hrdybuzik

• 1.9.2019  04:42

slabsie ako infinity war 10/10

• 21.8.2019  13:22
    Hellboy (2019)

radsej mali natocit del torovu verziu hellboya, tento hellboy (david harbour) bol strasny, mal priserny vzhlad, to sa tyka aj dalsich priser, asi v kazdej bitke dostaval na prdel, aspon posledna akcna scena stala za to, milla jovovich, sasha lane su jebacky 6/10

• 18.8.2019  03:14
    Dumbo (2019)

dobra disney rozpravka, pekny kuzelny cirkusovy svet, eva green je jebacka 7/10

• 11.8.2019  03:12
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

v tejto serii ukazala kozy jebacka emilia clarke v prvej, druhej a desiatej casti, vyhonil som si na nej 8/10

• 11.8.2019  03:09
    Pašerák (2018)

neuveritelne sarkasticky clint eastwood , taissa farmiga je jebacka 7/10

• 10.8.2019  01:48

cakal som viac, prilis jednoduchy dej s nevyraznym zaporakom, pikachu bol roztomily ako aj niekolko pokemonov, kathryn newton je jebacka 7/10

• 7.8.2019  13:16

v tejto serii ukazali kozy jebacky melissa benoist v druhej casti a morena baccarin v prvej, tretej a jedenastej casti, vyhonil som si na nich 10/10

• 2.8.2019  02:49

vyborny film, v mnohom mi pripominal minulorocny ready player one, alita (rosa salazar) bola na zjedenie, s tymi velkymi ocami bola strasne roztomila, pacila sa mi jej choreografia v akcnych pasazach, chvalim aj christopha waltza, rola dr. dysona ida mu dokonale sadla, vo filme boli emotivne sceny ala DCEU, na konci som si aj pobrecal SPOILER: hugo (keean johnson) utekal po velkom potrubi do salemu a za nim dobehla alita: "hugo, hugo, hugo,hugo“, hugo: "stoj“, alita: "musis sa vratit dolu, nemozeme tu zostat“, hugo: "je na mna odmena, to je jedina moznost“, alita: "nie, je to nebezpecne, musime sa vratit“, hugo: „ked sa vratim dolu, je po mne“, alita: „nie, musis ma posluchnut, pocujes, toto uz som zazila, presne toto si nova praje, vyuziva ta, aby sa dostal ku mne, no tak musime sa vratit dole“, hugo: "my patrime tam hore“, alita: "nepatrime nikam, len k sebe“, hugo: "stale budes utekat“, alita natiahla ruku k hugovi: "k sebe, pod so mnou, prosim, budeme slobodni“, hugo suhlasil: "tak ano“, po potrubi presiel kruh s cepelmi a rozsekal hugovo kyberneticke telo, v poslednej chvili ho alita chytila za ruku, alita: "vydrz, nepustim ta, len klud, nehybat, nehyb sa, teraz ta pomaly zodvihnem“, hugovi sa trhala ruku, alita plakala, hugo jej podakoval : "dik, ze si ma zachranila“, alita: "milujem ta“, hugovi sa otrhla ruka a zacal padat , az zmizol v chumaci oblakov, alita revala KONIEC SPOILERU, rosa salazar aj eiza gonzalez su jebacky, sice sa eiza gonzalez objavila v jednej scene, dufam, ze vznikne pokracovanie 9/10

• 15.7.2019  05:05
    Camelot (TV seriál) (2011)

jebacka eva green ukazala kozy v prvej, druhej a siedmej casti, vyhonil som si na nej 3/10

• 15.7.2019  05:03

jebacka amber heard je bohyna, najlepsia vec na tomto boli jej paradne outfity, ukazala aj pravy prsnik a luxusny zadocek, vyhonil si na nej, v tomto filme hrala dalsia jebacka cara delevigne 4/10

• 14.7.2019  03:22
    Mildred Pierceová (TV seriál) (2011)

jebacka evan rachel wood sa ukazala naha v piatej casti, vyhonil som si na nej 4/10

• 13.7.2019  04:41

skvela rodinna komedia, ktora sa nesnazila byt za kazdu cenu vtipna ako v pripade mnohych sucasnych komedii, poslednych 20 minut som brecal, ze si surodenci nasli cestu k adoptivnym rodicom, vo filme bol paradny elektronicky soundtrack, isabela moner je jebacka 8/10

• 9.7.2019  04:09
    Favoritka (2018)

tento reziser je fakt traged, toci jednu ultra sracku za druhou, boh ochranuj toho, kto mu da natocit nejaky blockbouster, divne, ze si jebacka emma stone vybrala zrovna tento film, kde prvy krat vo svojej kariere ukazala kozy, vyhonil som si na nej 2/10

• 5.7.2019  04:52
    Shazam! (2019)

NAJLEPSI FILM ROKU 2019, najlepsia komedia za posledne roky, no DC nikdy nesklame, tentokrat to bola rodinna komedia so srdieckom na spravnom mieste, s posolstvom, ze rodina je najdolezitejsia, shazam mi dal spomenut na skvele komedie z devatdesiatych rokov, spoznal som dalsie DC postavy, z nich sa mi pacili billy batson alias shazam (asher angel alias zachari levi), freddy freeman (jack dylan grazer), mary bromfield (grace fulton), dr. sivana (mark strong), billy batson bol pubertak, ktory striedal jednu pestunsku rodinu za druhou, v skorom detstve sa stratil svojej mame, cely cas patral po svojej mame, toho dovodom boli jeho niektore vilomeniny, jedneho dna ho mocny carodejnik obdaroval svojou supermocou, freddy freeman bol superhrdinsky vsevedec, mary bromfield bola mila, prijemna holka, ktora sa chcela dostat na prestiznu univerzitu, dr. sivana bol dobry zaporak, ktoreho pohltila moc siedmych hriechov, ak mam byt uprimny, tak patri medzi najslabsich zaporakov v DCEU, asi za to moze nedostatocny priestor alebo slabsia motivacia: "mam moc, tak musim vladnut vsetkym“, sedem hriechov mi pripominalo jednu priserku z krotitelov duchov, myslim to v dobrom, shazam oproti ostatnym DCEU filmom bol najmenej epicky, mal najmenej akcie a soundtrack nebol paradny, v shazamovi je paradny humor, som zasmial, ked billy skusal, ake ma schopnosti alebo v banke si s freddym zhanali ukryt, dockal som sa aj emotivnych momentov delanych podla boha snydera, pri ktorych som brecal SPOILER: billy zachranil svoju nevlastnu sestru mary pred iducim autom s pluhom, billy: "nie je ti nic“, uplakana mary: "nie, som v pohode, dakujem a potrebujem sa spamatovat, som dneska nejak mimo“, billy: "vdaka svojim super pozoroviacim schopnostiam, vidim, ze drzis dopis z vysokej v ruke, si tak mimo, pretoze ta neprijali“, mary: "prijali ma“, nechapavy billy: "tak to moje superschopnosti zlyhavaju, som z toho zmateny“, mary: "ano, ja tiez, viem, ze by som mala byt nadsena, pretoze, by to bol moj sen a fakt som kvoli tomu velmi drela, ale teraz sa citim hrozne, ze mam opustit svoju rodinu“ KONIEC SPOILERU, SPOILER: billy nasiel svoju biologicku matku, billyho prve slova: "asi ma nespoznavas, ale nasiel som cestu domov, mami, to som ja“, jeho mama: "vazne“, billy ju chcel objat, jeho mama sa branila a privrela dvere, billy zareagoval na krik z jej bytu: "to nebol otec, ze ano“, mama: "nie, no takze, si to fakt ty“, billy: " nechcel som vtedy utiect, to snad vies, nie, pustil som sa ta, ale bola to nestastna nahoda, chcel som“, mama: "ja viem, videla som ta“, zmateny billy: "co“, mama odpovedala: "videla som ta potom, takze nebola to tvoja vina, prepac, bolo mi sedemnast, otec ma vykopol z domu a tvoj otec odisiel a nechal ma samu, bola som znicena a nevedela som, co dalej“, nasledoval flashback zo zabavneho parku, kde sa billy stratil svojej matke, po flashbacku mama: "ked som ta videla s tym policajtom, doslo mi, ze sa o teba postaraju inde lepsie nez by to dokazala ja, mas sa dobre, nie, urcite si stastny, kde si, vyzeras spokojne, lenze, teraz nie je vhodna doba, billy“, billy: "chcel som ta vidiet len, aby ti povedal, ze sa mam fajn, teraz musim spat za svojou rodinou“, vratil jej dar, ktory vyhrala prenho, mama: „co je to“, billy: "potrebujes to viac nez ja“, potom smutny billy odisiel prec KONIEC SPOILERU, grace fulton je jebacka s nadhernymi velkymi hnedymi ocami, uz sa tesim na najblizsi DC film joker a DCEU film birds of prey 10/10

• 1.7.2019  06:08

skvely, najlepsi animak za rok 2018, aj som si pobrecal, hlavne pri scenach, kde si ralph uvedomoval, co znamena skutocne priatelstvo, vanilopka bola roztomila, pacila sa mi aj shank, ktoru v origalnom zneni nadabovala gal gadot, pasaze s priceznami z disney sveta boli vydarene, v tom disney svete ma srali odkazy na debilny marvel a este aj uchyl stan lee musel mat cameo, inak vo filme bolo mnozstvo easter eggov na rozne internetove sluzby 8/10

• 26.6.2019  04:19

dalsia marvel sracka, uplne nevyrazny film, vela krat som zival, chybali akcne sceny, emocie, aj nejaky zaporak, neviem, ci sa mi nieco pacilo, mozno, scena, kde si captain srackvel (brie larson) po nirvana songu spomenula na svoje pady a ziskala svoje superschopnosti, z nicka furyho (samuel l. jackson) urobili debila, trapnym sposobom prisiel o oko, kocur goose mi prisiel ako mimozemstan z muzov v ciernom, jeho potitulkovej scene som nepochopil, aky vyznam malo, ked vyplul na stol teserakt, v zavere, ked captain srackvel sundavala rakety, bol priserny digitalny vizual 6/10

• 25.6.2019  06:29
    Ženy milující (TV seriál) (2011)

rosamund pike ukazala kozy v prvej casti, vyhonil som si na nej 2/10

• 20.6.2019  06:41
    Protiúder - Project Dawn (série) (2011)

v tejto serii ukazala kozy jebacka natalia avelon v siedmej, osmej a deviatej casti, vyhonil som si na nej 7/10

• 18.6.2019  03:47

v tejto serii ukazala kozy jebacka lake bell v tretej casti, vyhonil som si na nej 5/10

• 13.6.2019  01:57

film o novinarke marii colvin (rosamund pike), ktora bola v zonach vojnovych konfliktov, jedine, co dodam k tomuto filmu je, ze rosamund pike sa ukazala uplne naha, vyhonil som si na nej 5/10

• 29.5.2019  03:24
    Robin Hood (2018)

prijemne ma prekvapilo nove spracovanie robina hooda, ocakaval som dalsiu stredoveku nudnu sracku ala ridley scottov robin hood, ale ponat robina hooda modernejsie v akomsi postapo punkovom prostredi, bol dobry tah, obcas som mal pocit, ze sledujem green arrowa, vo filme bolo vela akcie, najviac sa mi spomalene zabery za doprovodu paradneho soundtracku so zimmerovskymi prvkami, ked si robin (taron egerton) uvedomil, ze kriziacka vyprava v ararbskych krajinach bola chybou alebo jeho navrat do nottinghamu a hladanie marion (ewe hewson), trosku mi vadil zaporak serif z nottinghamu (ben mendelsohn), hlavne jeho dialogy 8/10

• 27.5.2019  04:23

v tejto serii ukazala kozy anna paquin v siestej, siedmej a osmej casti, vyhonil som si na nej 7/10

• 22.5.2019  02:08

dalsi kvalitny lego film, pri ktorom som si aj pobrecal, mna ako dceu fanusika potesilo mnozstvo dc odkazov a postav (batman, superman, wonder woman, aquaman, green lantern, alfred, lex luthor, harley quinn), skoda zbytocnych hudobnych cisel, len batmanove cislo stalo za to 7/10

• 21.5.2019  01:17

v tejto serii ukazala kozy jebacka addison timlin v prvej, druhej a siestej casti, vyhonil som si na nej 7/10

• 16.5.2019  04:07

dalsia disney neoriginalna sracka, ale toto bol strasny shit, cast filmu odohravajuca sa v kreslenom animovanom svete, to malo byt co, som sa nestacil cudovat, k tomu kazdu chvilu debilne pesnicky, ktore mali byt akoze poucne 3/10

• 8.5.2019  06:34

to bola ale somarina, ten zaver bol strasny des, aj tych dlhych 150 minut, aspon, ze jebacka riley keough ukazala kozy, mohol som si vyhonit na nej, je to jej treti film za rok 2018 po welcome the stranger a hold the dark, kde ukazala kozy 2/10

• 8.5.2019  06:22

nezaujimavy film o spisovatelke colette (keira knightley), ktorej knihy vychadzali pod jej muzovym menom, jebacky keira knightley a eleanor tomlinson ukazali kozy, vyhonil som si na nich 2/10

• 8.5.2019  06:16

dobry revenge film, film mi pripominal ctihodneho obcana, najskor zlocinci riley (jennifer garner) zabili rodinu, vdaka skorumpovanemu sudcovi sa dostali na slobodu, riley sa na par rokov odmlcila, potom sa vratila a zacala likvidovat ludi zodpovednych za smrt jej rodiny 7/10

• 8.5.2019  06:00
    Lizzie (2018)

jebacka kristen stewart ukazala kozy, vyhonil som si na nej, podla ocakavania ma film nebavil, bol o lesbach, jedna z nich nenavidela svojich rodicov, tak ich zabila 2/10

<< předchozí 1 2 3 4