Jízda do pekel 3 (2014)

Fakt dobrý. Mám pokušení jít dokonce na čtyři hvězdy. Joy Ride 3 je kvalitní pokračování, téměř se vším všudy, a po průměrné dvojce mě tato série zase baví. Jen mě mrzí hrozné postavy a nic moc dialogy. O kousek slabší než první díl.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Béčko jak vyšité. Ale překvápko! Viděl jsem cenzurovanou verzi, což nijak nevadí - nejhorší věc na filmu jsou často dost toporné herecké výkony. S postavami se však dalo soucítit, pár scén bylo napínavých, nejvíce mě ale dostala hudba, skvělé prostředí a mimořádně jedinečná atmosféra. Opravdu jsou to nečekal takové. Prvních 30 minut byl děs běs, nuda atd., ale od toho lovu - mě to začalo sakra bavit. Část v noci v lese v druhé polovině mi přišla dokonce znepokojivá. Škoda těch katastrofálních masek. Na jedničku a dvojku to ani náhodou nemá, ale líbilo se mi to víc než nerealistická trojka, a příšerná pětka. Tohle beru jako menší úspěch - zaokrouhleno na 60%. Pořadí série: 02, 01, 07, 06, 03, 04, 05

Hatchet III (2013)

Na režijní debut celkem ok. Vlastně mi přijde, že hixploitation slasher je (pokud se v budoucnu chcete zaměřovat převážně na horory) dobrý start pro vaši kariéru. Ale tu je úplně jedno. Třetí Hatchet je totiž (nepřekvapivě), divnost, často naprosto ubíjející, nudná, která nemá zábavný scénář a ani sympatické herce. Extrémně dementní hlavní hrdinka se vesele vrací, gore efekty se od předchozího dílu strašně zhoršily, vlastně jsou hrozné ve všech dílech. I když už u prvního dílu jsem psal že mi ty efekty přijdou takhle špatné a směšné záměrně - na druhou stranu to ani jinak nešlo když do této trilogie (už ne trilogie) samozřejmě moc peněz nešlo. Jen to je docela pěkně natočené. Oproti povedené Adamově dvojce, je to krok zpět, oproti nudné Adamově jedničce - no, nevím, je to stejně nudné, a odfláknuté. Už mě nebavil ani Crowley. Finále se mi líbilo, a zvedá hodnocení alespoň jakž takž na průměr - tři hvězdy. Ale mohlo to být o hodně lepší. Škoda...

Rytíři spravedlnosti (2020)

Super drama (vtipů tam je docela dost ale kdo čeká komedii a tak bude na 100% zaskočen), které má povedené akční finále, skvělé herce a fajn postavy. Příběh se povedl taktéž, stejně jako kvalitní scénář. Až na občasné trapné vtipy, pár nudných scén, a wtf poslední scénu se to vážně povedlo.

Jízda do pekel 2 (2008)

První díl se mi líbil, Dead Ahead už je bohužel slabší. Výrazně. Celkem ok herecké výkony to nezachrání, strašné postavy, a hlavně je to celé takové amatérsky natočené. Záporák pořád fajn, postavy se baví celkem realisticky, finále dobré, scéna s kostkami až překvapivě silná. Takže jde o průměrný hixploitation horor. 5/10

Mroží muž (2014)

Mohl bych se zdržet komentování Mrožího muže, a rád. Ale neudělám to. Skvělý záporák, skvělé řemeslo, skvělý Justin Long. Největší problém je tu v tom, že je to ze čtvrtky komedie, nebo je to možná dobře, protože bych to, kdyby to bylo na stopro vážné, znechucením možná ani nedokázal dokoukat. A to to není skoro vůbec krvavé. Ale má to snad nejnechutnější nápad co jsem kdy ve filmu viděl. Nevím jaké hodnocení je zde na místě, ale nízké dát nemůžu. Je to tak nepříjemně a znepokojivě originální, že nemůžu jít pod čtyři, protože takhle neuvěřitelně odporný film, se jen tak nevidí... Za mně nejpodhodnocenější snímek na CSFD, a jediný film s hodnocením pod 50 procent kterému dávám pět hvězd.