Fallout (2024) (seriál)

Jeden z mála seriálů co skutečně dokázal ze hry vycucnout na obrazovku co mohl. Sice jsou mezery, nicméně chápu, peníze. Každopádně kdo herní sérii nehrál má hodně jiný pohled a spousta věcí ho neosloví. Narážky v pozadí ať už na sešity, panďuláky apod co v hrách sbíráte, krvavost rozprsklých hlav, dementů ve Vaultech, vše sedí. Za mě, jako fandu od 1. na PC až po 4 parádní jízda!

Krematorium (2024) (seriál)

Za mě skvělá sranda, Ostrava opět v krátkých částech udělala maximum. Škoda že někteří herci chyběli, i tak, česká Addamsova rodina se povedla. První díl byl smrtící :)

Vládcové nebes (2024) (seriál)

Spojení Hanks a Spielberg je znát a hlavně perfektně funguje. Od začátku nářez jak kamerový, trikový, zvukový tak hudební. Bratrstvo ve vzduchu. Našel jsem v seriálu několik povídek od pilotů co jsem četl a hltal seriál na 3 zátahy. Žádný patos, pouze příběh pilotů kteří s vědomím smrti tak 1:9 startovali aby zkusili vysypat bomby na nepřítele. Neskutečná odvaha, smutné příběhy o bezmoci tam ve vzduchu.

Gentlemani (2024) (seriál)

skvělý Guy v nejlepší formě 😁

Johanka z Arku (1999)

hysterická schizofrenička ve zmateném maglajzu

Strážci zákona: Bass Reeves (2023) (seriál)

Občas tempo příbrzdí, občas skřípou řádně, nicméně příběh super. povedený western