LachtanShows

okres Klatovy

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 17.10.2019  10:27

Konečně se díky přípravám na obrovský crossover schází kvalita jak u Arrowa, tak u Flashe a mně se s opomenutím snahy prvního zmíněného seriálu navodit flashbacky na jeho prvopočátky i tak vracejí vzpomínky na časy, kdy jsem oba startéry Arrowverse hltal týden co týden a v každoroční odmlce mezi sériemi od května do října se jen tak plácal životem. Jestli se minimálně do Crisis on Infinite Earths udrží tvůrčí otěže jako u částí tohoto týdne, tak budu oba projekty zase milovat.

• 16.10.2019  21:21

Po srdceryvném vyvrcholení sedmé série jsem přestal nadávat na úpadek seriálu a začal jsem být znamenitě hrdý na to, že jsem u Arrowa setrval a že mohu nyní stanout u jednoho velkolepého zakončení, které už v pilotu svého konce přineslo nesmírný počet líbezných odkazů. Věřím, že během těhle 10 epizod budeme mít na co vzpomínat stejně tak, až budeme mít za sebou tu závěrečnou.

• 16.10.2019  21:16

Scénáristický posun z druhé série je opět přítomen a je to znát v každičké minutě. Začínám Big Mouth pomalu povyšovat nad Disenchantment.

• 16.10.2019  11:59
    Kosmo - Triumf (E05) (epizoda) (2016)

Konec téhle televizní jednoduchosti trochu slabší, ale budu mile rád vzpomínat na všechny hlášky, reference a hlavně snahu zesměšnit každý detail nejen české, ale i slovenské nebo dokonce polské společnosti. Satira jak má být, sem s podobným seriálem!

• 16.10.2019  11:58

U této epizody není 5 hvězd zcela čistých, ale když jsem se nenudil a bavil, tak proč bych měl být přehnaně přísný?

• 16.10.2019  11:57
    Kosmo - Smrt docenta (E03) (epizoda) (2016)

Trochu mě zarazilo, že byla Jana Plodková jen tak nahrazena Evou Josefíkovou, naštěstí jsem se s její rolí Miss Kurník okamžitě spokojil a nechal se unášet jejím stupidně povedenými hláškami. Ze zbytku osazenstva musím vyzdvihnout ještě Jiřího Hánu, ten válí neskutečně.

• 16.10.2019  11:55

Bizarnost stoupá, s ní ruku v ruce ovšem také zábavné situace jako například prodej Karlštejnu a Pavel Nečas jako svědomitý ministr kultury. Tahle satira opravdu dodržuje své poslání.

• 16.10.2019  11:54

Dohánění jednodušších produktů České televize pokračuje a znenadání jsem se trefil do komediálního seriálu, který nemá vtip jen v žánrovém označení, ale především jím disponuje napříč všemi pěti díly. První díl může někoho odradit a zajisté je tím nejslabším, má ale spoustu momentů, na které budete vzpomínat i samotném závěru seriálu.

• 13.10.2019  22:14

Přes tohle už u mě rozhodně nejede vlak. Scénář si obzvláště k téhle epizodě někdo sesmolil v hospodě nad desátým pivem ne? Řešit v detektivním seriálu blechu za postelí by nedokázali ani tvůrci venezuelských telenovel. Ať už je tu místo Modravy ta Dáma a Král.

• 13.10.2019  22:11

Už se u třetí Modravy začínám pekelně nudit a znechucovat její až odfláklou jednoduchostí. Šumavská příroda je tak zakrytá tajemstvím a tvůrci tak plýtvají možnosti její tajuplnost využít v kriminální sféře.

• 13.10.2019  22:07

Zabrousil jsem z nostalgie k jednomu z mála sitcomů, u kterých se fakt zasměju a ani v tomto díle o vtip nebyla nouze. I přes to, že bych mél dle všech indícií znát i pár dílů předchozích kvůli návaznosti. Několikrát jsem se zasmál i navzdory tomu, že jsem neviděl konec druhé řady.

• 12.10.2019  12:30

Konečně jsme se dočkali řádného cliffhangeru, který na sérii další navnadil o level mocněji než loni závěr řady první.

• 12.10.2019  12:29

Steampunkovou epizodu asi nikdo neočekával, ale byla příjemným zpestřením. Nicméně ničím revolučním v rámci celého seriálu.

• 12.10.2019  12:28

Trochu mi v průběhu série začalo vadit, že je každý díl vlastně samostatným příběhem a není na pozadí znám žádný temnější background. Naštěstí se ale stále nešetřilo vtipem, byť místy až infantilním. To k "Rozčarování" (tisíceré díky český Netflixe za příšerný, bohužel doslovný překlad) rozhodně patří.

• 12.10.2019  09:45

Pořád se nejedná o jeden z nejlepších dílů tohodle animáku, ale Nickův vztah s novým telefonem se mi zdá jako zatím snad nejlepší parodie na aktuální problémy mladistvých.

• 12.10.2019  09:42

Zase a projednou se tenhle seriál snaží poukázat na problém společnosti současné doby. A tyhle záměry, které netlačí na seriózní stránku věci, ale samosebou naprosto naopak, velmi oceňuju.

• 12.10.2019  09:41

Trochu mě děsí, že Netflix dostává plné české rozhraní a dává české názvy i dílům, u kterých jsem nikdy nad překladem ani nepřemýšlel. Díly mého čím dál tím víc oblíbeného Big Mouth tím naštěstí netrpí tolik, jako spousta jiných děl tohoto streamovacího giganta. Kaźdopádně valentýnský speciál velmi povedený.

• 12.10.2019  09:38

Po přiblblé čtvrté sérii a zpackané druhé polovině 5. řady jsem doufal, že se tvůrci poučí a pokusí se najet na tu úžasnou vlnu prvních tří sezón. Nad seriálem nezanevřu minimálně do Crisis on Infinite Earths, na kterou už nám napříč Arrowverse vycházejí první upoutávky. Věřím, že po tomhle obřím eventu se veškeré části univerza, které mají jet dál, uberou novým, lepším směrem.

• 8.10.2019  21:18

Nějak to muselo skončit. Klidně bych si s absolutním závěrem dokázal představit nějaké nevinné pokračování.

• 8.10.2019  21:17

Rozhodně jedna ze dvou nejvtipnějších částí seriálu, který mě s blížícím se koncem paradoxně zajímal čim dál tím víc. Škoda, že jsme se zastavili jen na dvanácti dílech, klidně bych ty mnohdy až absurdní situace jednoho zapadlého pražského hotelu bral ještě po několik dalších hodin.

• 8.10.2019  21:15

David Novotný rulez! Sympaťák slovem i duší se dostal do většího popředí, a proto byla epizoda poměrně záživná.

• 8.10.2019  21:14

Nikdy mě nenapadlo, jak svůdná vlastně Martha Issová dokáže být. Ale Sparta je holt mocnější než její šarm a vnady.

• 8.10.2019  21:12

Trojan se nikdy neupsal roli, která by mě více iritovala, ovšem jeho Františka beru jako trefnou parodii na jednoho skutečného člověka, kterého mi každou grimasou a každým slovem vypuštěným z úst trefně připomíná, tudíž s touto postavou nemám sebemenší problém.

• 8.10.2019  18:36
    Lajna - Estrogen (S02E03) (epizoda) (2019)

Kvalita Lajny se vrací domů a já jsem spokojen s její odlehčeností, která občas zabíhá až k infantilnímu humoru, ten ovšem hercům, jako jsou Langmajer nebo Neužil, pěkně svědčí.

• 8.10.2019  18:34
    Lajna - Asistent (S02E02) (epizoda) (2019)

Trochu méně záživná epizoda, od které se to ale všechno chtě nechtě musí odrazit. Naštěstí je tu postava Denisy, která je letos mnohem snesitelnější.

• 8.10.2019  18:32
    Sever - Jenom vítr (E06) (epizoda) (2019)

Po úžasném vygradování v předposledním díle jsme se zase propadli na to průměrné dno, kde se seriál zahrabal mezi ty nezáživné jedince mezi kriminálkami ČT. Na jednu stranu bych si přál alespoň dalších 6 dílů v další sérii na pořádnou odplatu veškeré té korupci, na druhou stranu bych raději za pár týdnů na tenhle seriál absolutně zapomněl.

• 3.10.2019  22:26

Přiznávám se, že sleduji na Netflixu přemluvenou verzi do angličtiny, protože španělsky neumím ani pozdravit, možná se dost okrádám o původní autencititu, ale i tak má seriál své důležité kvality a já rozhodně pokračuju dál.

• 3.10.2019  22:25

V životě jsem se jen zběžně setkal s ryze španělskou produkcí a domnívám se, že to byla chyba. Nikdy mě nenapadlo, že začnu koukat zrovna na seriál z téhle země a že mě zaujme svou převelikou netradičností. Chytá se totiž konceptu krátkodobého příběhu roztaženého do vícero epizod, který by se hodil spíše na celovečerní film. Jemu to zatím ale vsutku sedí, tak snad se děj nezasekne na místě, aby vystačil na celých 9 dílů.

• 3.10.2019  12:00

Peripetie na indických silnicích jsou pro onen dopravní nesystém takhle z pohodlí domova opravdu směšné. Být ovšem účastníkem tamního provozu, tak se asi zblázním.

• 3.10.2019  11:59

To, co bylo na této půlhodince dobré, už znám z filmu a to, co bylo přidáno, mě příliš nezaujalo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7