Zombi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 6.1.2018  21:27
    Viking (2016)

Parádní výprava a produkce, skvělé kostýmy, dobré válečné scény, krev, slušné obsazení a pěkná kamera. Bohužel příběhově to až taková paráda není, scéná mě moc nenadchl. Asi je to mají neznalostí tématu, ale to jak vlastně Vladimír za celej film nic neudělá sám, vše za něj provedou, rozhodnou jiní, snad s výjimkou bitky na hradbách a nápadu s loděmi na souši, které mu ale ujedou..., spěchá na bojiště a nemá meč, tak se musí bránit kamenem... Mě ta postava byla čím dál tím nesympatičtější. Silné 3 hvězdy hlavně za skvělé řemeslo.

• 31.12.2017  14:57
    To (2017)

Parádní film, solidní horor a vtahující teen drama z osmdesátých let. Atmosférou to má blízko k mým oblíbeným Stranger things, také retro, také napětí, navíc jeden společný herec. To je ztvárněno pěkně působivě, jsem rád že se nezapomnělo i na jistou krvavost, dětská parta fuknční a herci sympatičtí. Velmi silné 4 hvězdy.

• 31.12.2017  14:47
    Zhan lang 2 (2017)

Jacky Wu asi četl můj komentář k jedničce :-) Zde se razantně přidalo na měřítku, rozpočtu, akci a naštěstí i celkové kvalitě, výsledkem je nadupaná akční pecka ve které se pořád něco děje, kontaktní souboje střídají přestřelky a ty střídají tanky. Frank Grillo je sice v průběhu filmu málo využit, zato závěrečný souboj je rozhodně delší než v jedničce a vypadá slušně. Tanky jsou tentokrát využity jak se patří. Příběh u tohoto typu filmů má být hlavně funkční pro rozpoutání akčního pekla a to se zde daří. Co filmu nejvíce škodí je čínská politická agitka, která je prostoupena celým filmem a jak měla kdysi amerika Ramba, tak má čína dnes Vlčího bojovníka. 4 hvězdy.

• 20.12.2017  21:22
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Parádní akční thriller s výborným obsazením, pěknou a krvavou akcí, dramatickým nábojem a přesahem k válečným veteránům. Akce je překvapivě trochu míň než jsem čekal, ale o to se na ni víc těšíte, je totiž super, výborné je, že seriál perfektně funguje i v dramatické a vztahové rovině, což bych od akční pecky čekal ještě míň. 5 hvězd.

• 20.12.2017  21:16

Dobré obsazení, zajímavé nápady a příjemná retro scifi stylizace. Škoda že země zítřka jsme si moc neužili, většina děje se odehrává na naší zemi. Závěrečná pointa trochu divná a obecně logika děje, včetně zabijáckých robotů je hodně na hraně, ale jinak koukatelné.

• 20.12.2017  21:12

Velmi slušná duchařina, perfektní prostředí, hutná atmosféra a povedené navození strachu. Obsazení taky OK. Sandberg po povedeném Zhasni a zemřeš dokazuje, že má řemeslo pevně v rukách a strašit umí.

• 20.12.2017  21:09
    Blok 99 (2017)

Drsnej thriller o chlapíkovi, který se snaží žít poctivě, ale osud mu hází klacky pod nohy a tak se kvůli rodině vrátí k práci pro podsvětí. Tato práce ho dostane do vězení a ohrozí jeho rodinu, aby ji zachránil musí zabít vězně v bloku 99. Nedokázal jsem si Vaughna v podobné roli představit, ale je parádní a táhne film kupředu. Půl filmu se odehrává před jeho uvězněním a druhá půlka ve vězení, kde dochází i k prvním fyzickým konfrontacím, které vrcholí zavěrečným masakrem, doslova. Hlavní postava je totiž bývalý boxer a má neskutečnou páru, takže drtí lebky, láme kosti a to s brutální krvavostí. Velmi slušné 4 hvězdy.

• 19.12.2017  20:40

O chloupek lepší než první díl.

• 19.12.2017  20:29

Parádní kung fu komedie o fotbale. Neskutečná řežba na hřišti a spousta vtipných nápadů. Slušné 4 hvězdy.

• 19.12.2017  20:27

Spíš krimi, nebo gangsterka z drogového prostředí zlatého trojúhelníku, než akční film. K velké akci dojde až na konci a není špatná, ale ani nic světobornýho. Těšil jsem se na akční film a ten jsem tak úplně nedostal a navíc to bylo dost dlouhý, takže pro mě trochu zklamání. 3 hvězdy.

• 19.12.2017  20:19
    Crazy Joe (2013)

Spíš drama, než akční thriller, ale i tak je to fajn. Statham zase jednou dokazuje, že u mí trošku jinou polohu než zarputilýho bijce. Akce je málo a je rychlá a účelná. Slušné 4 hvězdy.

• 19.12.2017  20:04

Samurajská řezničina s podivným příběhem, pěknou výpravou a vizuálem a slušnými souboji, které se ale postupně stanou předvídatelnými, hlavní hrdina dostane nařezáno, ale protože je nesmrtelnej, tak protivníka nakonec překvapí a složí. Krve dost, akce také, vždy jsem se musel usmát, kolik sebou hlavní postava tahá zbraní, jak velkých a kde je má všechny schované, že nejsou vidět dokud je nepoužije. Jinak film je subjektivně hroooozně dlouhý. 3 hvězdy.

• 19.12.2017  19:55

Slušná historická řežba, sledující osudy žoldnéře Gutse s obřím mečem, Kumpanie Jestřába, ke které se přidá a jejích členů, především vůdce, který vypadá jak holka a má tajemný přívěšek.

• 19.12.2017  19:49
    Baby Driver (2017)

Hodně slušné obsazení, vymazlený vizuál a střihy na hudbu, která zní skoro nepřetržitě. Ze začátku trochu pomalý, ale postupně se to rozjede k akčnímu finále. Příběhově trochu slabší a zbytečně delší, ale jinak fajn.

• 18.11.2017  13:08

Špionážní thriller z konce studené války odehrávající se v rozbouřeném Berlíně, v hlavní roli s ledovou královnou Charlize. Akční scény jsou luxusní, dlouhé záběry, perfektní choreografie, fyzično a krev. Příběh zajímavej, ale na můj vkus zbytečně moc zamotanej. Charlize jsem kupodivu ty mlátičky dost věřil, narozdíl od Angeliny před časem, McAvoy v pohodě, atmosféra Berlína těsně před pádem berlínské zdi parádní. Slabší 4 hvězdy, udělat ten příběh trochu přehlednější, bylo by to lepší.

• 13.11.2017  19:52
    Wind River (2017)

Westernová kriminálka s hutnou atmosférou, velmi drsným prostředím zasněženého Wyomingu, jednou vraždou a zajímavými charaktery. Děj je přímočarý, soustředšný na případ a je to jen dobře, nejsou tu rozptylující vlivy a ačkoliv je tempo pomalejší, přesto film odsípá a diváka napíná. Herecké výkony jsou parádní, Rennerův lovec je super. Zavěr hodně potěšil. 5 hvězd.

• 13.11.2017  19:37
    Zulu (2013)

Parádní drsná kriminálka z jižní Afriky o vyšetřování vraždy jedné dívky, které ale bude mít větší dopady na život obou dektivů než by se mohlo z počátku zdát. Whitakera v pohublé podobě jsem skoro nepoznal, překvapením pro mě byl Bloom, kterého moc nemusím, ale tady byl hodně fajn. Celkové pojetí filmu, drsnost i sem tam trocha akce a netradiční závěr mě potěšili. Žabožrouti umí. Slušné 4 hvězdy.

• 31.10.2017  18:56

Paráda, bavil jsem se trochu míň než u jedničky, ale nějak mi to moc nevadí, ty postavy mě totiž hodně baví a chemie mezi nimi je výborná. Drax hodně pobavil. Závěrečnej souboj byl hodně divokej, ale líbilo se mi zakoponování dalších vtípků. Ve výsledku sušné 4 hvězdy.

• 31.10.2017  18:51
    Revolt (2017)

Až na pár vyjimek celkem slušné triky, akce koukatelná, ale příběh je cestování z bodu A do bodu B s předvídatelným koncem, viděl jsem to již v různých obměnách několikrát. Na nízkoropočťák docela dobrý.

• 21.10.2017  21:20

Závěrečný díl novodobé opičí trilogie nezklamal, přinesl nosný příběh, většinu času se věnuje opicím a zacementoval Césara jako největšího opičího vůdce, na kterého budou vzpomínat další generace. Navíc krásně propojil novou trilogii s původním filmem. Výborné je, že takhle příběhové a na postavy sázející filmy jsou realizovány s blockbusterovými rozpočty. Silné 4 hvězdy.

• 14.10.2017  17:12
    Contratiempo (2016)

Španělové natočili parádní thriller, který diváka vodí za nos a on si to napnutý jak struna rád nechá líbit. Herecky přesvědčivé, závěr slušně vygradovaný, hutná atmosféra a hlavně ze začátku pomalejší tempo, která však tady vůbec nevadí. 4 hvězdy.

• 14.10.2017  17:07

Povedený návrat Spidermana se sympatickým hercem, dobrým padouchem a komediálním zázemím, řešícím problémy středoškoláka. Akce docela ujde, trikově malinko slabší, ale v pohodě koukatelný. Líbila se mi celková odlehčenost, Spiderman je zase jednou sympaťák a hláškař, zasazení do světa Avengers a odkazy na ně potěšily. Je fajn, že se nezačínalo zase od začátku, další origin netřeba. Slušné 4 hvězdy.

• 14.9.2017  19:59
    Wonder Woman (2017)

Docela solidní komiksovka, která má slušné první 2/3 a dobré obsazení, ale přepálenou stopáž s pár hluchejma místama a nudnej digitální bordel na závěr. Gadot to sluší, Pine je sympaťák. Slabší 4 hvězdy.

• 9.9.2017  13:17

Parádní zombie flák, kterej se rozjede, spolu s ústředním vlakem, a až do konce se nezastaví. Atmosféra hutná, ale ne srašidelná, slušné tempo, fajn triky, závěr vyždíme i nějaké emoce. Slušné 4 hvězdy.

• 9.9.2017  13:13

Trochu slabší nízkorozpočtové scifi, kterému ale přidám bodíky za snahu. Slabší 3 hvězdy.

• 9.9.2017  13:10

Docela jsem se těšil, Rocka mám rád a parodie na slavnej seriál mohla být super, ale scénář se ubírá směrem k detektivce mimo pláž, která podle mě zabíjí původní potenciál, pohupujících se, ehm plavek tu nakonec taky tolik není. Některé fórky fungují, některé jdou mimo, logika samozřemě kulhá na obě nohy, ale asi nikdo nečekal nic jiného. Nakonec slabší 3 hvězdy.

• 9.9.2017  13:02

Prometheus se zvrhnul v nelogickou blbost, tohle je sice trochu lepší, ale rozvíjením mytologie vetřelců špatným směrem a nudným průběhem, nakonec snad ještě méně akceptovatelný film. Začátek ve vesmíru se mi líbil, parádní zpracování, atmosféra, super, ale co následuje po přistání na planetu je pro mě velkým zklamáním. Postavy nezajímavé, androida jsem nesnášel už v Prometheovi, tady mě iritoval ještě víc se svým vztahem k vetřelcům (nebo co z nich kur... udělali), nesmyslné filozofování tam kde chce divák vidět úplně něco jiného. Nebudu se dál rozepisovat, jen bych se znovu vytočil. Silnější 2 hvězdy za začátek a triky.

• 15.8.2017  10:29

Pěkné triky a výprava, průlety měsem budoucnosti jsou fajn, pár cool záběru se také najde. Příběh ale nenadchne, akce moc není a je celkem průměrná. Scarlett mám rád, ale tady divně chodí a divně čumí, toť vše. Ve výsledku průměr.

• 15.8.2017  10:22
    Mumie (2017)

Koukatelné, ale nevýrazné a s odstupem si z toho skoro nic nepamatuji.

• 15.8.2017  10:13

Korejský westernový historický akčňák. Líbila se mi krásná výprava a westernová stylizace včetně hudby jak od Morriconeho. Kdyby to nebylo tak roztahané a bylo tam víc akce, přidal bych hvězdu, takhle za 3.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36