smith22

smith22

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.6.2014  11:39

Třetí díl a dost možná asi poslední.Nepamatuji si jak mě bavil první díl ale oproti druhému mě tento třetí díl bavil o dost více.Chvilku sice trvá než se film rozhoupe a vtáhne diváka do děje ale i přes občas krkolomné rozplétačky příběhu mi tento třetí díl sedl – dobré akce, postavy, dobrá hudba – zkrátka docela slušné ukončení trilogie.

• 15.6.2014  12:29

Tak tohle se mi opravdu ale opravdu nelíbilo.Viděl jsem tak třičtvrtě filmu a musel jsem to vypnout.Tísíce zpomalených záběrů soubojů a dalšího byly po chvíli spíše otravné než záživné – nic se nemá přehánět.To stejné souboje plné brutality a krve – né, že by mi tyto dvě věci nějak vadily ale jak jsem psal – čeho je moc… chvílemi mi připadalo, že už nevědí co by dotyčnému ještě usekli aby to bylo zajímavé.Bytky na moři byly nezáživné až hrůza.Tvůrci se všechno snažili udělat mega ultra monstrózní až to bylo vše přehnaně vyumělkováné a mě jako diváka to vůbec nebavilo.Eva Green? No dobře, neříkám, že zahrála špatně ale pokud ve filmu zmiňují neskonalou krásu oné vládkyně tak bych si na tom místě dokázal představit mnohem krásnější ženskou a né Evu Green.Eva Green není vůbec krásná.Bez líčení je totálně tuctová a obyčejná – tím neříkám, že škaredá.A ta jejich scéná v podpalubí kde vystřídali během 2 minut všechny možné polohy jako v nějakém P?To bylo jako co?To jsem nějak nepobral.Asi taky pokus o pozornost diváka v jinak nezáživném filmu.

• 4.2.2014  11:14
    Rivalové (2013)

No, stále nevím.Asi jsem se nechal moc unést, nabudit okolím od kterého kudy chodím stále slyším jak je to výborný, hodně dobrý, naprostá bomba a já nevím co ještě.V tomto obrovském očekávání jsem do toho včera šel.Podmínky pro sledování jsem měl více než dobré.Ale v tom obrovském očekávání se ta obrovská paráda nedostavila.Bylo to dobrý, libílo se mi to, film odsýpal a nenudil jsem se ale nebylo to VYNIKAJÍCÍ jak všude slyším a 92% jak uvádí CSFD je taky dle mého názoru výsledek oné eufórie, která kolem tohoto snímku panovala. V mých očích to vídím na pěkných 79%. Teď co mi vadilo: Od začátku se film řítil šílenou rychlostí a skoky z jednotlivých etap života jezdců byly až moc zbrklé – tak, že si z toho divák skoro nic nevezme – takový narychlo sestříhaný dokument v kostce s jedinou vidinou se co nejrychleji dostat k té nejzajímavější události – havárii Nikiho.V tomto ohledu by filmu prospělo klidně takových 50min. navíc a to by myslím stačilo aby onen příběh v první polovině filmu nemusel být tak stlačený a útržkovitý.U ta­kového životopisného filmu by mi 3 hodinová stopáž vůbec nevadila.Ale je jasný, že jako komerční blockbuster, který má ovlivnit milionové masy lidí v kinech to musí plnit určité předem dané regule. Takže ano, líbilo ale že bych byl nějak extra unešen a vznášel se blahem to se říct nedá.

• 21.1.2014  22:19

Dostal se mi do rukou tento „zázrak“ a aniž bych někde zkoumal co je to žač jsem se do toho pustil.To byla chyba největší.Laciný scénář a ubohé až neskutečně trapné dialogy.Náctiletá puberťačka, která disponuje veškerými IT znalostmi a levou zadní programuje i na tabletu, během dvou klinutí se nabourá do jákéhokoliv zabezpečeného serveru.Do toho všeho nesmrtelná nezničitelná kára což si tvůrci hned nazačátku zdůvodní a okatě podsunou divákovi informaci, že onem vůz má pancéřování a bůhví co ještě – což stejně ani z 10% neomluví onu nesmyslnou nezničitelnost tohoto vozu potom co uvidíte co všechno si to auto zažije.Celý film plný driftů po městě, po kolejích a přece ne a nedaří se ty gumy prodřít(zřejmě nějaká „speciální směs“). Selena Gomez by se měla radši držet toho svého mikrofonu, i když ty její „chválozpěvy“ taky stojí za hovno.A Ethan Hawke by měl příště pořádně číst scénáře než kývne na účast v takovéto sračce.

• 6.12.2013  13:07
    Hitlerovy děti (TV seriál) (2000)

***** Výborný dokument.Viděno již mnoho dokumentů o WWII.V tomto se ale dozvíté i něco nového a uvidíte i nové záběry.Opravdu poutavý dokument.

• 5.12.2013  14:34

Přijde mi, že spousta hodnotících vůbec nepochopila, že jde o satiru.Jelikož pojetí nebylo nějak extra vydařené tak dávám 55%.

• 5.11.2013  12:39
    Válečná generace (TV seriál) (2013)

No co k tomu?Perfek­tní.Kdo neviděl, mohu doporučit.Opět skvělá a kvalitní německá kamera jako to můžeme pozorovat u čím dál více nových německý filmů.Velmi dobře zapracovány osudy 5 lidí do období před válkou – v průběhu války a až do jejího úplného konce. Jen doplním, že s těmi žgryndy ve zdejších komentářích o alibismu Němců tedy nemohu souhlasit.Ano mohlo to tak působit – konec konců točili to Němci a je to jejich zpracování – a já jsem za to rád.Ruku na srdce – každá země – USA ,Rusko, Japonsko, Jižní Korea a další, když točí tyto historické válečné filmy, vyobrazí je svým pohledem a tak jak je to přijatelné pro danou zemi.A když něco takového natočí Němci tak se jim to bude hned vyčítat?Tak to ne!To je příliš úzky pohled na svět.Na všech stranách se páchaly zvěrstva, nejen na té Německé! A kdyby se chytráci opírající se ve svých komentářích o alibismus dobře dívali, tak by možná přišli na to, že jedním ze stěžejních prvků tohoto filmu je nést hlavně odkaz.Odkaz jak válka může změnit lidi, jednotlivé osoby – ale tento skutečný argument tito komentující buď nepříjmou nebo nebudou schopni pochopit – ale ve své podstatě se jim nedivím, nepochopí to většina lidí co takovou skutečnou válku nezažila – ale blbě pindat ve svých komentářích budou dál.

• 18.10.2013  14:55
    Baaria (2009)

Na tohle jsem se těšil ale zklamalo mě to.Příběh ze života, příběh osudu jedné Italské rodiny v před a po válečných letech – bohužel pro diváka velmi nezáživný příběh – pořád jsem čekal, že se stane něco co ten film pozvedne ale nic se nestatalo – od záčátku až do konce si film pluje na jedné lajně.

• 3.10.2013  10:54

Jedna hvězda za Paz Vegu ve spodním prádle.

• 26.9.2013  14:52

Jednu * za kočky v plavkách a za chudáka žraloka jako krásného tvora ze kterého se idiotští režiséři pořád snaží dělat jen stupidní zvíře.

• 17.9.2013  10:21

No teda, vůbec jsem se z toho neposral.Zabavá = dobrá.Příběh = dobrý.Scénář = Tolik stupidit a trapností co jsem ve scénaři našel jsem už dlouho u velkofilmu neviděl. Celkově bych dal 70% – navíc to nemá. Předchozí díl co se kvality týče, byl na nesrovnatelně lepší úrovni!

• 25.8.2013  21:34
    Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)

Katastrofa v akci!

• 19.8.2013  10:28
    Ochránce (2012)

Ano, bylo to opravdu slušný pokoukání.Dá se říct, že pro atraktivnost diváka to bylo postavené na třech nebo čtyřech přestřelkách, které byly ale opravdu výživné a stály za to.Max(Til Schweiger) ládoval do své zbraně jeden zásobník za druhým a dokonale umrtvil vše co mu přišlo do cesty.Zpomalené záběry, ostré zvuky při výměně zásobníků, tuny střepů z rozbombardovaného okolí - to vše uvídíte v tomto snímku, který si Schweiger sám zrežíroval.Potěšila i přítomnost Moritze Bleibtreu, ikdyž polovičního. Akorát nechápu tu zarytou předpojatost vůči Německému filmu zde na CSFD.Vsadím se, že kdyby tady pod žánrem bylo heslo USA tak to má hodnocení kolem 75%.Německý film už je dávno někde jinde než tomu bylo kdysi.Hlavně kamera je na výborné úrovni - mnohdy lepší než u kdejaké Hollywoodské žumpy. Mělo to samozřejmě určité nedostatky ale kterej film dnes nemá? - Je jich málo - minimálně těch 70% si to určitě zaslouží - třeba jen kvůli té syrové Německé, Evropské atmosféře.

• 12.7.2013  15:45
    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)

Zasloužil by si mnohem lepší hodnocení za tu jeho práci.Jak mu kdysi řekl Simon Wiesenthal - vlastní národ tě za tvou práci nikdy nedocení.A měl pravdu.Zdejší pindalové si vůbec nedokážou představit jaké úsilí a častokrát mnoholetá píle stojí za vznikem takových dokumentů.Pan Motl je ještě jeden z mála, který dokumenty vytváří a nikoliv kopíruje jako většína dnešních rádoby novinářů!Zabývá se tématy o jejichž existenci dnešní mládá generace nemá ani ponětí. Tyto nové dokumenty zpracované českou televizí jsou opravdu povedené.Vhodné na archivaci.Stopáž 28 min. zas není tak krátká jak by se zdálo a je plně využita tak, že dokument nenudí.Bez mrknutí oka dávám plný počet - alespoň trochu vyvážím tu neúctu místních k jeho práci.

• 24.6.2013  15:29

Začátek i střed filmu se jevil slušně ale ten závěr tedy zesrali na ultimum.Tím závěrem z toho filmu udělali lacinej šunt.Jako by režisér na závěr filmu odjel na dovolenou a převzal to za něj nějaký prostoduchý patlal.

• 12.5.2013  16:53

Další z řady průměrných amerických komedií o krizi jednoho manželství a jejich dětiček totálně závislých na iPhone, iPad, iPod Touch, iTunes a nevím na čem dalším. Pro mě zbytečně zabitých 138 min.Ten film si ten čas nezaslouží!

• 9.5.2013  15:18
    Stauffenberg (TV film) (2004)

Až teprve včera když jsem narazil na tento film jsem se dozvěděl, že Valkýra s Cruisem z roku 2008 je zas jen posraný remake tohoto původního německého Stauffenberga z roku 2004. A zas amíci samozřejmě vykrádali co se dalo – toto mě vždy dokáže nasrat a donutí přehodnotit názor na onen remake, který se mi třeba i líbil. Kdyby to alespoň natočili trošku jinak tak neřeknu ani půl slova – ale todle prostoduché vykrádání je vyloženě drzost.Je to sice dle skutečné údálosti ale to neznamená, že není možné to ztvárnit jiným způsobem – hlavně tedy klíčové scény.

• 8.5.2013  10:39
    V temnotě (2011)

Film dostává svého názvu.Těžké téma s dávkou depresivní atmosféry.Začátek trošku váznul – mírně vleklý rozjezd.V rámci žánru ale bylo zpracování celkem dobré. Nemůžu říct, že by mi film úplně sedl ale to bylo spíše tím tématem.

• 8.5.2013  10:36
    Hon (2012)

Film mi tématem připomněl český film Nevinnost ovšem Jagten je zpracováním, atmosférou, kamerou o 2 třídy výš.Hodně se povedly dialogy kdy člověk jen těžko mohl odhadnout co bude následovat a jak se situace vyvine – tohle se jim dařilo – nebylo to předvídatelné což se dneska cení.Mads Mikkelsen byl jako vždy výbornej – viděl jsem s ním už pár filmů a zatím nikdy nezklamal – neokoukaný ksicht, přitom svými rysy nezaměnitelný a vždy vyzařující velké charisma.Tomu napomáhá i to, že si vybíra role se zajímavou charakteristikou postav.

• 8.5.2013  10:34
    Move On (2012)

Škody milion :-) věřil jsem, že to bude mít na víc než 56% z CSFD – zatím to ale dost lidí nevidělo – celkem hodnotilo 56 lidí což je nic.Díky nemastnému neslanému konci bych to viděl jen na nějakých 68%. Rozjezd a směr, kterým se film začal ubírat se mi velmi líbíl.Potom přišly hluchá místa kde atmosféra kolísala, tu ale náhle pozvedla zpět honička v Chorvatských serpentínách ale pak zas prudce dolů a následoval nedotažený konec bez nápadu což film docela poškodilo.

• 8.5.2013  10:32
    Paul (2011)

No abych pravdu řekl čekal sem to o mnoho mnoho lepší.Pár vtipných věcí ta bylo ale zbytek je to ten lacinný humor, který teď amíci serou do všech nových komedií.Nemůžu si pomoct ale tento nucený okatý druh humoru né zřídka hraničí až s trapností.Tuto nastupující módu humoru fakt nemusím – nic pro mě.Ta banda neschopných policajtů mi připomněla agenty FBI ve filmu Thor.Jediné to zajímavé je vlastně ten mimozemšťan, který má zaujmout vtipnými hláškami, situacemi – pár se toho povedlo ale bylo toho hodně málo – přišlo mi to takové mdlé, bez šťávy.

• 8.5.2013  10:30
    Hotel Lux (2011)

Hotel Lux – další Německý film, který jsem viděl a nejde si nevšimnout opravdu výborné kamery – dobře nasnímané záběry – Němci dokáží dobře navodit autenticitu doby – filmy jako Hilde nebo třeba Žena v Berlíně jsou toho jednoznačným důkazem.

• 8.5.2013  10:26
    Šedá zóna (2001)

Věděl jsem, že se film bude odehrávat v koncentráku ale některé záběry tvůrci natočili docela odvážně(likvidace nahých těl apod.)Takovéto filmy by měly občas zařadit i kina do své nabídky – potom by ti co si myslí jak se mají špatně pochopili, že to zas tak špatné není.

• 8.5.2013  10:25
    Milovaná (2010)

Dobře postupně a z lehka vybudovaná atmosféra.Dobré to bylo ale herecké výkony mírně převažovaly nad scénářem.

• 8.5.2013  10:24

Ta stopáž mě málem zabila.Svým podáním film působí jako z 60–70 let.Odehrává se v krajině a příbytku kde se doslova zastavil čas a kde pan umělec klidně čeká i 10 let než na něj zas sedne nějaká ta múza tvořivosti.Strašně zdlouhavé scény, které také mohou za neúnosnou delku filmu.Film svým uměleckým pojetím a zvárněním bude pro velkou skupinu diváků s nedostatečnou dávkou empatie a neuměleckým vnímáním nepředstavitelnou nudou. Pro mě to byla škoda času – jediné co zaujalo bylo hledání mistrovi inspirace kdy si při těch jeho čmáranicích připadá být snad každý malířem a neustále nahá Emmanuelle Béart pokroucená snad do všech možných poloh.

• 8.5.2013  10:22

No, že bych se z toho posral, to rozhodně tedy ne!Nejvíce mi tam vadila ta snaha o vyobrazení Jacka Reachera jako neuvěřitelné nepřemožitelné legendy – na tom je vlastně postavený celý film – a tento tah mi přišel trošku lacinný a ohraný – k tomu samozřejmě museli použít velkou hereckou STAR jako je Cruise protože jinak by to nefungovalo – u neznámého herce by to nemělo takový potenciál.

• 8.5.2013  10:20

Označení historický thriller sedí.Film se skvělou severskou atmosférou.Zpracování na slušné úrovní.Pěkná kamera, krásné záběry tamní krajiny.Zatím hodnotilo pouze - 47 lidí.A z těmi žvásty o alibismu se rozhodně neztotožňuji!

• 8.5.2013  10:09
    Lore (2012)

Hodně jednoduchý příběh ale výborně natočený – během filmu vám přijde, že se vlastně skoro nic neudálo ale na konci tato výpověď nabide na váze.Dobrá kamera.A zajímavý pohled tentokrát z druhé strany – na osud poválečné německé rodiny.

• 8.5.2013  10:09

Filmů na téma „Chudáci židi“ jsem už viděl nespočet.Nechci nějak zlehčovat toto téma ale připadne mi, že maďaři si na tom zgustli opravdu hodně.

• 8.5.2013  10:08
    Oui, šéfe! (2012)

Nenadchne, neurazí.Moc komediálních prvků tam opravdu není.Spíše jen taková oddechovká na jedno shlédnutí.

<< předchozí 1 2 3 4