Marcus_s

• 20.3.2020  22:10
    Vybíjená (2004)

3,5*

• 20.3.2020  16:56
    Cvičky pana Hudbičky (TV pořad) (2019)

Bitchky.

• 20.3.2020  09:18
    Super Thundermanovi (TV seriál) (2013)

Tak jsem se podíval na další atraktivní skvost od Nickelodeonu. Zvládl jsem jeden díl a 6 minut druhého dílu. Mé pocity z incestního příbuzenstva a kreténkských efektů se nedají popsat. Jsou to neustále ty a samé vzorce, které musím filtrovat tím nejlepším respirátorem třídy FIFA12. Co možná zahřeje škaredé uchyly je to, že počet buzíku napočítáte na zubech své matky.

• 17.3.2020  21:55

Jzs. To zas byla pičowina, jak cíp, že mě ani moje rouška proti Hovnidu-19 neochránila. Obsazení je špatné. Fleš vypadá, jak nějaký feťák z německy mluvících zemí. Bat-Man, i když jsem si říkal, že jako gejík nevypadá tak to byla lež, jak věž. Gal Gadot byla velmi hotezní. Bojové scénky působí plasticky a uměle.

• 17.3.2020  09:28
    Z místa činu (TV pořad) (2020)

Chcanka vypatlaná.

• 16.3.2020  21:07
    Trhni si! (2006)

Nevadí mi fekální hůmor, ale tady je podáno velmi sockovatě.

• 16.3.2020  09:35
    Učíme se s Noddym (TV seriál) (2005)

Umím. Umím. Umím. Umím.

• 15.3.2020  09:17
    Ach, ta láska nebeská... (TV film) (2020)

Už tím, že je tam podivně moc cikánů a Halina Malina jsem poznal, že je něco špatně :0

• 12.3.2020  11:26
    Bloodshot (2020)

Dýzl je odpadlík.

• 8.3.2020  11:00
    27. Český lev (TV pořad) (2020)

Kopta zabiják a trapák.

• 7.3.2020  18:12
    Poklady z garáží (TV pořad) (2013)

"Zdravíme, my jsme Jamesovi. Jsme líná a masitá hovada, která nejsou schopna si uklidit garáž. Takže jsme si jednou řekli, že bychom si mohli zamluvit bandu spasitelů, kteří vypadají, jak banda kriminálníků. Slizce si ošmatají naše věci, které bychom v hloubi duše stále chtěli. Manžel by si určitě nechal sbírku umělých vagín. Já bych si nechala ten porcelám od Ricka Skrblíka."

• 6.3.2020  20:21

Takže reklama na Sunar, škaredé obsazení. Jsem rád, že naztrácím svůj zbytečný čas tímhle paskvilem od ČT :)

• 3.3.2020  18:01

Dávám 3,5*. Příběhy, kde jsou dědulínci co se snaží něco dokázat ve svém pedofilním a senilním vysušeným lajfem mi fakt pijou krev.

• 24.2.2020  20:31
    Po hlavě - Skrytá identita (E04) (epizoda) (2020)

Nějak nemám sílu tu impotentní sračku dokoukat. Celé to je, jak amaterský porno film. Někdo možná zahoní.

• 22.2.2020  18:46
    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

"Chtěl bych aspoň 100$. Ty peníze mi mohou zajistit léčbu prostaty na kterou mohu umřít. Nebo ty peníze dám své dceři, které jsem snědl psa, když jsem byl chudý, ale opravdu ty peníze potřebuji." "Chápu! DáM VáM DvACeT PěT BaBEk, PrOtOže MuSíM VyDĚlat."

• 20.2.2020  18:49

Ocenil bych jinačí čas vysílání. Když jsem sledoval tváře různých ras, tak jsem chytal pěkné nostalgické vibes. Vizuál je více než příjemný. Celý počin s kamerou vypadá, jako kdybychom sledovali nějaký dokument o fyzice, kde chytrý indický fyzik vysvětluje, jak používat masturbační zákony a nikoho nepohoršovat. Určitě si udělám čas od študenzí a podívám se na další počin.

• 20.2.2020  17:50

4,5*

• 18.2.2020  23:17
    Ulejváci (2002)

"Máš pravdu. Ojebal tebe. Ojebal mě...a jak vidíš....ojebal i ji."

• 18.2.2020  20:14
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

#UživatelMarcus_scítíaverzivůčitéhleteplésračceapřipadásitakhle ----> https://youtu.be/5lbGAzo9RrM

• 16.2.2020  22:47
    Past (TV film) (2020)

2,5*

• 15.2.2020  22:22

"Pardon, jsem duševně chorá!"

• 9.2.2020  17:50

:0 Co je to za porno?? :O

• 5.2.2020  18:57

Banda přičmoudlých buzerantů se honí stovky možná tisíce kilometrů, aby zachránili své incestní příbuzenstvo. Hlavního hrdina, který je obdařen hlasem Draca Malfoye je nemastný a neslaný, ale hezky si na něho dívá. Žena, která je unešena Malekem egyptským, byla chvílema velmi hot, takže jsem se občas musel přemáhat abych nerozdělal oheň na způsob třecí. Náctiletý Džekové Sparrowové s knírkama ala buzerant mastný vlas, malé brýle a zavislost na anime, byli opravdu disgusting. Co to je? Roland buzišuk, vyplázl něco co se dá, a docela se pobavíte nad debilitou ústředních kryplů. Ocenil bych méně albínů a více souložících scén, abych měl aspoň nějaký orální požitek.

• 3.2.2020  18:08
    Robocop (2014)

3,5

• 31.1.2020  19:32
    Změna hry (TV seriál) (2015)

Opět to samé. Banda homosexuálních náctiletých buzerantů co září všema barvama. Může to být bílá, černá, žlutá, muslimská.

• 29.1.2020  17:26
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Už normálně začínám být alergický na ty buzíky z MI6. Jako divadlo je to fakt špatný.

• 26.1.2020  00:00

Meghan Foxová furt působí, jak nějaká šlapka z Disney Channelu. Je škaredá a pohled na ni mi způsobil impotenci na dalších 14 dnů. Délka filmu je přemrštěná. Film má tolik teplých záporáků, že by se i Spider Parker 3 za to nemusel stydět. Ustřední zvířecí homouškové před svou transformací vypadají, jak z ulítlého porna od Brazzers. Opravdu jsem musel nad ními kroutit svou podinteligentní hlavou (je to napsané správně?? ;( konec závorky). Vědec je asi chameleon, nebo nějaký čaroděj z Hogwartovic, který mění svou barvu, protože si ho pamatuji bílého, jak sněhovou vločku. Film je na závěr lepší než jednička. Na mě nebyl tolik chaotický, jako minule. Za bojové scény by se asi styděl i Steven Seagal.

• 25.1.2020  17:52
    Happy Feet 2 (2011)

Moje asexuální pudy byly opět zabity, díky homosexuálním korýšům.

• 25.1.2020  00:51
    Gran Torino (2008)

4,5*

• 21.1.2020  18:57
    Hledači pokladů na aukcích (TV pořad) (2010)

Tone, našel jsem něco co vyvrátí mou nevyhraněnou sexuální orientaci. No sakra! Bože jo! Je to velmi hluboko! Proč je přikrytej? Čekal jsem, že bude menší. Legendy praví, že naši kamarádi dodnes hledají „neuvěřitelné” poklady někde tam za řekami. Allen vypadá, jak nějaký klučík co si maže na hlavu semena, aby mu vlasy držely v pozoru, jak židi na nádvoří. Ton si někde nechává tetovat penis...nebo si něco nechává tetovat NA penis. Ale i přes orální přátelství, které jim hrozně závidím jsou to vcelku teplý sympaťáci. Kamera je lehce na úrovni a v tomto počinu je docela příjemná.