Winx Saga: Osud (2021) (seriál) odpad!

Tak tohle byla taková blbost, tohle si zaslouží maximálně 20% ani ne. Ten konec mohl být nejhorší co mohl a ten seriál to samý, skoro v tom nevidím podobu jako originální winx club, který už není teda nic extra. Jestli tomuhle někdo dává 90%+ tak jedině třináctiletý holky co neví co je dobrý seriál a neviděli nic jako lucifer nebo zaklínač. A co jako dělá těch 5 lidí ve fan clubu???? to jsou jako milfky co si u toho dobře užily že to maj jako oblíbený seriál?? Netflix by se se měl vzpamatovat a naučit se co dělat a nedělat seriály jen pro, jak už tu někdo psal pipky a buzeranty, nedoporučuji se koukat pokud nechcete umřít nudou. 10%

Teorie velkého třesku - Série 11 (2017) (série)

Wow zase překvapilo! sheldon požádá Amy o ruku.. skvěle vymyšlené Mark Hamill.. po me potěšilo jako velkýho fandy jak Star Wars filmů tak i komiksů. Cenim a zasloužených 92%!!

Teorie velkého třesku - Série 10 (2016) (série)

Zajímavé, tohle mě fakt příjemne potěšilo, Sheldon když neměl mluvit, jedna z nejlepších scén vůbec!! cenim kreativitu u tehle serie - 94%!!

Teorie velkého třesku - Série 9 (2015) (série)

Ok zase se to pohoršilo ale ne o moc, přijemne me to aj prekvapilo za zminene cesko, Thor and Dr. Jones, Faynmenova dodávka, Siri atd. Série jinak se fakt povedla skvělý humor, jako vždy, však to znáte - 90%

Teorie velkého třesku - Série 8 (2014) (série)

Vůbec si nestěžuji na Pennyny vlasy, prostě jinej účes s tim se nedá co dělat, jinak oproti 7.serii se to polepšilo, vrátil se nám i dabing atd.. jen se tu zase řeš více vztahy ale to už jsem si zvykl - 92%

Teorie velkého třesku - Série 7 (2013) (série)

7. serie se fakt povedla, diky ni jsem si zvykl mnohem víc na originální znění, coz chci poznamenat, že pokud by nebyla změna dabingu v druhe polovině, tak by to cesti fanoušci určitě ohodnotily lépe, ale pro všechny čchy, NEHODNOTTE SERIAL NEBO FILM PODLE DABINGU JE TO BLBOST! Jinak teda let Sheldona v letadla skvělý, Leonardův návrat taky skvělý, fakt se to povedlo! dávam také 90%

Teorie velkého třesku - Série 6 (2012) (série)

příjemě překvapilo- Howard ve vesmíru skvělý!! profesor Proton taky přjemě překvapil. Jen už to není tak skvělý jako 1.-5. série ale pořád se do vejde do 90%

Teorie velkého třesku - Série 5 (2011) (série)

Fun with Flags je skvělý nápad, celá série se fakt povedla, Penny zase spolu s Leonardem.. prostě dost skvělých věcí se tu přihodilo co zmenili vsechno co se odehrava v dalsich dilech. zase moc povedené a dávám takových 92%

Zaklínač (2019) (seriál)

Popravdě, čekal jsem mnohem víc, ale i tak zatím dobrý doporučuji všem co hráli The Witcher, sice přípěh se az tak moc nepodobá, ale pointu to má, u mmě si to zaslouží takových 75%

Star Trek (1966) (seriál)

Podle mě, pokud člověk chce začít sledovat Star Trek tak tohle není takový dobrý začátek, ale i tak doporučuji zhlédnout, ale pokud začínate tak spíš nejdřív zkoukněte Enterprise,to mi dost pomohlo se zorientovat jak co funguje atd. No ale i tak je to skvely kousek a herci jako William Shatner a Leonard Nimoy,na ne pote nezapomenete! takže cely serial si zaslouzi 70%