Zombi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 17.2.2019  21:49
    Podezřelý (2013)

Tak trochu korejský Bourne, špionážní příběh, roztřepaná kamera, dynamická hudba, souboje především rychlé a ruční, ale pěkně zpracované, automobilové honičky. Dva hrdinové na různých stranách, kteří si jdou po krku, jsou zase korejskou specialitou. Nebýt přehnané délky a překombinovanosti, bylo by to za 4 hvězdy, takto slušné 3.

• 13.2.2019  20:20

Překvapivě funkční mix komedie a špionského akčňáku. Slušné obsazení jak hlavních postav, tak i záporáků, pěkné akční scény, především souboje, které nevyužívají pouze nohy jako např. v City of Violence, ale komplexní kombat, včetně rukou. Komediální prvky vkusné, občas jsem se uculil a nebylo mi trapně. Ve výsledku slušné 4 hvězdy.

• 11.2.2019  09:35
    Jjakpae (2006)

Příběhem a jeho sentimentálním podáním trochu slabší, akce není v průběhu filmu moc, ale závěrečné zúčtování je dlouhé a hodně slušné. Trochu jsem byl zklamanej z choreografie, kdy se používají výhradně nohy, sem tam týče, nože. Naopak potěšila westernová atmosféra, daná hlavně hudbou a kamerou. Záporák slabota. Slušné 3 hvězdy.

• 10.2.2019  14:20
    Polar (2019)

Mikkelsen je fajn, zasněžené prostředí také, je to slušně krvavé a akce je dost, ale tím pozitiva končí. Příběh funkční, ale jinak nic nového, vlastní akce není moc nápaditá a vlastně si z ní za chvíli nic nevybavíte, pokud není proložena souložící prcinou, což je další světlý moment :-) Největší problém jsou ale záporáci, nejenže hlavní bos nepředstavuje žádnou výzvu, ale jeho A tým je k smíchu, měli by to být profíci, ale je to jen banda tajtrlíků. 3 hvězdy.

• 9.2.2019  21:30
    Overlord (2018)

Nečekejte horor, ale spíš válečný film se slušně našlapaným úvodem, pomalejším středem a zombie závěrem. Hororová atmosféra moc nefunguje, prostě se nebojíte, gore je pěkné, ale není ho extra moc. Upřímně, těšil jsem se na hororová akční jatka trochu jako herní Wolfenstein, ale o tom to není, vyznění je dost jiné. Slušné 3 hvězdy.

• 9.2.2019  21:26

Hezká přehlídka vojenský techniky, slušná válečná akce a celkem krvavé. Postavy trochu zaměnitelné, příběh funkční, ale ne moc vtahující. Člověk se musí oprostit od čínské agitky, ale amíci ji ve svých filmech mají taky. Silné 3 hvězdy.

• 7.2.2019  19:59

Příjemné béčko s velkým rozpočtem a tedy i slušnými triky a výborným Stathamem, který film utáhne, i když nikoho nezmlátí. Slabší 4 hvězdy.

• 3.2.2019  20:40
    Equalizer 2 (2018)

Slabší než jednička, hlavně příběhem a záporákem, ale jinak stále dobrá akční podívaná. Denzel to dává s přehledem a akce slušná.

• 31.1.2019  20:12
    22. míle (2018)

Dobré obsazení, celkem zajímavý námět, ale vše trochu nevyužité. Akce je dostatek a není špatná, ale věčná škoda, že když mají ve filmu Iko Uwaise, tak jsou bitky zmateně stříhané a nepřehledné. V rámci děje se kupí taky dost nelogičností, které celkovému vyznění moc neprospívají. Vidím to na silnější 3 hvězdy.

• 30.12.2018  11:24

Parádní akční animák, který potěší jak děti, tak rodiče. Každý z rodiny dostane prostor a Jack-Jackovo objevování schopností je fakt prča. Příběh funkční a akce pěkně našlapaná.

• 21.12.2018  18:57

Tak takovouhle sračku jsem od Blacka nečekal, zpětně trochu doceňuji Antalovo Predátory. Postavy nezaujmou, žádnej výraznej charakter, pocit strachu, tajemna a napětí nikde, blbé hláškování, které míří vedle, akce slabá. Ten film si ani nezaslouží využívat hudební motiv z prvního Predátora, je to jak zneuctění. Kdyby to bylo natočené s jiným monstrem a nesralo se to do Predátora, víc se to odvázalo a zlepšilo výše vyjmenované, mohlo to být slušný akční scifi komediální béčko. Slabé 2 hvězdy.

• 21.12.2018  18:44

Brutální mlátička, která mě nejvíce potěšila tím, že oproti předchozímu Headshotu zde mají bitky pořádnou choreografii, a i když se tu rube doslova vším, tak je většinou vidět bojové umění a ne jen zvířecí rvačka. Co mě opět moc nepotěšilo je přehnaný důraz na brutalitu, gore je zde doslova všude a perfektně provedené, ale pro mě dost rušivé. Příběh je funkční pro rozestavění postav na bojišti, není zbytečně překombinovaný a ale nijak zvlášť nezaujme. Důležité je aby neustále nabíhalo další maso na porážku. Když se rube Joe, Iko nebo Julie, je to paráda a radost pohledět. Celkově dávám slabší 4 hvězdy.

• 23.11.2018  23:11

Jedničku mám rád, tohle je skoro odpad, špatně je skoro všechno, škoda mluvit.

• 26.10.2018  17:31
    Mrakodrap (2018)

Snesitelný akčňák, kde se více hraje na to katastrofično, než na akci, ale Rock to zvládá i v této vážnější poloze. Logiku musíte hodit za hlavu, pak je to obstojná zábava na večer, nic víc.

• 19.10.2018  21:36

Slabší 4 hvězdičky za závěr, který je lehkým zklamáním. Jinak se jedná o solidní pomalejší horor, stavící především na hutné atmosféře, pomalém tempu a nepříjemné hudbě. Herecké podání je skvělé. Lekačky nečekejte.

• 7.9.2018  20:52

Pohodová pohádka pro děti i dospělé, pěkná animace a celkem vtipné.

• 7.9.2018  20:49
    Upgrade (2018)

Parádní revenge scifi thriller s občasnými brutálními fatalitami. Hlavně od filmu nečekejte akční nářez, protože to jsem po ohlasech čekal já a byl jsem trochu zklamán. Akce je sice parádní, ale moc jí není. Hlavní hrdina je fajn, svoje si odehrál jak v dramatické, tak v akční rovině. Velká spokojenost.

• 7.9.2018  20:45
    7 životů (2017)

Dobrý nápad, zajímavý svět, Noomi mi většinou přijde jako studenej čumák, ale tady byla fajn. Film je spíše pomalejší, až ke konci se zrychlí. Akce taky dobrá a pěkně krvavá, jak jsem od Wirkoly čekal.

• 7.9.2018  20:42

Pomalé, dobře zahrané, krvavé. Drsný western, který není o akci. 4 hvězdy.

• 19.8.2018  15:27
    Sněhulák (2017)

Nic moc kriminálka s hezkou výpravou.

• 26.5.2018  13:30

Zábavný akčnák jak z 90tých let, kombinace Twistera a Povodně. Sympatické obsazení, pořád se něco děje, buď akce, nebo řádí hurikán, triky na solidní úrovni, až na pár scén ke konci, ale stále koukatelné. Stopáž tak akorát. Slušné 3 hvězdy, pro příznivce akčních béček klidně o jednu víc.

• 26.5.2018  13:25

Na začátku přestřelka, na konci přestřelka a mezi tím dlouhá výplň, to aby bylo jasno, že tohle není nonstop akčňák. Chce se to přiblížit Nelítostnému souboji, ale na ten to rozhodně nemá. Některé scénáristické kličky jsou dost zběsilé, film je hrozně dlouhej, seškrtat to na hodinu a půl, tak by to filmu výrazně pomohlo. Takhle 3 hvězdy.

• 26.5.2018  13:21

Hrozná ptákovina, rozhodně ne rodinná komedie, protože humory nejsou úplně korektní a bez fekálií, ale některé fóry dost povedené. Nasmál jsem se hodně, jen od toho nesmíte moc čekat. Korejská navigace mě rozsekala. Taky potěšila účast původních herců v závěru.

• 26.5.2018  13:17

Parádní završení marvelácké komiksové dekády. Russoovým se podařilo ukočírovat spoustu hrdinů v jednom filmu a neslevit z parádní akce, zajímavého příběhu, vtipu a přidat fůru osudovosti a nejlepšího záporáka, jakého komixy od Marvelu kdy měly. Jednotlivá setkání hrdinů jsou splněným snem většiny fanoušků, první půlka je dost vtipná, ale zároveň to nepřehání a netlačí na pilu jako třeba třetí Thor, druhá půlka je pak vážnější a osudovější, s pořádnou akcí. Závěr nechal kino ztichlé. Super za 5 hvězd.

• 27.4.2018  20:09

Pro mě docela zklamání, mám pocit že starý dobrý Star Wars, a počítám i Síla se probouzí, prostě hodili za hlavu, stejně jako Luk svůj meč. Film má parádní vizuál, i herci mě baví, ale ten příběh a jeho rozměr, spíš malost, mě nenadchl. Scéna Luk proti všem je ale parádní. 3 hvězdy.

• 10.3.2018  21:22

Oproti jedničce utahanější a bez švihu. Stále je tu kupa skvělých scén, vtípků a dobré obsazení, ale už to není ono. Silnější 3 hvězdy.

• 10.3.2018  21:19

Tak tohle se opravdu povedlo, dokonce je to v dnešní době koukatelnější než originál. Výborné obsazení, které se skvěle doplňuje a i ten Hart je tu fajn. Dobrodružství, vtip, pěkná výprava, furt se něco děje a zakomponování herních prvků je skvělej nápad. Rock opět v komediální poloze zábavnej. Velmi slušné 4 hvězdy, šup sem s dvojkou.

• 10.3.2018  21:14

S Cloverfieldem to nemá skoro nic společného, ale jako béčkové vesmírné scifi to celkem ujde. Logika se tedy vytratila neznámo kam, ale jako oddychovka z vesmíru je to koukatelné. Slabší 3 hvězdy.

• 10.3.2018  21:11

Velmi vtipná marvelovka, ale občas je ten humor použit ve scénách, kde by být neměl, ačkoliv tedy mají zásadní dopad, emoce působí jen chvíli a pak to některá z postav sestřelí hláškou. Jinak velká spokojenost. Hudba, výprava, postavy, super. Slušné 4 hvězdy.

• 10.3.2018  21:07

Výpravné, vtipné, dobře zahrané, Poirot občas i nezvykle akční. Slušné 4 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37