• Romantický

Argo (2012) odpad!

V roce 1974 Henry Kissinger prohlásil, že 40 milionů obyvatel Íránu a vlastníků ropy nemůže vydírat 800 milionů obyvatel průmyslového světa skrze její cenu a měnu, za kterou je obchodována. Nejlepší způsob je dostat takový stát do izolace. Íránci jsou dav zbavený individuality, stát v ose zla. Občas je dobré takový obraz přiživit.

Černé zlato (2011)

Dvakrát jsem u toho usla.... Člověk se naučí, že v poušti se nemá plýtvat.... :D

Do Říma s láskou (2012)

Ach, Woody Allen měl další skvělý nápad, jak Američanům ukázat evropský savoir vivre. Po Barceloně a Pařiži se odstěhoval do Říma. Prosím, ať už nic netočí!!!

Idioti (1998)

Trierovi se tenhle film neuvěřitelně povedl - má náštěstí jiný úhel myšlení a schopnost přidat geniální pointu.

Má vlast (2013)

Tyhle francouzsko alžírský filmy jsou nejlepší. :) Stejně tak jako Festival francouzského filmu.

Následky lásky (2004)

Krásně natočený film se scénářem, od kterého jsem čekala mnohem víc. Jo je je to prvoplánovitě sterilní. Jenže v tomhle případě to žádné hlubší pocity nevyvolalo. Většinu času mi myšlenky ubíhaly k tomu přehrát si znovu úvodní písničku - http://www.youtube.com/watch?v=lMjcB8FCN9M

Oddělen (2011)

Takže abychom se ubránili a bojovali proti začlenění těchto hloupostí do našeho myšlenkového procesu, musíme se naučit číst, stimulovat naši vlastní představivost, kultivovat naše vlastní vědomí, náš vlastní systém víry. Všichni potřebujeme tyto schopnosti, abychom ubránili, zachovali naši vlastní mysl.

Půlnoc v Paříži (2011)

Žádný film mě dlouho nevytáčel jako tenhle!! Wilson jako intelektuál, který je jinak dost hloupý a Paříž jako místo, kam Američané jezdí poznat život - už zase??

Receptář prima nápadů (2001) (pořad)

Nenápadně se to změnilo na reklamu na hnojiva a kloubní přípravky.....