Marcus_s

Česko

• 24.12.2019  10:58

Animované postavičky mají dluhy a řeší problémy s Vánocemi. 🖖

• 23.12.2019  23:26

Ufky. Viděl jsem asi tak dvacet minut a to už byl konec. Nedokážu si představit, jak bych se musel tvářit kdybych to měl vidět celé. Přihřáté lesby si vytírají prdel až já nevím kam. Olaf je Oslík ze Shreka v bílém provedení. Takže to máme diskriminaci černochů a přírustek na černou listinu nejotravnějších postav evr.

• 23.12.2019  17:53
    Jack a obři (2013)

Tak nám z generála Ewana Kenobiho udělali šampóna ze středověku. Docela zajímavé. CGI někdy bušilo do očí. Princezna vcelku na úrovni, než ty naše zlíčené české transky myslící si já nevím co. Hlavnímu hrdinovi nějakým zazrákem neustále držely vlasy na straně. Asi nějaký středověký lak na vlasy nebo kouzlo. Achtung němec Džek a princezna mají mezi sebou docela chemii. Obři jsou solidně propracovaní. Film se nebojí ukázat, že má koule. Tohle nemohu říct ani o Marvelu, který stvoří hrdinu oholeného, jak matčina výplata po dvou týdnech. A může spadnout z devadesáti metrů, mohou ho ubodat černé tlamy a stále žadná krev. ,,Mirečku, když se správně zabije, tak žádná krev neteče!” Můžeme usuzovat, že princezna Diana objevila moc koruny a zjistila to Královna Alžběta II. Pak musela ochránit svůj lid a svět. Diana říkala, že nic nepoví, ale královna jí nevěřila, takže ji musela zničit. Nevím jestli by film prošel v roce 2019. Žadný černoch, Číňan, Japonec, Muslim, Avatar.

• 23.12.2019  13:03
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Recept na dobrý historický film: Budeme potřebovat vysoký rozpočet a knihu dějepisu ze základní školy. Nadále musíme myslet na zaostalé honibrky, takže seženeme kozaté Scarlett Andersonky, aby si mohli chlapci večer pod dekou snažit rozdělat oheň, podle Beara Gryllse na způsob tření klacku. Ještě nějakého amanta. Ideálně muž co přefiknul hodně žen. A né dámy a pánové, není to James Bond ani Charlie Sheen! Je to český rafťák Harry Kotek Potter. Tohle všechno necháme tři hodiny hnít. Za tu dobu se nic nemusí dělat. Výsledný produkt můžeme servírovat klidně dalších 20 let, jako filmy na které chodil strýček Aďa Hitler.

• 22.12.2019  17:40
    Kotva u přívozu (TV film) (1980)

Nevidím žádné pozitivum. Vladyka líže prdel kde se dá. To hlavně on je jedním z hlavních mínusů téhlé socialistické hitparády. Kdybych měl já doma takového iritujícího dementa, tak ho asi nakopu do prdele. Příběh je dementní a prostě mě, jako novodobému divákovy nemá co nabídnout. Marie Dopoledňáková natočila asi jeden z nejhorších filmů její „kariéry”.

• 22.12.2019  11:02

Rozhodně snesitelnější než ohraná Vánoční koleda. Když jsem to viděl v televizi měl jsem chuť stopnout si stroj času, vykopnout šaška Guye Pearce a vratit se do roku 2004 a jít na to do kina. Příběh je kouzelnější. Postavy jsou vcelku snesitelné. Až natoho blonďatého Míru. Míra Malek Alderson trpící sociální fobií je určitě homomil.

• 22.12.2019  10:46
    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)

Takže čeští Tintinové si dělají pěkné výlety do zahraničí....

• 21.12.2019  18:41
    Anděl na horách (1955)

Mrdat tyhle zasrané socialistické sračky. Tahněte do prdele! 🖕🖕🖕

• 20.12.2019  17:08
    Partička (TV pořad) (2011)

....

• 17.12.2019  18:36

Nevím. Hlavní postava evidentně trpí Babišovským komplexem. Animace je někdy až kýčovitá. Závěr je klasický.

• 17.12.2019  18:29
    Jetelín - Šikulové (E08) (epizoda) (2016)

Sračka! Sračka! Sračka! Zakopat do země!

• 17.12.2019  18:25
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Uffff. Ještě, že na mě nevybafl Lenny Carda...

• 17.12.2019  18:21

"A vaše děti budou vyrabět boty Nike bez nároku na mzdu!"

• 17.12.2019  18:15
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Utřeno.

• 16.12.2019  17:45
    Vegan 2019 (2019)

🖕

• 15.12.2019  21:34

Díl přetekající emocemi. Vynahradí to předchozí brodskopíčovský díl. A co, že to nemá občas smysl, jak nějací odborníci zde píší. Konec překvapující. Žádný info o charakteru Ondřeje Vetchého se nedozvíme, chci něco o jeho minulosti atd. Se sympaťákem jehož jméno si už nepamatuji, máte chuť okrást nejbližší náctiletý buzíky o kapasné na svačinum. Vedlejší girl je velmi hot a legíny mohly být uplejší. Dítě nebylo tak iritující, jako v jiných počinech.

• 13.12.2019  23:47

Jzs, to zas byla pitchowina! Kluci v uplých kraťasech, že jejich Ovčáček prosakoval až k nám do obýváku. Holky škaredý bukvy. Kdyby aspoň část, kdy je máma Jasona na hadry „Mami musíme jí zabít” byla nějak víc rozvedena. Žádná pořádná řežba a naivní scény. Konec, jak z nějaké německé pilčrovské kokotiny. Ikonické masky jsem se nedočkal i když je na plakátu, tak nevím! Nudné dialogy, takže jsem zjistil, že moje matka je ještě co se týče konverzace docela v pohodě. Co na to říct?

• 13.12.2019  17:07

,,Erotická dobrodružství Blinkala Billa”

• 11.12.2019  18:40

Celý díl spasila infantilní parta, která svým výkonem se může vyrovnat samotným Dannyho parťákům. Proč bych měl sledovat nějakou šlapku co dostala přes tlamu? Kdyby takhle někdo zvonil u mě, tak řeknu ,,Dny v práci musely být dlouhé a tvrdé” Díl působí nudně a klišovitě. Shrek Prachař se bude na scénu vracet tak často, jak reprýza Futuramy na Prima Cool.

• 8.12.2019  21:43

Vymaštěné obsazení a nesympatické postavy. Příběh mě vůbec nezaujal asi, protože ještě nejsem ubrečená buzna, která neví co s životem. Ženy trpící/trpěly DeadPoolovským syndromem se asi budou bavit.

• 7.12.2019  14:30

Přimhouřím obě očka...

• 6.12.2019  20:59
    Vánoční Kameňák (2015)

Nedočkal jsem se žádného hůmoru ani píchacích scén.

• 6.12.2019  20:52
    SOCKY (TV pořad) (2018)

Vylízaná hovadina...

• 5.12.2019  22:42
    Válka skladů v Kanadě (TV pořad) (2013)

Škaredí úchyláci, kteří svýma kecama a ksichtama dokážou nasrat i pana Duška. Psychicky vyrovnanýho týpka, aby člověk pohledal. Ale jinak je to zase odvar z jednoho a toho samého materiálu. Nemám rád tyhle uslintaný dementy.

• 1.12.2019  15:59

Mezi ústřední dvojičkou to překrásně jiskří a možná dokonce i hřeje. Náš český Matt Murdock je až moc škaredý a nesympatický. Cody Maverick je drsný, jak hladká mouka. Zbytek členů kapely Queen je úplně zbytečná a z jejich propocených tílek je mi až mdlo. Hnusná dramatická hudba nestojí za slovo. Po roce devadesát je zde jen hrstka dobrých filmů...tohle ovšem není on.

• 30.11.2019  22:12

Banda nesympatických růských homoňáků a vyschlej Brucik. Čtyřkou se to mělo utnout, nebo prostě nebýt kokošoust a nenapsat pár skákacích scének, kde vždycky dopadnete do pytlů s nevyužitými scénáři. Bruce není vtipný ani energický. Spíš fakt vypadá, jako by chtěl jít každou chvilku domů. Jeho syn kládičkosaurus je opravdu nesympatický, že jsem jeho roztříštěnou hlavu nechtěl ani vydět.

• 28.11.2019  18:12
    Mako Mermaids (TV seriál) (2013)

LUL. Však tam je mořský panic, ale než by oplodnil mořské panny, tak raději oplodní vás.

• 28.11.2019  09:12
    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

Největší pecka naší a sluneční soustavy.

• 27.11.2019  15:53
    Riley ve velkém světě (TV seriál) (2014)

Jzs, to je takové teploučké divadýlko plné náctiletých instagram štětek a nalíčených Afleck Pattinson buzíků.

• 24.11.2019  21:40

Zoufalci, jako já si dneska pěkně vyleštili bambusík. Chvilkama jsem si říkal jestli ta taneční učitelka není olizovačka nanuků. Co můžu vyzdvihnout je fantastický výběr hudby. Dávám 3,5 hvězdiček.