Renfield (2023)

Cage se pro tuhle roli doslova narodil a stěží si vzpomenout na kohokoliv, kdo by si Draculu užíval až v takový míře. Tím bohužel veškerý klady ale spíš končí. Schwartz a Hoult dělají, co můžou, ale chatrnej scénář a hlavně v případě Houlta skutečnost, že jeho postava má většinu času na plátně společnýho s jakousi aquapindou, co jen chrlí s rádobydrsným xichtem (jinak to neumí) sprosťárny a marně valí šikmý voči do kamery, aby vypadala normální, jsou povětšinou spíš nesnesitelný a veškerý snahy o humor (či chemii) se zde ZCELA míjí účinkem. Hektolitry nerealistický digitální krve taky příliš nepřidají neexistující atmosféře, kterou sice může místy zachraňovat hudba, ale ani ta na tohle nestačí. Možná moje očekávání byly asi přecejen příliš vysoký, ale aspoň díky Cageovi (v životní roli) za vidění rozhodně stojí.

Magnum - Přátelství nade vše (1981) (epizoda)

Nová úvodní znělka a nový úvodní téma od tohohle dílu, který se sice dřív objevovalo v průběhu všech epizod od S01E07 a doprovázelo od té doby i závěrečný titulky.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Série 5 (1998) (série)

Těžce rozkolisaná série, která na jednu stranu obsahuje pár dílů řadících se mezi to naprosto nejlepší nejen z Voy, ale celýho ST universa (Drone, DARK FRONTIER, SOMEONE TO WATCH OVER ME), pár vynikajících epizod (Nothing Human, Bliss, Think Tank, Relativity, Equinox), ale současně i pár který by svou debilitou (Once Upon a TIme - WTF???!!)  a zbytečností (Bride of Chaotica, 11:59) zapadaly spíš do SHITcovery. Díky četnýmu výskytu zrzavý zrůdy ale i tak jen (nebo jí navzdory?) za solidní 3*.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Temná hranice (1999) (epizoda)

S přehledem jeden z nejlepších dílů Voy a jeden z nejtemnějších v celý historii ST, škoda jen, že i tenhle díl musí kurvit ta nesnesitelná malá zrzavá kráva, co z ničeho nic zamořila celou tuhle sérii.

En corps (2022)

Zdaleka nejen díky (debutující) Marion Barbeau.

Adam Ondra: Posunout hranice (2022) odpad!

Někdo náhodou zahlídnul FREE SOLO a rozhodl se natočit "dokument" o dalším místním retardovi, co stejně jako mnozí dokumentovaní před ním, dělá celý dny hovno a vřeští půlku filmu jak pavián.

Star Trek: Podivné nové světy - Podivné nové světy (2022) (epizoda)

Na pilot NOVYHO seriálu teda slabota. Nejen, že člověk nejspíš musí znát SHITcovery, aby pochopil, která bije, postavy nejsou původní a pilot tak navazuje zřejmě na cosi, co se událo v jiným seriálu (kterej neznám a znát nechci). Kapitán působí spíš jako poleno a ostatní vyžilí pornoherci ("potemnělej" a hermafroditní harém na můstku doplněnej výkvětem z nejbližšího obludária) jsou stejně otřesní jako ten pseudovýtvor vydávaný za úvodní "téma". Jak se zdá, tak Star Trek je nadobro věcí dávný minulosti, dokud někdo konečně nevykopne tenhle neschopnej párek hovad (Kurtzman + Goldsman). Aspoň, že Nami jako jediná odvádí solidní práci, byť pokud to takhle půjde dál, tak ani ona to nejspíš nezachrání...

Tady hlídáme my (2021) odpad!

Vytříbená primácká debilita na téma vidlácký čoklomrdi versus realita na řemeslný a herecký úrovni, za kterou by se styděli i tvůrci průměrnýho porna. Pro vypatlaný diváky zarytě hltající český telenovely a estrády jistě bude mimořádný zážitek.

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

ŠPINDL 3: TENTOKRAT V TATRACH aneb jak další vypatlaná zlatokopka k ještě vylízanějšímu amantovi přišla.