Penny Dreadful - Zlo a dobro v jedno jsou (2016) (epizoda)

Je fajn, že na třetí řadu se asi nasbíral nabobtnalejší rozpočet a může se takhle hrát s více exteriéry, přesto mi ale trochu chybí ta osobní spolupráce všech hlavních postav. Snad se ke konci ještě sejdou, minimálně s cílem porazit další úhlavní zlo.

Penny Dreadful - Dravci vzdálení i blízcí (2016) (epizoda)

Zapojení Drákuly do seriálu bylo fakt správným krokem, těším se na každý další tah z jeho strany, byť Vanesse nic špatného samosebou nepřeju.

Penny Dreadful - Den, kdy zemřel Tennyson (2016) (epizoda)

Objevují se další známé literární postavy oné doby a jsem zvědav, co všecko napáchají. A jak si s nimi poradí naši ústřední “hrdinové”.

Penny Dreadful - A byli nepřáteli (2015) (epizoda)

Je poznat, že se tu už počítalo se třetí řadou, takže finále nemá žádné extrémní grády. Doufám, že si je tvůrci ponechali na úplný závěr seriálu.

Penny Dreadful - Memento Mori (2015) (epizoda)

Memento Mori je jednou z nejpoetičtějších frází, co znám, už se s ní tady pracovalo před několika díly, tenhle se s ní kromě názvu ale zase tolik neztotožňuje.

Penny Dreadful - Malá škorpionka (2015) (epizoda)

Frankensteinova nevěsta se navrací do svých rolí ze skutečného života a tvrdé konsekvence na sebe určitě nenechají dlouho čekat. Jsem zvědavý, jak dopadne ke konci série linka s hlavní záporačkou, už mi docela leze krkem.

Penny Dreadful - Okázalé hrůzy (2015) (epizoda)

Dorian pořádá ples, kde je jasné, že se bude dít cokoli, jen ne naprostý klid a Ethan ukazuje svou pravou tvář, aniž by tušil, že není jediný, kdo schovává pořádného kostlivce ve skříni.

Penny Dreadful - Nad hlavou mít nebe (2015) (epizoda)

Sice mi silně vysí*á extremismus ohledně dění v případě Doriana Graye, za to mě ale dost zajímá Frankensteinův zapeklitý trojúhelník, kde, doufám, nikdy nedojde k nějaké výraznější konfrontaci. Jak ale už znám tenhle seriál, nic negativního na sebe nenechá dlouho čekat.

Penny Dreadful - Nadzemští duchové zla (2015) (epizoda)

Bylo předem jasné, že po předchozím nabouchaném dění se zase trochu poleví, ale celá hrozba kolem čarodějnického kultu je dobře rozpracovaná a na poměry seriálu se tu zdařile pracuje se skutečně tísnivou hororovou atmosférou.