JakubAkurat

Študent

<< předchozí 1 2
    • 7.10.2019  15:55
    Silnější (2017)

Nie veľmi dobrý scenár, ale dobré herecké výkony. Príbeh silný.

• 8.9.2019  08:20

Veľmi vtipný ''dokumentárny" film o štyroch upíroch, ale aj o iných nadprirodzených bytostiach. Naozaj to na človeka pôsobí ako skutočný dokument, napriek tomu, že je to celé vymyslené. A vymyslené je to dobre. Herci boli neskutočne komickí a hlavne moji obľúbení policajti. Zaujímavé prostredie nočného mesta tomu tiež dodávalo na skutočnosti. Celkovo sa mi to páčilo. Určite fajn na zasmiatie a k tomu to trvá iba 80 minút. Tento rok dokonca spustili rovnomenný seriál s rovnakou tématikou, takže možno si ho pozriem. Celkovo 4*

• 7.9.2019  20:18

Parádna rozprávka. Vtipná aj smutná. Výborný príbeh. Animácia dokonalá. 5*

• 3.9.2019  20:26
    Looper (2012)

Dobrý námet, herci super a celkovo spracovanie aspoň na 80%. Tento film si určite zaslúži pozornosť.

• 3.9.2019  20:23
    Deadpool 2 (2018)

Veľmi vtipné, veľa akcie. 4*

• 29.8.2019  00:30
    Scooby-Doo (2002)

Sfilmovaná klasická "rozprávka" o 4 kamarátoch a psovi, ktorí riešia záhady. Kostými sú ok, ale herci a príbeh nie. Myslím, že Scooby-Doo nemusel dostať hranú filmovú verziu.

• 29.8.2019  00:23

Johny Depp je proste pán herec a táto úloha je preňho ako stvorená. Tento film má okrem dobrých hercov aj výbornú podivnú atmosféru a to je práca najmä rekvizitárov a kostymérov. Celá továreň je úžasná a fascinujúca ako v knihe tak aj vo filme. Jednoducho všetko ako má byť. 5*

• 29.8.2019  00:17

Vtipná paródia na podobné filmy. Nehodí sa pri tomto hovoriť(písať) o nejakej umeleckej hodnote alebo zážitku, skôr ide o zábavu a ja som sa bavil. 60%

• 28.8.2019  16:30
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Bravúrne zahratá hlavná úloha. Kdekoľvek tohto herca vidím hneď si poviem, že to je Monk a divím sa prečo sa už viac nebojí bacilov alebo prečo nepočíta lampy na ulici, pretože on to zahral tak dobre, že vždy zabudnem, že táto oso ba vlastne naozaj neexistuje. Aj ďalší herci, hrajúci v tomto seriály sú mi sympatickí. Príbeh na ktorom je tento seriál postavený je síce jednoduchý, ale pekný. Zápletky sú väčšinou síce tiež jednoduché ale ja si hlavne užívam samotného Monka ako sa pasuje s okolitým svetom a ako sa snaží zapadnúť. Niektoré momenty sú naozaj komické. Je to veľmi príjemný seriál pri ktorom sa každý divný človek cíti normálne. 80%

• 28.8.2019  16:09
    Metanol (TV film) (2018)

Nepríjemné ale pravdivé. Celkové spracovanie je dobré aj herecky zvládnuté takže dávam 80%

• 28.8.2019  16:08
    Lví král (2019)

Po Jungle Book som si nemyslel, že môže byť ešte výzualne dokonalejšia rozprávka ale mýlil som sa. Toto je absolútna nádhera. Pribeh sa držal kresleného originálu. Takže 5*

• 28.8.2019  16:03
    The Circle (2017)

Človek sa musí zamyslieť aby pochopil koniec tohto filmu. Ide o to, že všetko nasvedčuje tomu, že časom bude všetko verejné a publikované a každý bude všetko o každom vedieť. Preto vznikajú organizácie na decentralizovanie internetu a dát, ktoré na ňom sú. Ale späť k filmu. Prostredie, ktoré tam tvorcovia vytvorili sa mi páčilo. Emma Watson patrí medzi moje obľúbené herečky a myslím si, že ani tu si hanbu neurobila. Kamera a strih ok. Koniec prekvapivo jednoduchý, ale dávam tomu 70%

• 28.8.2019  15:56

Príjemné spracovanie klasickej disneovky. Vizuálne je to skoro dokonalé a herecky ok. Som rád, že sa Disney rozhodlo opäť sfilmovať svoje kreslené rozprávky, pretože sú nádherné.

• 28.8.2019  15:52
    1890 (TV seriál) (2017)

Toto bola konečne nejaká pomerne dobrá detektívka slovenskej produkcie. Zápletka bola ok herci tiež, prostredie nádherné. Takže 70%

• 28.8.2019  15:51

Prvá časť stačila, ale čo sa dá robiť. Nič sa vlastne nezmenilo iba prostredie. 50%

• 28.8.2019  15:48

Veľmi vtipná a trefná komédia o smoliarke Brigit Jones, ktorú zakaždým postihne nejaká katastrofa. Tento film je plný vtipných hlašok a malých detailov, ktoré človeka jednoducho nútia sa zasmiať. Každá chyba je preto tomuto filmu odpustená.

• 28.8.2019  15:44

Teenagerská klasika.

• 28.8.2019  15:43
    Únos (2017)

Film ma veľmi nezaujal. Napriek tomu že je podľa skutočnej udalosti, nepáčilo sa mi spracovanie. Herecky dobre zvládnuté aj kamera sa mi páčila. Takže v celku 60%

• 28.8.2019  15:40

Veľmi vtipná záležitosť. Veľa trefných vtipov a hlášok, veľa akcie, ale nejaké scény by som aj vystrihol. V celku 60%

• 28.8.2019  15:36
    Maudie (2016)

Výborne herecké výkony dvoch výborných hercov, silný príbeh a dobrá kamera. Síce v tomto filme nie je žiadny zvrat alebo zápletka (a to najmä preto že je to životopisný film) nie je to nudné. Páčilo sa mi to. 80%

• 27.8.2019  22:59

Film je vtipný, rýchlo ubehne. Celé je to veľmi komické.

• 27.8.2019  11:49

Na začiatku to vyzeralo sľubne, ale potom sa to zvrhlo. Ako paródia to malo potenciál ale nebol dobre využitý.

• 27.8.2019  11:45
    Sněhurka (2012)

Herecky zvládnuté super. Herci mi sadli všetci. Je to rozprávka a to mám rád, ani príbeh nebol zlý, len sa to trochu ťahal a koniec ma trošku sklamal. Ale inak dá sa. Najlepšia boli kostýmy a prostredie zasneženého lesa a zámku.

• 27.8.2019  11:41

Toto je absolutne ikonická rozprávka. Má všetko čo má mať a odštartovala sériu najlepších rozprávkových filmov na svete. Keď sa povie rozprávka spomeniem si práve na túto.

• 27.8.2019  11:38
    Once Upon a Time in Wonderland (TV seriál) (2013)

Na Once Upon A Time to síce nemá, ale má to podobnú atmosféru. Pribeh je ok aj keď postavy trochu nedomyslené. Ale ako fanúšik OUAT som musel vidieť aj toto. Nebola to taká stráta času. Pri konci je to zaujímavejšie ako na začiatku.

• 27.8.2019  11:34
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Pre mňa srdcová záležitosť. Spojenie rôznych rozprávkových postáv do jedného miesta v reálnom svete je to čo som hľadal ako som sa dozvedel po zhliadnutí prvých pár epizód. Zápletky niekedy až prekvapivo komplikované a postavy dobre napísané. Herecky zvládnuté dobre. Ok, tie efekty neboli na úrovni Game of Thrones, ale mne to nevadilo. Posledná séria bola síce slabšia ako predošlé, ale priniesla nové postavy a príbehy. Serial si po celý čas udržiaval svoje tempo a nechával diváka v napätí. Atmosféra bola super. Aspoň 90%

• 27.8.2019  11:26
    À fond (2016)

Vtipná svižná komédia. Najlepšia postava bol dedko. Ako oddychový film na večer určite odporúčam. Nudiť sa nebudete.

• 27.8.2019  11:22

Veľmi vtipná komédia s celkom dobrou zápletkou. Po dlhom čase som sa konečne dobre zasmial. 80%

• 24.8.2019  11:45
    Zmizení (2013)

Film divákovi nedovolí rozlúštiť prípad len tak jednoducho. Režisér nám podhadzuje rôzne možné teórie, ale pravdu sa dozvieme až na konci. Vo filme je dobrá práca s kamerou a dobrý strih. Herecké výkony sú tiež presvedčivé. Film má dobrú atmosféru a je napínavý. 80%

• 24.8.2019  11:32

Pre mňa jednoducho klasika, ktorá neomrzí. Nie je to nejaký filmový zážitok, ale je to jeden z tých good-feeling filmov, ktoré vylepšia náladu. Meryl Streep je moja obľúbená herečka a taktiež aj Anne. Takže 4 hviezdy za mňa.

<< předchozí 1 2