Starosta Kingstownu - Zírání na ďábla (2023) (epizoda)

Nekompromisní scény neustávají, třebaže Sheridan se tu na režisérské sesli už vůbec nepookřeje. Smrtka také zrovna neodpočívá a "zvraty" tu pořád dobře fungují.

Starosta Kingstownu - Nikdy nemineš holuba (2023) (epizoda)

Je trochu potřeba starostovi i v druhé řadě nadržovat, už jen proto, že tahle epka vyšla na moje loňské narozky. Zatím to nijak oproti epesnímu finále první řady neubralo na intenzitě, tak snad to moc nespadne.

Metoda Markovič: Hojer - Ženská oběť (2024) (epizoda)

Ještě tam tu pátou hvězdu nechám schovanou, ale vykukuje ostrým pohledem a cítím, že na ni už brzy přijde čas a ne jednou. Od obsazení, přes zasazení až ke kostýmům a dalším pididetailům je tahle minisérie právoplatně na trůnu celé Voyo tvorby.

Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

Voyo vyrukovalo s tak nečekaně působivou kriminálkou, že donutilo i naši domácnost zkusit zase po odmlce měsíční předplatné a hned po úvodu je mi jasné, že se ty prachy vyplatily, i kdybych po skončení Markoviče neviděl na službě nic jiného.

Klenoty naší krajiny - Žďárské vrchy (2015) (epizoda)

Jedna z těch polozapomenutých krajin Česka, kterou člověk vnímá nejvíc, když kolem sviští po D1. Přitom jsem si tímhle dílem utvrdil, že i ty kopce na Vysočině mají určité kouzlo a v tamních lesích by se člověk chtěl toulat klidně týden v kuse.

Klenoty naší krajiny - Třeboňsko (2015) (epizoda)

Jižní Čechy zkrátka neoplývají koutem, který by nebyl svým způsobem magický a nelákal, aby jej člověk okamžitě křížem krážem neprocestoval. Na Třeboňsko se musím někdy definitivně vypravit na kolo.

Klenoty naší krajiny - Beskydy (2015) (epizoda)

Ač musí Beskydy nabízet krásné výhledy (třeba i na Vysoké Tatry) a spoooustu skvělých turistických a cyklo tras, u tohohle dílu jsem měl problém s udržením pozornosti, asi tu na mě té přírody, kvůli níž jsem tu především, bylo nějak málo.

Klenoty naší krajiny - Moravský kras (2015) (epizoda)

O Moravském krasu jsem dosud slyšel opravdu pramálo, vzhledem k jeho poloze jsem jej ještě nenavštívil, ale až budou prostředky a čas prozkoumat víc tu naší vlast, určitě zavítáme i do tohoto CHKO.

Penny Dreadful - Požehnaná temnota (2016) (epizoda)

Žádný srdcervoucí konec Penny Dreadful nenabízí a nezařadí se tak mezi ty poutavější seriály, co jsem v posledních letech viděl, i tak byla celá 3. řada natočena relativně poutavě a některé postavy mi budou scházet.

Penny Dreadful - Věčná noc (2016) (epizoda)

Přibývá akce a temna a konec je na dosah. Přestože mám rád ono zasazení a oblíbil jsem si už většinu postav, na finále se těším i proto, že už budeme mít dokoukáno.