Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Byl jednou jeden malej kluk a když vyrostl, byl pořád malej. Mít fantazii jako Guillermo, nemusel bych holky na baru balit na hlášky o modelkách a andělech. I když některé postavy působí trochu šroubovaně, že je tam pan G prostě chtěl a basta, tak šance mít podobný zážitek z jiného komiksového filmu je mizivá!

Wanted (2008)

chvílemi spíš k smíchu než supercool, ale takových okamžiků bylo jen málo - jinak je wanted supercool až na půdu. Timur dostal rozpočet... no lepší než byl zvyklý a zúročil ho jak to šlo. Wanted je zábava

Umučení Krista (2004)

Dobře natočené nic - zbytečné, hodně drsné, realistické. Takhle už hodně dlouho žádný film diváky nerozděloval.

Rebelové (2001)

Skoro Starci na chmelu, sladká Zuzana Norisová, slušný Révai.

Tmavomodrý svět (2001)

Váleční piloti si takový film zasloužili, ale uměl bych si představit něco trošku syrovějšího s větším akcentem poválečného svinstva, kterého se dočkali. Lovestory je trochu prvoplánová záležitost, spíš kvůli distributorům a zámořským divákům.

Kulový blesk (1978)

Nedal by si někdo výbornou brazilskou kávu?

Vrchní, prchni! (1980)

Geniální absurdní komedie - Abrhám je prostě borec a s Libuškou Šafránkovou vytvořili nejúžasnější pár české kinematografie.

Posel z Liptákova (1997) (divadelní záznam)

Mladý pane, viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak. Prosím, peněženku mi můžou vzít, kočár mi můžou vzít. Ale důl? Ten se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít.