Kanibal

Počítačový grafik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 6.4.2019  18:06

Tenhle film bohužel nepobavil ani mě ani moje děti. Velmi průměrně natočené a takřka bez jediného slušného vtipu. Přitom bez potenciálu to nebylo - Donald Trump, královna... to chtělo hodně talentu, natočit to takhle nudně. Na vině je jak scénář, tak timing takřka všech scén. To že je příběh velmi předvídatelný bych klidně přešel, ale že je hlavní hrdina pěknej hajzl a pak je z něj jen zamilovanej hajzl, to vadilo jak mně tak dětem.

• 25.12.2018  13:32
    Na vlastní Čočík (TV pořad) (2018)

Strašná animace, ubohé dialogy a celé je to monotematické a repetitivní. Hele to vůbec není špatný. Vypadá to dobře a ještě líp to voní.

• 18.12.2018  22:45

Bavilo a to navzdory scenáři připomínajícímu neprůstřelnou vestu po bankovní loupeži. Butler je hustej jak bramboračka od babičky, ale jeho charakterová linka je v půlce utnutá a jako kdyby na ni režisér zapomněl. Ale i tak poslouží k tomu, aby si ho člověk oblíbil a nybl mu ukradený jak kolemjdoucí.

• 18.11.2018  21:04
    Grinch (2018)

Je to pro deti, jen pro deti. Par padu na hlavu, nejake to pitvoreni, bidne vystaveny pribeh a nic moc postavicky. Fajn hudba a pekny vizual ale ponozky nikomu nesroluji...

• 28.10.2018  18:58
    Coco (2017)

Vizuálně nejosobitější a nejcitlivější film of Pixaru vůbec. Každá scéna je naprosto nádherná, nemám vůbec tušení kam ještě můžou bohové animace dál jít. Samozřejmě musím pochválit úžasný příběh, ale co mi přijde moc moc příjemné je český dabing. Protože je Coco hudební film, extrémně závisí počeštěná verze na pěveckých výkonec našich dabérů a hlavně titulní postava Miguela je fenomenální! Tohle se povedlo od začátku do konce.

• 26.7.2018  16:48

Taková škoda! Líbí se mi ten svět, líbí se mi hromada nápadů, které scénář přinesl. Co mě ale absolutně ničilo byla povrchnost charakterů (mně bylo totálně fuk, jestli v příštím záběru někomu z hrdinů emzák urve hlavu...), přehnaná "žvýkačková" estetika filmu a hlavně a to úplně nejvíc - hlavní postava. Někoho tak nesympatického už jsem dlouho ve filmu neviděl (počítám i záporáky). Evropská produkce si hodně rozmyslí další takový monstr-projekt :( BTW začátek filmu (rozvoj stanice Alfa) je totálně boží!

• 5.3.2018  09:35
    Srážka (2016)

Odpočinková honička s předvídatelným scénářem a několika pokusy o artové oživení žánru. Honičky dobře udělané a slušná muzika film táhnout. Bohužel tvůrcům nevydělal ani na catering. Už jsem viděl mnohem úspěšnější filmy, které by Collide strčil do kapsy.

• 6.2.2018  14:20
    The Circle (2017)

Jedna slabší epizoda Black Mirror. Co hapruje je hlavně scénář a herecký výkon hlavní hrdinky.

• 7.8.2016  10:00

Epická, patetická a drahá slátanina. Můžu se zeptat, proč spolu vlastně bojovali? Proč tam vůbec potavy dělají to co dělají? Charaktery jsou asi vcelku v pořádku, ale vůbec nechápu jejich interakci. Ještě bych rád zmínil Lexe Luthora, který je ujetý vědec, ale ujetý takovým způsobem, že mě sral od začátku do konce.

• 28.12.2015  03:29
    Správnej dres (TV film) (2015)

Poměrně dobře natočený špatný film! Scénář bolel jako šťourání se v otevřené ráně. Prostinké teze byly vyvraceny ještě tupějšími argumenty a deklaracemi ("hezká blondýnka nemusí být blbá, zvlášť když je takhle milá...") a celé to působilo jako scénka z Tele Tele nebo přinejlepším nepovedeného dílu Bakalářů. Přitom se sešli slušní herci, kvalitní řemeslo... jen scénář a režie zaznamenaly jasný debakl na vlastním ledu. *Fajn je, že už vím kdo je Igonda!

• 28.12.2015  03:15

No tak je to pitomost až na půdu, no. Ale zároveň hodně zábavná pitomost. Jsou tři hodiny ráno, zrovna jsem to dokoukal a nelituju ani minutu. Tilda je naprosto skvělá. Prostě jedna z nejlepších hereček současnosti!

• 18.11.2015  21:10
    Spectre (2015)

Auvajs. Ač fanoušek, jen marně jsem hledal důvod, proč tento díl vzniknul. Waltz nemá příliš co hrát a scény v jeho marockém sídle? Prázdné a absolutně zbytečné. Ano, Bond je pořád skvěle vypadající road movie, ale takhle špatně vystavěné postavy jsem nečekal. Navíc samotná hlavní postava je událostmi spíše unášena než že by sama rozhodovala o tom, co se bude dál dít. To je oproti katarzi ve Skyfall velké zklamání. Ve čtyřech lidech už si scénáristé mohli dát víc pozor... ale co už.

• 10.9.2015  21:45
    Gangster Ka (2015)

Prakticky celý film jsem sledoval děj a nezabýval se tím, jak je to natočené. To je velice dobré znamení. Pár kravin nijak zvlášť nenarušilo moje hodnocení. Vedle "Ve stínu" jde o nejlepší žánrovku za poslední roky. Hynek Čermák skvěle, Predrag Bjelac asi bude mít potíže, jestli bude chtít zbroják... toho zmetka už mu nikdo neodpáře.

• 20.4.2015  00:58
    Praha vs. prachy (TV pořad) (2015)

Tenhle pořad dává smysl Streamu a ukazuje jej v nejlepším světle. Ten kluk má obrovskou odvahu a je zapálenej. Víc takových!

• 4.4.2015  21:58
    Interstellar (2014)

Vyprávěj dál... vyprávěj dál.... prosím.... vyprávěj dál!

• 3.1.2015  21:29
    Zmizelá (2014)

O řemesle se nemusíme bavit, v tom je Fincher mistr. Zde však narazil na precizní scénář a přetvořil jej ve velice originální snímek, který je takřka bez chyb. Líto je mi Neila Patricka Harrise, který už si Barneyho asi opravdu neodpáře. Prostě to nejde...

• 19.4.2014  22:57

Je tak málo originálních filmů a prakticky žádný natočený u nás. Pak takové dílko působí jako zjevení. Platí všechna klišé z komentářů tady kolem. Svěží, dojemné, osobité... To je prostě talent.

• 8.2.2014  20:19

Dalo se to čekat. Slaboučký příběh by byl ještě to nejmenší. Horší je celková uklidněnost filmu - chybí živelnost a absurdnost prvního dílu, chybí trošku zajímavé postavičky a ze všeho nejvíc chybí humor! Opravdu, jen se tam kecá a kecá. Sem tam nějaký vtípek proběhne, ale hned je pryč a zase jen nesmyslné scény odnikud nikam.

• 31.12.2013  00:05

Viděl jsem na DVD a sledování přecházelo několik velice dobrých hodnocení. Začátek hodně ukecanej, ale poměrně sympaticky začal rozvíjet postavy. Bradley fajn, žádnej mancrush, ale líbil se mi. Jennifer Lawrence až do konce napínala, jestli se mi jako bude líbit nebo nebude, taneční trikoty to nakonec rozhodly pro "líbí". Popravdě nečekal jsem natolik tradiční romanci a na konci vlastně nezáleží. Prostě film o lásce se zajímavými postavami, příjemně natočený, vtipný a super zahraný. Nechápu těch několik hodnocení s jednou hvězdičkou. To jsme zase za intouše asik. Jedna hvězdička pro přinejmenším solidní romanťák s několika hvězdami bez zásadního problému? C'mon you posh bastard...

• 4.10.2013  00:36
    Gravitace (2013)

Tohle vám sebere dech. Skutečně první opravdové 3D. Ještě nikdy jsem v kině neměl tak úzkostné pocity, nikdy mi žádný film nepřipadal tak revoluční a technicky nepochopitelný. Sandra má na hlavě většinou blembák, George taky, ale i tak hodnotím jejich výkon jako skvělý. Cuarón je neskutečnej, takhle uchopit chladné téma vesmíru a stvořit v něm tolik intenzivní drama, to je prostě majstrštyk.

• 25.7.2013  11:24

Povedený zombie horor s několika příjemnými nápady, parádně zpracovaným úvodem (co se to ku*va děje....) a řádným rozpočtem, jak Bradovi nejvíce sluší. Komornější konec trochu vypadal, jako by došly produkci peníze, ale příliš mi to nevadilo, spíš to jen zaujalo. Hodně bodů za hudbu a kameru!

• 18.5.2013  01:56

Levně vypadajících 160 mega rozpočtu. Tohle je vážně pytlovina a víc se o tom vyjadřovat nebudu. Sandra Bullock je zoufale zašlá, Willem Dafoe je správnej padouch, ale sám tuhle hrůzu nezachrání.

• 1.5.2013  19:42
    Nevědomí (2013)

Velice fešná mozaika složená z několika jiných filmů ("kradu jen dobrou předlohu, v tomhle jsem zase poctivec") předkládá zajímavý příběh plný zvratů a příležitostí pro věty jako "no ty vole" nebo "ne ne". Bohužel často si režisér a auto scénáře Joseph Kosinski pomáhá nepravděpodobnostmi a šťastnými náhodami. Jejich vliv na celkový dojem však není nijak zásadní a já si tak užil mocné epické záběry jako z Pána Prstenů, zápletku jako z nezávislého sci-fi, herecké výkony jako ze správného áčkového blockbusteru a závěr, který bylo třeba pěkně probrat u piva. Příjemné překvapení.

• 18.12.2012  15:21

Výrazné vizuální orgie propojené nepříliš zábavnými rozhovory. Poměrně příjemně byly zakomponované písně, které jsou se třetím rozměrem možná jedinou novinkou, kterou jsem zaznamenal. Jinak pryč je atmosféra obtížné cesty nicotného hrdiny... už jde jen o pohyb z bodu do bodu, bez výrazných emocí a Martin Freeman s tím nedokáže udělat nic víc, než že je při tom okouzlující. Scéna s Glumem je podle mě ta nejzábavnější z celého filmu. Zchudlé filmové studio ždíme nepříliš tlustou knihu poměrně cynickým způsobem a na filmu je to znát. PS: Sarumana už mohl Jackson opravdu vynechat, Christopher Lee už je skutečně starý pán a svou roli odseděl... hrozně to bilo do očí...

• 1.11.2012  11:26
    Skyfall (2012)

Precizně natočené, skvěle zahrané a plné milých odkazů na klasické bondovky, ale bez jejich obstarožního vyznění. Co mě nebavilo byly některé nepříliš povedené hudební motivy a absence skutečné mocné gradace,která je dnes v žánru standardem. Mendes ukočírovat jakési završení nové trilogie s přehledem, dodal tu správnou dávku svého rukopisu. Příběhově má film tendenci napovídat, že to pomalu se současnou garniturou končíme a přijdou noví, ale uvidíme. Rozhodně se o značku JB vůbec nebojím.

• 12.8.2012  23:23

Poměrně zábavné a v mnoha ohledech netradiční zjevení v sílícím hollywoodském portfoliu superhero akčňáků. Bohužel to není zábavné pořád a zanechá to v divákovi jen takovou zelenou šmouhu. Pár WTF momentů beru spíš kladně. Na videu super věc...

• 9.8.2012  10:47

Poslední Nolanův netopýří film hodnotím lépe než předchozího Temného rytíře. Nevadila mi tolik délka a i když film nemá Jokera, který byl prostě geniální, je neméně našláplý a spektakulární. Bane je padouch jako stehno a skutečně dokáže Jokera docela dobře nahradit. Slyšel jsem hodně řečí o politické angažovanosti filmu a spoustě náznaků, ale je to naprosto snesitelné a vždy účelné - žádné pološílené poselství se nekoná. Nechci spoilerovat, ale lehce mě zklamala poslední čtvrtina filmu, ale žádné trhání žil. To že je film skvělou podívanou je poměrně jasné, je to jeden z nejpůsobivějších filmů, co jsem kdy viděl - Nolan se naučil využívat obrovské rozpočty, které mu producenti přihrávají, z herců těží maximum a hudba Hanse Zimmera je.... no geniální! Kdyby pro nic jiného, tak pro to jak film vypadá, hraje a působí stojí za to na něj jít. BTW - Cotillardka nějak přibrala a Hathawayka zase shodila, ne?

• 10.7.2012  10:52

Bohužel to není víc než příjemné zastavení v Paříži.

• 2.4.2012  00:14
    Bastardi 2 (2011)

V tohle dílku všechny dialogy nechutně šustí papírem, pár dějových linek je nedořešených a většina herců to fláká až to bolí. Krampol s Brožovou... nevím čím se ti lidé živí, ale doufám, že to není herectvím. Tak se jejich činnost před kamerou fakt nedá nazývat. Docela se dalo dívat na Dejdara a Andreje Hryce.

• 11.3.2012  19:52

Dvojka už zdaleka nefunguje tak jako první díl. Vykrádá sám sebe a celých sto minut spěje k očekávanému konci, po kterém si řeknete, že to máte konečně za sebou. Pár vtipných okamžiků je obligátních, ale je to spíš průměrné komedie než hitovka, jako minule.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18