mab

mab

Česko
Občan České Republiky s oblibou českého a tolik mu podobného britského humoru, též fanda francouzského humoru a kvalitních filmů z kteréhokoliv kouta planety všeobecně.

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 16.6.2019  19:29
    Stážista (2015)

Mohl by to být film na čtyři hvězdy, ale neherecká Anne, která zde exceluje nejspíš proto, že hraje samu sebe spolu s afektovanou scénáristkou, která do každého druhého dialogu vecpala gender sračky (zjevně jde o silně zakomplexovanou ježibabu), tento jinak zajímavý, poklidný film o střetu dvou generací dost srazily.

• 17.2.2019  08:49

Vyznění filmu docela dobře vystihl(a) pakobylka, film jeo tom, že stát se agentem znamená zvolit mezi osobním štěstím, rodinným životem a slušnou mírou cti nebo falší, přetvářkou samotou a neustálou obavou, z které strany přiletí zrada to druhé.Tento film má však podivný scénář, hlavní hrdina se chová divně a ze všeho nejhorší je konec, míří do záhuby, dozví se to ještě relativně včas a stejně nechá zabít toho, kdo ho na zradu upozornil a pokračuje vstříc záhubě. Ano, člověk by mohl říci, že se třeba rozhodl do ní jít, protože je unavený životem a nechce zbytek života utíkat, ale takto to zahráno nebylo, sehráno to bylo tak, že je hlavní hrdina fakt tak hloupý no a za hloupost dost předvídatelně zaplatí.

• 17.2.2019  00:18

Nebylo to špatné, ale místy moc naivistické, neuvěřitelné v tom pojetí, jak to bylo podáno. Konec byl už uměle a předvídatelně plánovitý.

• 24.1.2019  22:04

Jak říká Werich, Tohle je blbý, to by se mohlo líbit..., to by mohlo dostat Oscara. Tento film je neslaný, nemastný, různě prolínavý. Herecké výkony až na solidní výkon stále pohledné Diane a průměrného Matthewa celkově matné, Anně jsem nevěřil nic, ani tu blond barvu vlasů, která k ní ale nějak podivně sedla, ani tu roli týrané manželky. Celkově jsem podle notace čekal drama, ale ta dějová linka v čase protnutá do jiného světa (nechci prozrazovat) z toho udělala takový kočkopes.

• 25.11.2018  22:14
    Policajt (1972)

Tenhle film je prostě od začátku neuvěřitelný, neosobní, chladný se spoustou nelogičnosti, neuvěřitelně nudný navrch. Dovolím si tvrdit, že takto se chovající komisař by byl postaven mimo službu a následně brzo zavřen za násilí na vyšetřovaných i za vraždu.

• 6.11.2018  22:37

Ten film mi připadl dost pitomý tím tím neuvěřitelně nudným schématizmem. Utíká pro záchranu - umře, druhá zachrání na chvilku další a přitom umře, tak aby postupně umřela každá. Do toho prostřihy na blízké příbuzné, kde každé hrdince prostě musel příbuzný umřít. 35%

• 31.10.2018  20:07

Film mne nijak zvlášť neoslovil, je to klasický ženský film a Kristin opravdu nemusím, je mi dost nesympatická. Co ale musím zmínit je nesmyslně zvolená dabérka hlavní hrdinky - KST hraje cca 40-45 letou ženu, dabérka má hlas 17 letého tele, tohle fakt bije do očí.

• 28.9.2018  22:57
    Válka světů (2005)

Naprostý odpad. Žádná logika, vlastně žádný děj, kromě oblíbeného utíkání. Lidé umírají po milionech, v jeden okamžik je všude pusto prázdno jen vnitřnosti z lidí poseté po celém širém okolí, aby zachvilku lidí bylo všude spousty. A jako třešnička, nakonec lidstvo zachrání granát v jedné bezvýznamné entitě - dělnici, jedné z mnoha, kam ho umístil hrdinný Tom (alespoň tak to vypadá do asi 10 sekund před koncem, než následuje stupidní slovní vysvětlení, že prý ufoni z ničehonic všichni umřeli, protože nebyli imunní na bakterie???). Děs běs pitomost, bez logiky, bez smyslu. Scénárista naprosto nepokytě fetoval toluen, když psal scénář. Jako bonus už jen vypíchnu jednu scénu a to scénu ve sklepě. Sklep 10x 10 metrů, v ní dva dospělí lidé a dcerka mistrně unikají pozornosti sondy, která jinak prostor projde milimetr po milimetru a to jí občas i řeknou "tady jsme" pohybem či rámusem.

• 2.9.2018  00:50

Jednička celkem ušla, nenáročná komedie, ale ta dvojka, to je děs běs od začátku do konce. Film je založen na tom, že trojice dementů, kteří by nedokázali podepsat ani papír na pracáku a která se celý děj neustále překřikuje, takže nikdo nemůže nikoho slyšet, dělá jednu okatou kravinu za druhou a my se tomu máme smát. Tady fakt jasný odpad.

• 31.8.2018  11:43
    Teorie tygra (2016)

No hurá, konečně kvalitní český(+slovenský) film z posametové éry za který se nemusím stydět. Film, který je humorný, ze života (pročež se ženskému pokolení dost pravděpodobně nebude líbit), uvěřitelný, lidský. Povedl i z hereckého hlediska, Bartoška a spol. hráli lidsky, nepřehrávali od Koháka jsem nic neočekával, ale překvapil, svou roli zahrál bravurně a měl i nejhlubší dialog s přetěžkým rozhodnutím. Celkově na pomezí 4,5 až 5 hvězdiček, ale musím ubrat hvězdičku za zvuk, respektive hudbu - proč se do českého filmu o českých reáliích tahají anglické písničky, pokud nejsou nedílnou součástí děje??? Vymýtit tenhle kreténizmus z našich filmů je zjevně běh na dlouhou trať.

• 21.8.2018  20:17

Pokud se přenesete přes tak nějak předem tušený přeromantičnělý konec a zamhouříte oka nad motivem, který rozhodně není originální a sami francouzi ho v posledních deseti letech použili nejméně 3x, tak se musíte jako já královsky bavit. Komedie v podstatě nemá hluchá místa a vtipný je od začátku do konce. Jak už psal kdosi v komentářích, po současných francouzských komediích založených na multi-kulti-4%-mega-giga sluníčkových tématech nebo slabých scénářích ala Kemping 1+2 tohle beru jako návrat ke starým dobrým francouzským komediím jaké dokázal vytvářet například můj oblíbený Francois Veber.

• 22.7.2018  14:32

Velmi špatně herecky zahrané, závažné faktické chyby, části děje si odporují, tady to je stěží na dvě hvězdy.

• 7.5.2018  20:26
    Prezident Blaník (2018)

Nezábavné, nudné, šité horkou jehlou bez hlubšího konceptu. I Monty Pythoni tak dokázali tvořit, ale dokázali z toho vydojit myšlenku a děj, ne jen zmatkovité scénky bez nějaké pořádné a vtipné osy a souvislého děje. Zatím jasný odpad Tondo, no uvidím, třeba časem přehodnotím.

• 7.5.2018  18:10

Chyběl mi tam svalnatý kapitán Milk s jeho válečným korábem Tetrapak, ničící světy skaženým mlékem. Jinak tam bylo zmatláno všechno možné a slušná porce nemožného. Nečekal jsem hodně, ale výsledek mne i tak dokázal "mile" překvapit.

• 7.5.2018  00:54

Tento film má být mementem, jakýmsi pamfletem proti trestu smrti, nicméně dělá to tak špatně, že pár odpůrců po shlédnutí muselo přeběhnout. Jde o to, že tento film střídal jedno klišé za klišé, až se uklišoval k smrti a neřekl vlastně nic.

• 29.3.2018  08:56

Kdo chce vidět vizuálně přeplácanou nudnou a bezobsahovou romantickou týnejdžrovskou komedii "Jak beznadějný looser k holce a bohatství za pomoci transky a pár dalších dětí přišel", nechť se dostaví, pro ostatní naprostá ztráta času.

• 27.1.2018  21:40
    Magnolia (1999)

O ničem, divné, celé jsem to nedal, proto hvězdička, chci věřit že se našly části filmu, které aspoň tu jednu hvězdu "utrpěly".

• 14.1.2018  01:01
    Drive Angry (2011)

Plytká zápletka, samé honičky, explodující auta, dostatečné množství psychopatů, nadpřirozeno a úchylný scénárista, který neopoměl do tohohle odpadu ještě přimíchat ujetý sexuální scény, zřejmně podpora prodeje produktu. Film už nedokázali zachránít ani jako vždy krásná Amber a vynikající William Fichtner.

• 10.12.2017  21:45
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Naprostý odpad. Klasika z dílny podle schématu "Vem něco, co je úspěšné a opič se, jen buď ještě pitomější, úchylnější a sprostější". Proti tomuhle je i Futurama, jako vykrádaný originál, skvělý seriál (který jinak není).

• 3.12.2017  14:57
    Interstellar (2014)

Zmatené, pitomé, konec je jak z dílny tvůrců Kameňáku, jedna hvězda za efekty, jinak odpad.

• 5.11.2017  00:38

Jeden z nejslabších Bondů. Bez myšlenky, klasický céčkový akční film, kde furt někdo někoho bezmyšlenkovitě honí jen proto, aby ho honil a natáhl tak film, do toho hraje špatný hudební podklad. Propracovanost, scénář, střih, kulisy vše vysloveně mizerné.

• 4.11.2017  23:13

Nejcivilnější a pro mne nejlepší Bond(ovka).

• 30.10.2017  18:45

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Ač to zde uvedené není, kolem filmu se zřejmně, dle titulků, točilo hodně rumunů, bulharů apod. Nemít to název, jaký to má a nehrát v tom Bruce Willis, tak by jste si řekli takový poctivý odpad v rumunsko-bulharské koprodukci objevující novou kategorii, kategorii D, jaký točí Stevan Seagal nebo Jean-Claude Van Damme. Kvalitní herec, jakým je Bruce Willis beze sporu je by měl mít dost soudnosti a do takovéhohle paskvilu nejít.

• 13.10.2017  22:05
    Kopyto (1981)

Můj nejmilejší a nejoblíbenější film z dílny vynikajícího Francise Vebera.

• 1.10.2017  22:33

Klasicky italská uřvaná komedie, která ale vlastně moc nepobaví. Sophie Lorenová hraje sexi prostitutku, ale těch 41 je prostě vidět a je to tedy dost nevěrohodné. Vtipný komentář: pytlik

• 8.9.2017  19:56

Příjemně plynoucí film, ke konci ale až bytečně zatočený zase k pánu bohu. V daném žánru takový solidní průměr 50-60%.

• 22.8.2017  22:03

Jeden z nejhorších Holmesů, co jsem kdy viděl. Holmes je extrémně sebestředný namyšlený, ale ne ku prospěchu, ale ke škodě. Takový trošku dr. House, vedle-vedle-vedle až nakonec dobrý, tady mezitím ale pár slečen zbytečně zahyne, než se trefí.

• 21.8.2017  00:29

Opravdu nemám tyhle "sociální" díla, kdy se chvilku hraje a pak se komentuje herci co že to jako hrajou a proč. Nebýt tohoto, dávám hvězd více. Navíc, fakt netuším, proč na konci hlavní hrdina zabije tu holku spolu s hlavním padouchem...

• 1.8.2017  23:25
    Na doraz (2010)

Jak už id Sathana napsal(a): Otravný snímek s prostoduchým dějem, nezaslouží si ani jednu hvězdičku.

• 15.7.2017  12:18
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Stone byl vždy levicový a díky tomu vzniklo několik zajímavých pohledů na USA očima američana. Nicméně tento dokument s nemaskovaným lezením Putinovi do zadku tak, že překrucoval i skutečnost, ukazuje, že na to být objektivní i jako nerus na Rusko nezvládl. Zkrátka, zajímavý pohled do srdce Ruska, zajímavé informace a pohled od Putina, ale Stone odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 5