Percy Jackson a Olympané (2023) (seriál)

Tak jsem u toho vydrzela celou hodinu = skoro dva dily. Dal uz to asi nedam.. Deti nebo teenagery by to mozna jeste bavilo, mne uz moc ne. Jinak serial jde s moderni dobou a uvidite tam zase afro people.. nemam vic co rict, jen to, ze serial nedoporucuji i kdyz jsem se nej fakt tesila.

Mrtvý muž přichází (1995)

Hm, ani nevim jak bych to mela ohodnodit. Na jednu stranku to nebylo spatny, na druhou to bylo zdlouhavy a nudny. Mozna jsem nepostrehla hluboky smysl v tomto snimku, ale za mne, by mozno bylo kouknout na zacatek a pak preskocit tak na poslednich 25 minut a nic by se asi nezmenilo. Pribehove hodnotim jako slaby kus - snaha sestry probudit v cloveku pokani za sve ciny se asi povedla, ale na mne to nijak extra nezapusobilo. Stejne myslim, ze kdyz clovek nekomu vezme zivot - musi za to dat svuj - jinak by tady kazdy delal co chtel a pak by uspesne skoncil ve vezeni, normalne cetl knizky, obcas se videl s rodinou, jedl obycejny jidlo atd. Bohuzel, vrah je proste vrah a nezaslouzi zit i kdyz prizna a ucini pokani - stejne nevime zda to fakt slo od cisteho srdce nebo je to jenom mala velka lez. Zivot je takovy a musis obcas premyslet co delas a pod vlivem koho nebo ceho to delas.

Miranda's Victim (2023)

Rozhodne to bylo hrozne co se stalo hlavni postave, ale film mi prisel jako fakt nudny. Hlavni herecka byla pro mne strasne neprijemna, cely soudni proces mi prisel nezajimavy a misty velice nudny. Davam tomu tri hvezdy, je to naprosty prumer, cekala jsem asi vic. Mam rada filmu takoveho zanru, ale tohle to bylo tezko skoukatelny. Sorry..

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série)

Celkem smutny.. pada to nejak dolu. Jsem se tesila na ctvrtou serii a nakonec jsem koukala se zavrenymi oci. Presprilis propagace LGBT community. Chapu, ze v dnesni dobe je to dulezite, ale ne tak moc, obcas mi prislo spousta situaci neni naprosto vhodnych, nacpali tam uplne vsechno i co tam vubec nepatri nebo nevypada vubec prirozene. Dokoukala jsem jen proto, ze mne zajimal pribeh Otis a Maeve a smutneho Adama, ktery zase na konci trochu usmal! Na to byla radost pohledet. Jinak si myslim, ze pribehove - prumer, citove - prumer ani slza mi nepadla ani usmev to nevyvolalo. Jedine co bylo dobre je hudba. Ale zase abych neznela az moc kriticky nebo kategoricky, jsem se dozvedela nove nazvy v lgbt svete ( otazkou je - chci to vubec vedet? ).

Šílená noc (2022)

Divim se dobremu hodnoceni filmu, nechapu jak obycejna nevtipna komedie muze nekoho ohromit. Je tu unaveny Santa, parta zbohatliku a parta zlodeju, kteri dobre nastudovali chytrou bohatou babku a pekne naplanovali na Vanoce ji okrast. Povede se jim to? Hmm otazka opravdu tezka... Ovsem tady se do deju zavadi mala holcicka, ktera veri v dobro, lasku a Santu, ktery ma splnit jeji prani. Pribehove davam tomu dislike, vtipky a fory podprumerne, vanocni atmosfera je nulova. Akorat se dobre koukalo na krasny velky dum s krasnym stromeckem a hezkym ozdobenim domu a to je asi vse, co je na filmu dobreho. Kombo Santa a krvava bitka moc nevyslo, ale nekoho urcite pobavi. Za mne, filmy o Vanocich a o Santovi by mely byt jemnejsi a kouzelnejsi. Mozna v tom i bude muj problem. Ovsem se snazim jit spolu s modernim svetem a koukat na filmy s dobrym hodnocenim. Doba se meni a zajmy taky, pokud vas laka film o radoby vtipnych rvackach a smrti welcome to watch, ale za mne to nestoji za podivanou.

Monstrum (2022) (seriál)

It is a masterpiece. Nemam co vytknout, serial je naprosto skvely a silny. Koukala jsem na dokumentarni filmy o Jeffrey Dahmer a tenhle snimek mne ohromil nejvic. Atmosfera je silena, Evan Peters zapadl do role je uzasny herec a tenhle snimek jedine prikladem toho. Asi i pro nej bylo tezky zahrat Dahmera obzvlast kdyz vis a zacnes predstavovat co on vubec provedl. Je to opravdu hrozny, ze takovi lidi zijou na svete a nikdo jim uz pomoct nemuze. Snimek je naprosta bomba, davam vsech 5 hvezd, kez bych mohla dat vic....

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Jsem si vsimla, ze uz delsi dobu jsem nenechala zadnou recenzi k filmu a padlo to zrovna na Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore. Slaba snaha se podobat ostatnim filmum z Vesmiru Harryho Pottera, uz na to ze vymenili Johnny Depp na Madds Mikkelsen, pak se snazili to napodobit stejnymi barvami jako v HP, vtipy prumerny jestli na ne vubec prijde.. pribeh je sam o sobe moc slaby a chaby, dve hodiny jsem koukala na film a ani vlastne nevim co se tam delo, protoze pribeh jako takovy tam vubec neni... nevim co si z toho mam vzit.. bohuzel oni znicili vsechno co jen mohli... Davam tomu tri hvezdicky, protoze nemohu dat min necemu z Vesmiru HP.. skoda penez a sil hercu, mohlo to byt lepsi pokud by se Joan nehnala jenom za prachama.

Proměna (2022)

Za mne je prilis slaby kousek, nevim jestli jsem od toho cekala neco vic, ale trochu zklamani to urcite bylo. Cilovkou je jednoznacne jenom deti, vtipy take jedine pro deti, pribeh je celkem zajimavy a take bych mohla pochvalit i vizualni stranku.  Doporucila bych koukat na tenhle snimek jen s detmi jinak asi budete taky trochu zklamani jako ja.

Dobrý Will Hunting (1997)

Dlouho jsem odkládala tenhle simek, protože jsem věděla, ze to bude velká emotivní nalož. Úžasný námět a úžasná hra všech herců. Byla radost pohledět na mladého Matta Damona a Bena Afflecka a hlavně Robina WIlliamse.

Takový normální kluk (2021)

Prumerna klasicka romanticka komedie, akorat je trochu modernejsi. Svetem vladne internet a likes from my followers. Cim dal to jde, tim povrchnejsi stavaji lide, protoze zalezi preci jenom na tom co dat na internet a jak ukazat lidem, ze tvuj zivot je lepsi nez jejich. Tak hlavni hrdinka dala sazku, ze udela z jednoho kluka frajera... a dal uz asi kazdy vi, jak se to skonci, klasicka romanticka komedie pro teenegery a jejich kamarady.