Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Rodinný

Já, padouch (2010)

Já, rampouch. Muž, který žije sám a volá své mamině si adoptuje tři nezlezilé slečny. Alternativní název, Já a moje stepdaughters, je na webíku, kde občas lidé googlují své přibuzné a bývalé spolužáky.

Vyproštění (2020)

Ekstrakce. Prvních 40 až 50 minut jsem skákal, jak Jesus Christus. Pak to jde solidně do hajan.

Paříž 15:17 (2018)

Paříž 11/9. Tenhle film je prostě sračka a nic víc k tomu říct nejde. Jedna hvězda je za hlavní akcionář ve vlaku. Kde byl Liam Jinn? Nevíme. Osud politicky nekorektních Evendžrů sledoval celý svět! Já ani nevím, že se něco takového sehrálo. LoL

X-Men (2000)

seX-Men. Dneska to už trochu působí směšně, ale na vyvalení cecíků je to furt dobrý.

plakát

Utajený šéf (2018) (TV pořad) odpad!

Uhnětlý šéf. Tož jako co to je. Premiérový díl a zaměstnanec uslyší stejnou básničku a on si není schopen uvědomit, že ten kripl v mikině ve 30°C je jeho paznecht, kterého každý projebaný den proklíná. „Tož chlaci! Vy se snažíte, jako každý vochmelka, který se snaži vydělat na nájem a předražená cíčka. To vám musím pochválit. Za cundovidé pandemii jsem vám sice nedal roušky, ale tak co. Co je Andy vám taky nic nedal. Takže to nebudu natahovat. Tady jako poděkování za to, že se tady maká jak v ruským guláši...vám předávám poukaz na masáže a slevový poukaz na masíčko značky Pleblich. Dopravu si uhraďte sami. Konec, čau!" Šaškárna.

plakát

Král hadů (2007) (TV film) odpad!

Král prdů

Ovládací panel