mě, jak je hlavní hrdinka nesympatická, ale také to, že nějaký hlubší příběh asi moc čekat nemůžu. Druhý díl už byl z čiré zvědavosti, co se vlastně bude dít. Tak jsem se dozvěděla, že tu máme milostný trojúhelník a vraha. Co bych asi vypíchla je animace vlků, která je celkem zajímavá. Asi zkusím ještě pár dílů, jestli se nestane něco, co by mě začalo bavit, ale zatím si myslím, že se bez tohoto seriálu celkem obejdu.

• 2.5.2013  16:03
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Ze začátku se na seriál dalo koukat. Příběh nebyl nějak strhující, ale pro volné odpoledne to nebyla špatná varianta. Na hlavní hrdiny se celkem dobře koukalo a nápad na téma nebyl špatný, i když přívěsky pro pár vyvolených jsou trochu mimo. Kvalita seriálu šla ale rapidně dolů, co se začala více objevovat matka dětí. Tak špatně napsanou i hranou postavu jsem dlouho neviděla. Myslím, že pokud se dalo v prvních pár dílech dalo mluvit o nápadu a nějaké koukatelnosti, tak to od poloviny první řady končí...

• 24.4.2013  14:03
    Hunger Games (2012)

Tenhle film má jednu zásadní vadu, divák už od začátku ví, jak celý příběh skončí. Knížku jsem četla spíše z donucení a filmu jsem proto relativně dlouho odolávala. Nakonec jsem se na něj podívala, musím říct, že mi rozhodně přijde lepší, než jeho knižní předloha, to ale nic nemění na tom, že je to průměrný americký film. Nápad je vážně dobrý a zpracovní se všemi efekty je dech beroucí. Úplně nejvíc jsem si ale zapamatovala modrovlasého moderátora, kterého hraje Stanley Tucci, jeho excentrický projev je skvělý. Od tohoto filmu nemůžete čekat složitý děj, ale jako zajímavý odpočinkový film na odpoledne bude úžasný.

• 13.4.2013  20:22

Po přečtení knížky jsem se doufala v film a když se objevil, byla jsem zvědavá, ale dostavilo se jen velké zklamání. Kam se poděla odlehčenost a fantazie knížky, když tady jsem se podívala na podivné výkony herců a filmové efekty. Nejlepší na celém filmu byla asi hláška: My mother thinks... Konec filmu odkazuje na to, že se plánuje pokračování, ale nevím, jestli o takovéhle pokračování někdo stojí...

• 6.3.2013  23:56

Na tenhle film se dá koukat, ale pokud se člověk oprostí od Čaroděje ze země Oz (1939) a nic nečeká. Jako samostatný film by to byla dobrá komedie, ale to to bohužel být nemá. Film má krásné barvy a efekty (když nepočítám zelenou Milu, která mi kazila druhou půlku filmu). Pro mladší diváky to bude asi zajímavý film a asi bude i na ně mířený, kdy dialogy nejsou moc složité a vtipy jsou prvoplánové, ale od "pokračování" tohoto příběhu jsem čekala mnohem víc. Dvě hěvzdičky za barvy a za to, že je to Oz.

• 17.2.2013  16:32
    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012)

Seriál je horší průměr, jelikož nápad tady moc vidět není a jednotlivé epizody se po pár dílech slévají do sebe. Ale na hlavní hrdinku se dobře kouká. Je to spíš pohádka na dobrou noc, která se snaží tvářit jako krimi. Pro dlouhé zimní večery to ale není zas tak špatná výplň, kde se dá zasnít o lásce i přes útrapy okolí. Tak trošku změna, jak se seriál nachází dál a dál, klesá mé hodnocení. Ze začátku jsem tomu dávala šanci, ale teď už ztratil jakékoli kouzlo, nezachrání to ani Kristin, která by mohla být asi jediným tahounem seriálu.

• 9.11.2011  16:44
    Šestnáctiletá matka (TV film) (2005)

Když jsem narazila na tenhle film, moje první myšlenka padla na film Juno, ale hodně jsem se spletla. Film je plný emocí a Jane Krakowski jako učitelka o nezodpovědném sexu film úžasně spojuje. Danielle Panabaker v hlavní roli předvedla dechberoucí herecký výkon. Jediná vada je, že člověk tak nějak tuší, jak skončí.

• 20.8.2011  23:31
    Nine Lives of Chloe King, The (TV seriál) (2011)

Z tématu "jsem mladá superhrdinka co má sjednotit svět", by se dalo vytřískat o dost víc. Po prvním díle jsem byla dost zklamaná, herci nebyli vybráni zrovna dobře, ale je dobré říci, že se někteří díl od dílu zlepšují. Velkým kladem je San Francisco, kde se příběh odehrává.

• 6.6.2011  18:07

X-Men je taková moje radost. Ač jsem od filmu neměla moc velká očekávání, tak mě nakonec mile překvapil. Trochu mě iritoval v roli Charlese, ale jinak mu jako herci nemohu nic vytknout. Michael Fassbender hraje úžasně roli záporáka, který se chce "polepšit". Musím souhlasit s ostatními, že nejlepší scéna filmu je Hugha Jackmana, přeci jenom bez něj, by to nebyl x-men. Efekty jsou rozhodně lépe zvládnuté jak v X-Men Origins: Wolverine. Bohužel jsem samozřejmě ve filmu našla pár nesrovnalostí, které se liší s předchozími díly, ale tomu se asi nedá vyhnout. Jinak hodnotím 3 hvezdičkami, protože jsem od X-Men čekala víc, ale i tak je to skvělá podívaná.

• 15.5.2011  21:13

Čekala jsem to nejhorší, ale dostala jsem krásné záběry na moře. Nic víc film nenabídne, kromě pár světlých momentů jsem se nudila. Tento příběh jsem už viděla a film Fool's Gold bohužel nenabídl nic nového a lepšího. Možná je to škoda, obsazení celkem dobré, krajina krásná a příběh se mohl i povést, vznikl tento průměrný film.

• 14.5.2011  19:10
    Nine (2009)

Od tohoto filmu jsem čekala Chicago, přeci je tak prezentován, je to od toho samého režiséra. Velmi mě potěšilo obsazení, u kterého jsem se v prvním chvíli i divila pěveckým výkonům. Jak bylo mnohokrát řečeno, je to film pro kino a tam to efekt mělo. Byla to show. Příběh tolik nezaujme, přišel mi spíše až druhořadý, ale film si užijete.

• 8.5.2011  19:38

Ano, Emma mě donutila, abych se na tenhle film podívala, a rozhodně toho nelituji. Olivia je lehce mimo dění ve škole, ale jedna malá lež a je z ní hvězda. Zápletka sice nereálná, ale jsme přeci ve filmu. Dívat se na množství korzetů, které na sebe oblékla je úžasné a je to jedna z vážně dobrých věcí na filmu. Easy A je hodně dobrá komedie, která nemá hluchá místa a neustále se něco děje. A obešlo se to bez reálného sexu :).

• 26.4.2011  19:45

Po dlouhé době jsem narazila na romantickou komedii, kterou jsem chtěla dokoukat až do konce. Tenhle film je úžasný.

• 24.4.2011  22:24
    Sucker Punch (2011)

Tento film jsem si pouštěla naprosto bez očekávání, nakonec to nebylo tak špatné. Efekty a hudba mě zaujaly více než samotný příběh, ale ten také nebyl špatný. Bohužel je ve filmu vidět inspirace z jiných, což mu ovšem neubírá na rázu. Pány jistě potěší ženy v hlavních rolích :). Za vzhled Vanessy má film o jednu hvězdičku navíc :). Takže nakonec hezké 4*

• 24.4.2011  17:03

Na Alenku jsem šla hlavně proto, že to je film Tima Burtona. Bohužel se nedostavilo takové nadšení jako u jeho ostatních filmů. Ač je to skvělý film, s úžasnou animací, tak jsem přeci jenom čekala něco víc. Jako fanoušek Burtona nemůžu dát nízké hodnocení a přeci jenom je to skvělé nové zpracování klasického příběhu.