Nikole

Nikole

1 bod

• 14.3.2015  20:08
    Virunga (2014)

Natočení dokumentu je na tři hvězdičky - forma je mnohdy sugestivní a lehce podbízivá. Čtvrtá hvězdička je za to, že lidé se stále snaží bojovat o to, aby byznys neprorostl všude do všech koutů světa a informují o tom. Ta pátá je za krásné východní Kongo, které si stejně jako Nigérie, Čečensko, Írán, Irák, Libye, Venezuela, Jižní Súdán a Somálsko nejspíš do budoucnosti podepsalo ropný ortel chaosu a tvrdé oligarchie.

• 9.2.2015  15:24

Ach, Woody Allen měl další skvělý nápad, jak Američanům ukázat evropský savoir vivre. Po Barceloně a Pařiži se odstěhoval do Říma. Prosím, ať už nic netočí!!!

• 29.7.2014  23:24
    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)

Nenápadně se to změnilo na reklamu na hnojiva a kloubní přípravky.....

• 1.5.2014  12:59

Je to odpad, stejně jako kliknout na jakýkoliv článek.

• 22.12.2013  23:26

Vím, ale prostě to jako celek to funguje.

• 22.12.2013  22:58

Krásně natočený film se scénářem, od kterého jsem čekala mnohem víc. Jo je je to prvoplánovitě sterilní. Jenže v tomhle případě to žádné hlubší pocity nevyvolalo. Většinu času mi myšlenky ubíhaly k tomu přehrát si znovu úvodní písničku - http://www.youtube.com/watch?v=lMjcB8FCN9M

• 23.11.2013  18:15
    Má vlast (2013)

Tyhle francouzsko alžírský filmy jsou nejlepší. :) Stejně tak jako Festival francouzského filmu.

• 26.7.2013  11:54
    Idioti (1998)

Trierovi se tenhle film neuvěřitelně povedl - má náštěstí jiný úhel myšlení a schopnost přidat geniální pointu.

• 26.7.2013  11:40
    Argo (2012)

V roce 1974 Henry Kissinger prohlásil, že 40 milionů obyvatel Íránu a vlastníků ropy nemůže vydírat 800 milionů obyvatel průmyslového světa skrze její cenu a měnu, za kterou je obchodována. Nejlepší způsob je dostat takový stát do izolace. Íránci jsou dav zbavený individuality, stát v ose zla. Občas je dobré takový obraz přiživit.

• 26.7.2013  11:14

Žádný film mě dlouho nevytáčel jako tenhle!! Wilson jako intelektuál, který je jinak dost hloupý a Paříž jako místo, kam Američané jezdí poznat život - už zase??

• 1.6.2013  16:21

Dvakrát jsem u toho usla.... Člověk se naučí, že v poušti se nemá plýtvat.... :D

• 12.5.2013  20:49

Film, který je buď na pět nebo na tři hvězdičky, na čtyři není.

• 5.5.2013  21:15
    Oddělen (2011)

Takže abychom se ubránili a bojovali proti začlenění těchto hloupostí do našeho myšlenkového procesu, musíme se naučit číst, stimulovat naši vlastní představivost, kultivovat naše vlastní vědomí, náš vlastní systém víry. Všichni potřebujeme tyto schopnosti, abychom ubránili, zachovali naši vlastní mysl.

• 19.4.2013  09:03
    Skyfall (2012)

Je to jak když pejskek s kočičkou dělali dort. Craig pro mě postradá charisma.