Sebastianek1

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 7.12.2019  15:34
    Last Christmas (2019)

Thompsonovka jako jugoslávská stará matka pějící ukolébavky v "rodné řeči" byla z té snůšky kompletního guláše, ještě to jedlé. Ale i to byla hrůza.

• 29.11.2019  14:44
    Vlastníci (2019)

Postavu Lábuse bych vzal pravým hákem.. Komedie posledních snad dvaceti let, kterou se mi Havelka trefil do vkusu.

• 29.11.2019  14:41
    Výjimeční (2019)

Emocionálních 100%. Vincenta mám moc rád a po tomto filmu, ještě raději.

• 26.11.2019  15:38

Začnu tím, že je to pohádka určená především pro děti a skončím tím, že je to naprosto perfektní, veselá, dobrodružná, krásně animovaná pohádka pro děti, ze které budou nadšení i normální dospělí kteří jsou schopni rozlišit, že si koupili lupen na pohádku určenou především pro děti. Já se bavil královsky.

• 22.11.2019  12:46
    Malá ríša (2019)

Prodloužený víkend na Slovensku jsme si chtěli okořenit filmem, který se do ČR zatím nechystá. Naštěstí. Protože tohle vidět verbal, řehtáme se tady nad jeho recenzí dva měsíce. Obsah filmu by se vešel do dvaceti minut filmu normálního, dosedět ho bylo náročné, ke konci jsme se už bavili. Nuda k posrání, nesympatičtí všichni, špatné herectví, nepochopil jsem, proč se Slovák jmenuje Jack, bylo to anglicky, přitom angličtina některých zúčastněných byla otřesná. Ponuré, dlouhé, otravné, dialogy primitivní, scény třeba ve dvojici jsou divné, rozhovory debilní. "Filosofie", jak tady jiný komentující vtipně zaglosoval, mě taky srazila ze sedadla, asi jsme byli ve stejném kině, protože jsme se taky smáli a kroutili hlavama. Vše zajímavé je v upoutávce, ale varuji, v upoutávce jsou i sny a flashbacky. V traileru vypadají atraktivně, jenomže tyto scény v ději nečekej. Píšu za tři lidi, výsledek: zklamání.

• 20.11.2019  19:36

Podle mě jeden z nejlepších filmů vůbec!

• 20.11.2019  19:33
    Občan X (TV film) (1995)

Nezapomenutelný film o hledání vraha, lidské zrůdy, v Sovětském svazu, kde kriminalita neexistuje. Televizní film, dlužno dodat, že velmi dobrý.

• 20.11.2019  19:31
    Poprava (1998)

Strašná depka. Síla. Ale doporučuju. Člověk má nad čím přemýšlet.

• 20.11.2019  19:24
    Amnestie (2019)

Prapodivný videoklip, kameraman nebyl přítomen, scénář ode zdi ke zdi, film se plácá v několika tématech, přičemž zajímavé je na něm jen to, na co jsem šel. Vzpoura. Ta byla ve filmu tím nejlepším a za ni vytahuji na dvě hvězdičky. Kdyby byl film jenom o tom, byl by výsledek lepší. Z herců mě neoslovil nikdo, Aňa začíná být všude stejná, ta herečka v roli slovenské šlápoty byla na ránu, ten co ji klátil, to byl Kukura nebo Kňažko?, taky poleno, jen komparsová sebranka v báni, stála za vidění. To byly držky jedna radost. Sečteno podtrženo: čekal jsem víc.

• 16.11.2019  15:51
    Le Mans '66 (2019)

Jsem nadšený! Po Rivalech jsem se konečně dočkal dalšího parádního bijáku vonícího po výfuku! Pecka!

• 9.11.2019  17:38
    Hrdý Budžes (divadelní záznam) (2003)

Divadelní senzace. Jinak to nazvat nelze. Viděl jsem nejprve ze záznamu (asi 10x), pak jsem to četl, pak naživo a od té doby opět několikrát ze záznamu a pokaždé se u toho královsky bavím. Barbora Hrzánová v životní roli. Nedovedu si představit, že by Helenku Součkovou mohla někdy v budoucnu zahrát jiná herečka. Ono nás to asi čeká, ale nevím, nevím. Obávám se, že toto překonat nepůjde. Smích, smích přes slzy, pak jenom slzy a zase smích. Brilantní!

• 9.11.2019  17:22

Moc pěkná filmová pohádka. Překvapený.

• 8.11.2019  13:57

Nebavilo. Možná dobré, ale u filmu mě moc nebaví vařit si mozkové závity na max.

• 8.11.2019  13:26
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Přátelé asi baví starší ročníky, očividně nejsem cílovka, ale rozumím tomu, že ve své době musel diváky těšit.

• 8.11.2019  12:43

U toho jsem si teda svinsky pořval, jako snad nikdy. A to jsem seděl v kupé, po cestě ze školy. Masakr.

• 8.11.2019  12:36
    Romeo a Julie (divadelní záznam) (2014)

Pojetí mi nevadilo ani trochu, mně vadilo, že Orlando se mi jako divadelní herec absolutně nepozdával. Mám ho rád, ale tohle byla fraška.

• 8.11.2019  12:33
    Premiér (TV seriál) (2019)

Skoro jsem se podělal. Ne smíchy, zhnusením. Strašné, co je možné.

• 8.11.2019  12:30

Nádherný a zajímavý dokument, na který se můžu koukat opakovaně. Miloš Forman byl výjimečný vypravěč a jeho život byl jedna velká jízda, o které měl hodně co říct.

• 8.11.2019  12:28

Totálně zbytečný dokument. Nechápu, že se pod to Třeštíková podepsala. Notoricky známé vše z dokumentů a záběrů jiných pracantů a z knihy, které jsem si přečetl v deseti letech. Kdo se zajímá o film, musel být zklamaný, jako já.

• 8.11.2019  12:24
    Tanec s vlky (1990)

Costnerův vrchol!

• 8.11.2019  12:23

Odpad podle mého vkusu vypadá o dost hůř, ale proti gustu_... Moje slečna byla spokojená, já se u toho taky neotravoval, jasně, je to předvídatelné, ale nepřipadalo mi to trapné. Protože trapné nemusím. Žádná třeskutá řachanda, spíše poklidný rodinný film.

• 8.11.2019  12:15
    Král (2019)

Pecka! Velmi povedená podívaná!

• 8.11.2019  12:14
    Kateřina Veliká (TV seriál) (2019)

Stále jsem čekal, kdy se to vybere a nevybralo. To je tedy kravina, sice zapudrovaná a do pěkný hadrů navlečená, no pořád kravina. Za kostýmy a šperky dvě hvězdy. A i to přeháním.

• 8.11.2019  12:11
    Everest (2015)

Názorná ukázka, že lidská blbost nezná mezí. Film vnímám jako poučný. Dobře natočeno.

• 2.11.2019  12:37

Příjemné zpracování pohádky,.kterou známe animovanou z večerníčkové série. Vlastně by mě nikdy nenapadlo, že toto někdo natočí jako film a když to vidím, říkám si proč ne?

• 2.11.2019  12:00

Konečně po letech vydařená, příjemná, nijak trapná komedie. Obliba u publika je po zásluze.Vladomír Polívka má před sebou velkou kariéru a zaslouženě. Terezu Kostkovou bych chtěl vidět na plátně častěji, příjemná to osoba a v kombinaci s Vetchým byla skvělá. Jenka, Veronika a paní Zlata byly také velmi sympatické, příjemné, je radost se na tento film dívat.

• 2.11.2019  11:55
    Na střeše (2019)

Na střeše se mi líbilo se vším všudy. Velmi pěkný film. Švehlík výborný, pan Třídka by byl jistě také zajímavý, ale co už naděláme. Pan Švehlík se tole zhostil skvěle a s vietnamským chlapcem jim to hrálo skvěle. Tady bych to viděl na Českého lva určitě.

• 2.11.2019  11:51

Nic zvláštního. Českého lva pro jednoho z kluků jsem nepochopil, ale ať si ho užije. Osobně se domnívám, že se ale o vycházející nadějnou hvězdu nejedná.

• 2.11.2019  11:50

Zlatý podraz mě neoslovil. Příběh je určitě zajímavý a je hrozné, co se stalo, ale natočen byl tak zvláštně, že mě nebavil.

• 2.11.2019  11:49

Cože? 52%? Tomuto napálíte tak málo a kdejaké komediální kravině víc? Tomu nerozumím. Podle ně se jšdná o krásný film a je mi líto, že jsem si, zrovna pod vlivem místního hodnocení, na něj nezašel do kina. Nádherná výprava, strhující příběh, obsazení uhrančivé.. Rád hodnotím známkou nejvyšší a vy kteří váháte, neváhejte! Pěkný film.

<< předchozí 1 2 3