Živí mrtví - Zrůdy (2017) (epizoda)

Opět zklamání, scénář je zase nerealisticky napsaný, rádoby emotivní scény vůbec nefungují. Naprosto nepochopitelné chování Ježíše, jenže pak se jako dement zase zachová Morgan. Všechny postavy najednou působí hrozně prázdně. A jedna scéna u konce mi přišla naprosto zbytečná a neseděla mi k Darylovi. Jen by mě zajímalo kolik času bude ještě vyplýtváno na dlouhé záběry zblízka obličejů hlavních hrdinů, kteří doslova nic nedělají.

Živí mrtví - Proklatí (2017) (epizoda)

Po tom co jsem tak obhajoval sedmou sérii, a byl jsem naprosto nadšený z první epizody této série, přišla tvrdá rána. Tahle celá epizoda je vlastně jenom ohavným používáním již stokrát viděných nápadů, akorát v mnohém nepřesvědčivější formě - oni nechtějí zabít zachránce, chtějí zabít zachránce? Jako by se postavy z předchozích chyb vůbec nepoučili.Takhle odfláknutý scénář bohužel zklamal, i když nudný díl to nebyl. 6/10

Živí mrtví - Řekni ano (2017) (epizoda)

Nějaké scény opět povedené, nějaké nudnější. Asi nejslabší díl sedmé série, ale nadprůměr to je.

Živí mrtví - Spojenci (2017) (epizoda)

Něco tomu přece jenom chybělo, ale jinak jsem naprosto spokojen. Trochu mě mrzí že to Daryl Carol neřekl.