Zombi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 26.10.2018  17:31
    Mrakodrap (2018)

Snesitelný akčňák, kde se více hraje na to katastrofično, než na akci, ale Rock to zvládá i v této vážnější poloze. Logiku musíte hodit za hlavu, pak je to obstojná zábava na večer, nic víc.

• 19.10.2018  21:36

Slabší 4 hvězdičky za závěr, který je lehkým zklamáním. Jinak se jedná o solidní pomalejší horor, stavící především na hutné atmosféře, pomalém tempu a nepříjemné hudbě. Herecké podání je skvělé. Lekačky nečekejte.

• 7.9.2018  20:52

Pohodová pohádka pro děti i dospělé, pěkná animace a celkem vtipné.

• 7.9.2018  20:49
    Upgrade (2018)

Parádní revenge scifi thriller s občasnými brutálními fatalitami. Hlavně od filmu nečekejte akční nářez, protože to jsem po ohlasech čekal já a byl jsem trochu zklamán. Akce je sice parádní, ale moc jí není. Hlavní hrdina je fajn, svoje si odehrál jak v dramatické, tak v akční rovině. Velká spokojenost.

• 7.9.2018  20:45
    7 životů (2017)

Dobrý nápad, zajímavý svět, Noomi mi většinou přijde jako studenej čumák, ale tady byla fajn. Film je spíše pomalejší, až ke konci se zrychlí. Akce taky dobrá a pěkně krvavá, jak jsem od Wirkoly čekal.

• 7.9.2018  20:42

Pomalé, dobře zahrané, krvavé. Drsný western, který není o akci. 4 hvězdy.

• 19.8.2018  15:27
    Sněhulák (2017)

Nic moc kriminálka s hezkou výpravou.

• 26.5.2018  13:30

Zábavný akčnák jak z 90tých let, kombinace Twistera a Povodně. Sympatické obsazení, pořád se něco děje, buď akce, nebo řádí hurikán, triky na solidní úrovni, až na pár scén ke konci, ale stále koukatelné. Stopáž tak akorát. Slušné 3 hvězdy, pro příznivce akčních béček klidně o jednu víc.

• 26.5.2018  13:25

Na začátku přestřelka, na konci přestřelka a mezi tím dlouhá výplň, to aby bylo jasno, že tohle není nonstop akčňák. Chce se to přiblížit Nelítostnému souboji, ale na ten to rozhodně nemá. Některé scénáristické kličky jsou dost zběsilé, film je hrozně dlouhej, seškrtat to na hodinu a půl, tak by to filmu výrazně pomohlo. Takhle 3 hvězdy.

• 26.5.2018  13:21

Hrozná ptákovina, rozhodně ne rodinná komedie, protože humory nejsou úplně korektní a bez fekálií, ale některé fóry dost povedené. Nasmál jsem se hodně, jen od toho nesmíte moc čekat. Korejská navigace mě rozsekala. Taky potěšila účast původních herců v závěru.

• 26.5.2018  13:17

Parádní završení marvelácké komiksové dekády. Russoovým se podařilo ukočírovat spoustu hrdinů v jednom filmu a neslevit z parádní akce, zajímavého příběhu, vtipu a přidat fůru osudovosti a nejlepšího záporáka, jakého komixy od Marvelu kdy měly. Jednotlivá setkání hrdinů jsou splněným snem většiny fanoušků, první půlka je dost vtipná, ale zároveň to nepřehání a netlačí na pilu jako třeba třetí Thor, druhá půlka je pak vážnější a osudovější, s pořádnou akcí. Závěr nechal kino ztichlé. Super za 5 hvězd.

• 27.4.2018  20:09

Pro mě docela zklamání, mám pocit že starý dobrý Star Wars, a počítám i Síla se probouzí, prostě hodili za hlavu, stejně jako Luk svůj meč. Film má parádní vizuál, i herci mě baví, ale ten příběh a jeho rozměr, spíš malost, mě nenadchl. Scéna Luk proti všem je ale parádní. 3 hvězdy.

• 10.3.2018  21:22

Oproti jedničce utahanější a bez švihu. Stále je tu kupa skvělých scén, vtípků a dobré obsazení, ale už to není ono. Silnější 3 hvězdy.

• 10.3.2018  21:19

Tak tohle se opravdu povedlo, dokonce je to v dnešní době koukatelnější než originál. Výborné obsazení, které se skvěle doplňuje a i ten Hart je tu fajn. Dobrodružství, vtip, pěkná výprava, furt se něco děje a zakomponování herních prvků je skvělej nápad. Rock opět v komediální poloze zábavnej. Velmi slušné 4 hvězdy, šup sem s dvojkou.

• 10.3.2018  21:14

S Cloverfieldem to nemá skoro nic společného, ale jako béčkové vesmírné scifi to celkem ujde. Logika se tedy vytratila neznámo kam, ale jako oddychovka z vesmíru je to koukatelné. Slabší 3 hvězdy.

• 10.3.2018  21:11

Velmi vtipná marvelovka, ale občas je ten humor použit ve scénách, kde by být neměl, ačkoliv tedy mají zásadní dopad, emoce působí jen chvíli a pak to některá z postav sestřelí hláškou. Jinak velká spokojenost. Hudba, výprava, postavy, super. Slušné 4 hvězdy.

• 10.3.2018  21:07

Výpravné, vtipné, dobře zahrané, Poirot občas i nezvykle akční. Slušné 4 hvězdy.

• 28.2.2018  19:19

Vtipná fantasy pohádka s prvky z Mrazíka, které jsou zakomponovány s příslušným nadhledem. Hlavní hrdina zpočátku moc sympatický není, ale jak se dostane do pohádkové říše, výrazně se to zlepší a stává se z něj nešikovnej sympaťák. Kostěj mohl hrát klidně ve Hře o trůny. Zasadní je, že to natočili s nadhledem a je poměrně dost vtipnýc scén, které mě opravdu pobavily. 4 hvězdy.

• 6.1.2018  21:27
    Viking (2016)

Parádní výprava a produkce, skvělé kostýmy, dobré válečné scény, krev, slušné obsazení a pěkná kamera. Bohužel příběhově to až taková paráda není, scénář mě moc nenadchl. Asi je to mojí neznalostí tématu, ale to jak vlastně Vladimír za celej film nic neudělá sám, vše za něj provedou, rozhodnou jiní, snad s výjimkou bitky na hradbách a nápadu s loděmi na souši, které mu ale ujedou..., spěchá na bojiště a nemá meč, tak se musí bránit kamenem... Mě ta postava byla čím dál tím nesympatičtější. Silné 3 hvězdy hlavně za skvělé řemeslo.

• 31.12.2017  14:57
    To (2017)

Parádní film, solidní horor a vtahující teen drama z osmdesátých let. Atmosférou to má blízko k mým oblíbeným Stranger things, také retro, také napětí, navíc jeden společný herec. To je ztvárněno pěkně působivě, jsem rád že se nezapomnělo i na jistou krvavost, dětská parta fuknční a herci sympatičtí. Velmi silné 4 hvězdy.

• 31.12.2017  14:47
    Zhan lang 2 (2017)

Jacky Wu asi četl můj komentář k jedničce :-) Zde se razantně přidalo na měřítku, rozpočtu, akci a naštěstí i celkové kvalitě, výsledkem je nadupaná akční pecka ve které se pořád něco děje, kontaktní souboje střídají přestřelky a ty střídají tanky. Frank Grillo je sice v průběhu filmu málo využit, zato závěrečný souboj je rozhodně delší než v jedničce a vypadá slušně. Tanky jsou tentokrát využity jak se patří. Příběh u tohoto typu filmů má být hlavně funkční pro rozpoutání akčního pekla a to se zde daří. Co filmu nejvíce škodí je čínská politická agitka, která je prostoupena celým filmem a jak měla kdysi amerika Ramba, tak má čína dnes Vlčího bojovníka. 4 hvězdy.

• 20.12.2017  21:22
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Parádní akční thriller s výborným obsazením, pěknou a krvavou akcí, dramatickým nábojem a přesahem k válečným veteránům. Akce je překvapivě trochu míň než jsem čekal, ale o to se na ni víc těšíte, je totiž super, výborné je, že seriál perfektně funguje i v dramatické a vztahové rovině, což bych od akční pecky čekal ještě míň. 5 hvězd.

• 20.12.2017  21:16

Dobré obsazení, zajímavé nápady a příjemná retro scifi stylizace. Škoda že země zítřka jsme si moc neužili, většina děje se odehrává na naší zemi. Závěrečná pointa trochu divná a obecně logika děje, včetně zabijáckých robotů je hodně na hraně, ale jinak koukatelné.

• 20.12.2017  21:12

Velmi slušná duchařina, perfektní prostředí, hutná atmosféra a povedené navození strachu. Obsazení taky OK. Sandberg po povedeném Zhasni a zemřeš dokazuje, že má řemeslo pevně v rukách a strašit umí.

• 20.12.2017  21:09
    Blok 99 (2017)

Drsnej thriller o chlapíkovi, který se snaží žít poctivě, ale osud mu hází klacky pod nohy a tak se kvůli rodině vrátí k práci pro podsvětí. Tato práce ho dostane do vězení a ohrozí jeho rodinu, aby ji zachránil musí zabít vězně v bloku 99. Nedokázal jsem si Vaughna v podobné roli představit, ale je parádní a táhne film kupředu. Půl filmu se odehrává před jeho uvězněním a druhá půlka ve vězení, kde dochází i k prvním fyzickým konfrontacím, které vrcholí zavěrečným masakrem, doslova. Hlavní postava je totiž bývalý boxer a má neskutečnou páru, takže drtí lebky, láme kosti a to s brutální krvavostí. Velmi slušné 4 hvězdy.

• 19.12.2017  20:40

O chloupek lepší než první díl.

• 19.12.2017  20:29

Parádní kung fu komedie o fotbale. Neskutečná řežba na hřišti a spousta vtipných nápadů. Slušné 4 hvězdy.

• 19.12.2017  20:27

Spíš krimi, nebo gangsterka z drogového prostředí zlatého trojúhelníku, než akční film. K velké akci dojde až na konci a není špatná, ale ani nic světobornýho. Těšil jsem se na akční film a ten jsem tak úplně nedostal a navíc to bylo dost dlouhý, takže pro mě trochu zklamání. 3 hvězdy.

• 19.12.2017  20:19
    Crazy Joe (2013)

Spíš drama, než akční thriller, ale i tak je to fajn. Statham zase jednou dokazuje, že u mí trošku jinou polohu než zarputilýho bijce. Akce je málo a je rychlá a účelná. Slušné 4 hvězdy.

• 19.12.2017  20:04

Samurajská řezničina s podivným příběhem, pěknou výpravou a vizuálem a slušnými souboji, které se ale postupně stanou předvídatelnými, hlavní hrdina dostane nařezáno, ale protože je nesmrtelnej, tak protivníka nakonec překvapí a složí. Krve dost, akce také, vždy jsem se musel usmát, kolik sebou hlavní postava tahá zbraní, jak velkých a kde je má všechny schované, že nejsou vidět dokud je nepoužije. Jinak film je subjektivně hroooozně dlouhý. 3 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36