M1k3k

M1k3k

okres Trutnov

3 body

Moje zajímavosti

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 2.11.2020
  Deathstroke: Knights & Dragons (2020)

  - Když se Deathstroke vzdává Lady Shivě ve scéně na pláži na ostrově se sopkou, upustí jeden svůj vytažený meč na zem. Když je odváděn v zajetí pryč, má na zádech vidět pouze jílec svého druhého meče. V další scéně, tentokrát už v zařízení uvnitř sopky, však můžeme vidět na jeho zádech opět jílce dva.

  • 8.2.2018
  Valerian a město tisíce planet (2017)

  - Valerian (Dane DeHaan), Laureline (Cara Delevingne) a Bubble (Rihanna) z boulanského trůnního sálu utečou skokem do odpadní šachty. V několika záběrech, kdy s řevem běží proti velké skupině boulanských strážných, je však divákovi umožněn pohled na celou plochu mezi nimi a žádný takový otvor v zemi vidět není. Naopak povrch je neporušený s červeným kobercem po celé délce.

  • 23.1.2018
  Mumie (2017)

  - Ve scéně po příletu plukovníka Greenwaye (Courtney B. Vance) zmiňuje seržant Nick Morton (Tom Cruise), že vojenská hodnost jeho parťáka Vaila (Jake Johnson) je desátník. V závěrečných titulkách je však uveden jako seržant Vail (Sgt. Vail).

  • 26.9.2016
  Truth (2015)

  - Ve scéně po natočení rozhovoru s plk. Burkettem (Stacy Keach) na kameru sedí plk. Charles (Dennis Quaid) a Mary Mapes (Cate Blanchett) na gauči. Plk. předává Mary balíček chipsů, který je natočen zadní stranou, avšak v dalším záběru z jiné kamery je natočen přední stranou.

  • 9.11.2015
  Ladíme 2 (2015)

  - Ve scéně, kdy se Barden Bellas fotí před domem, se neshoduje snímaná skutečnost s výsledným snímkem. Např. dívka vlevo nahoře je na snímku úplně vzadu, další dívky mají ruce v jiné poloze a Chloe (Brittany Snow) nedrží fotoaparát.

  • 1.11.2014
  Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

  - Ve scéně, kdy se střílí na "Runaway slave", se Anna (Charlize Theron) vsadí, že trefí každou vystřelenou kulku. Je slyšet 12 výstřelů, ale cílů je pouze 10.