LachtanShows

okres Klatovy

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 18.1.2021  12:56

Asi každý sebelepší seriál musí mít alespoň jednu postavu, která mi hodlá ve velkém vadit. Ve Futuramě je to až nepříjemně hloupý dr. Zoidberg.

• 18.1.2021  12:55

Prostě další úsměvným vtipem nasycená epizoda jednoho z nejlepších komediálních seriálů.

• 18.1.2021  09:45
    Božena - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2021)

Sice se mi Aňa Geislerová po x letech konečně někde zalíbila zásluhou změny barvy vlasů a Boženu nehraje vůbec zle, oproti předchozí epizodě mě ale průběh této příliš nebavil a už teď skoro netuším, co zásadního se v ní dělo.

• 16.1.2021  12:56
    Kukačky - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2021)

Tenhle seroš dost možná bude i celkem depka. Obsazení je špička, dokonce i mnou neoblíbená Remundová tady hraje dost zdařile.

• 14.1.2021  22:08

Sice se tu zajímavě vyvíjí background s neviditelným nebezpečím vůči samotné Klosově osobě, případ, který zabírá většinu dílu, mě ale tentokrát vůbec nevzal.

• 14.1.2021  22:07

Dřív jsem mladšího Hádka moc nemusel, teď mu ale čím dál tím víc sedám na lep a i tady v roli ošemetného advokáta mě dost bavil.

• 14.1.2021  13:12

Setkání s vodními duchy mě bohužel příliš neoslovilo, nejpoutavější částí téhle dvacetiminutovky byl úvod plný vtipných protiargumentů v rodinné hádce během nesnesitelného letního vedra tráveného mezi stěnami paneláku.

• 14.1.2021  13:11

Planeta zločinu se mi vždycky tak trochu pletla s Válečnou planetou asi už jen proto, že mě ani jedna z nich nějak extra neučarovala, jistý jsem si ovšem tím, že tahle epizoda byla o chlup zábavnější než jí velmi podobný díl.

• 14.1.2021  13:09

Dostal jsem po více jak půl roce chuť dohnat dle mého nejlepší řadu z trojice sérií o všedně nevšední maďarské rodince a jelikož mi z Vladimírových dobrodružství chyběly jen dva díly, mám už hotovo. Zrovna Zpívající planeta nepatří mezi ty nejlepší kousky, ale rozhodně není ani Ládínkovou nejslabší vesmírnou výpravou.

• 14.1.2021  11:50

Z doposud viděných třech dílů zatím nejintenzivnější hodinka. David Švehlík je ohromný sympaťák a už jen kvůli němu jsem rád, že má seriál poměrně dost dílů. Snad vydrží obdobně kvalitní.

• 14.1.2021  11:49

Sice je úsměvné, že zdejší hlavní prostředek dalšího soudního sporu nese stejné jméno, jako já nosím příjmení, jinak mě ale tahle kauza příliš nezaujala, a to i navzdory tomu, že se vydala alespoň trochu originální cestou, když vezmeme v potaz, že mnoho epizod okolo se bude točit kolem nejčastějšího soudní případu na našem území - rozvodu.

• 14.1.2021  11:47

U tohoto typu seriálů se již celkem šablonovitě překrývá ústřední téma s klasickými vnitřními démony hlavního představitele, tady se ale naštěstí Klosův osobní život veze na dost nenásilné vlně a více se díl věnuje prostředí soudní síně, kterou já mám ve filmovém a seriálovém světě tak v oblibě.

• 11.1.2021  09:41
    Vikingové (TV seriál) (2013)

DOKONČENO. Mnozí budou vždycky remcat, že tenhle vymazlený výpravný historický seriál nadobro skončil po odchodu své někdejší hlavní postavy a že zbylé dvě série po Ragnarově smrti jsou už pouze nastavovanou kaší. S tím já ale vůbec nesouhlasím, první řady mám rovněž rád, více jsem se ale začal bavit až od časového skoku, kdy nám dospěli všichni Ragnarssoni a tvůrci i vedle nich doručili mnoho dalších významných postav, se kterými se šlo těžko loučit. Samotné vyvrcholení seriálu považuju za úctyhodné, byť asi nikdo z nás nečekal, jak všechny naše oblíbené charaktery skončí a hlavně kdo nakonec usedne na trůn tak dlouho obléhaného Kattegatu. Doufám, že se se zdejšími herci ještě někdy uvidíme v obdobném seriálu či alespoň filmu.

• 11.1.2021  09:19
    BoJack Horseman (TV seriál) (2014)

DOKONČENO. Ze všech možných animovaných seriálů pro dospělé, které já osobně upřednostňuju před sledováním prostoduchých hraných sitcomů, mi BoJack nejspíš navždycky nejvíc utkví v paměti. Nebudu vůbec zastírat, že jsem s tímhle serošem měl ze začátku poměrně problém (vždyť jeho vůbec první díl se topí v modrých číslech) a na velmi dlouhou dobu jsem s BoJackem zkrátka seknul. Pak ale přišla chuť jej dohnat a jakmile jsem se dostal hlavně do třetí řady, bylo mi jasné, že už nepůjde přestat. Ta totiž společně se čtvrtou a pátou obsahuje tak srdceryvné momenty, že se jim těžko vyrovná kdejaké hrané televizní dramedy. Bylo to krásných 77 epizod plných těch nejbizarnějších poukázání na společné soužití zvířat a lidí na jedné stejné úrovni.

• 11.1.2021  09:12

Jediné pozitivum toho, že seriál tady nadobro končí, je úleva, že už nikdy neuvidím Diane. Ostatní mi jinak budou neuvěřitelně chybět.

• 11.1.2021  09:10

Nejvyšší hodnocení v dějinách celého seriálu už dopředu signalizuje nejhůře stravitelnou epizodu. Neměl jsem do slz daleko...

• 11.1.2021  09:09

Další důležitý dílek celé skládačky kolem BJovy minulosti. Silné kafe!

• 11.1.2021  09:09

BoJackův život směřuje k opravdu nepěknému konci a když ho rozhodně nemůžu hájit za všechny jeho chyby, takovéhle lynčování si ani on nezasluhuje.

• 10.1.2021  22:00
    Božena - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2021)

Vůbec mi do teď nedošlo, kolik významných osobností, které jsme se předloni museli šrotit k matuře, vlastně působilo ve stejné době a mohli se scházet na takovýchto plesích a dýcháncích. Anna Kameníková se s černými vlasy proměnila v mých očích z otravné neherečky na půvabnou herečku.

• 10.1.2021  08:53

Kdyby byla mnou nenáviděná Diane vyškrtnuta z těchto posledních dílů, zasloužily by si ne 95 nebo dokonce 97 %, ale rovných 100.

• 10.1.2021  08:51

Docela dost se bojím, jak se tohle drama nakonec zacelí. Po těch menších peripetiích totiž tvůrci najednou vytáhli na povrch tu, díky níž dle mého prozatimního úsudku BoJacka nečeká hezký konec.

• 10.1.2021  08:50

Chápu zdejší ultra vysoká čísla, já se ale přes nálady Diane prostě nepřenesu. Vzbuzuje ve mně vztek, nikoli lítost.

• 9.1.2021  22:32

Možná jsem od finále čekal něco víc zásluhou až trochu přehnaného boomu kolem této minisérie, jinak jsem ale s celým příběhem dost spokojený, především s výkonem Anyi Taylor Joy a skvělým dobovým vizuálem.

• 9.1.2021  22:30

Sice konečně došlo na to pití, které jsem měl se seriálem spojené jako úhlavního záporáka, dokázal bych si ale představit verzi, v které by se Dámský gambit bez alkoholu obešel.

• 9.1.2021  22:29

Líbil se mi návrat postavy Harryho Mellinga i další posun ve stále se zlepšující vizáži hlavní hrdinky. Na šachy se tu ale už z laického úhlu pohledu nekouká tak poutavě jako v předešlých dílech.

• 9.1.2021  08:45
    Kukačky - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2021)

Světe div se, od Kukaček jsem příliš nečekal a ony se zatím jeví jako velmi povedený rodinný seriál. Možná to bude tím, že za nimi stojí stejný tvůrčí tým, jako kdysi u mého oblíbeného Vyprávěj a perfektní první řady První republiky.

• 9.1.2021  08:43

Taky vás občas baví koukat na něco, čemu absolutně nerozumíte?

• 9.1.2021  08:43

Pro mě spíše vyplňující epizoda, kterou nedoprovází žádná “dožidlezařezávající” scéna. Ovšem přítomnost Thomase Brodie Sangstera potěšila, člověk už ho moc nevídá.

• 6.1.2021  23:58

Hned v druhém díle perfektní šachový zápas s krásně slizkým Harrym Mellingem, který nám od HP dost dospěl.

• 6.1.2021  23:11

Minisérie, co mi prostě nemohla uniknout. Rozjezd bez přítomnosti Anyy není ještě úplně to pravé ořechové, ale je mi jasné, že se dočkáme pořádné šachové podívané.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41